Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 08:21
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Włóczykijowa wycieczka do Witnicy

-Wycieczka była udana. Pogoda piękna. Piwo bardzo dobre. Posmakować można było różnych jego smaków – mówi jedna z uczestniczek sobotniej wycieczki. 7. Festiwal Miejsc i Podróży zawitał też do gorzowskiej Witnicy. Po miejscowości oprowadzał członek Towarzystwa Historycznego Zbigniew Czarnuch, regionalista, emerytowany nauczyciel historii. Założył Park Drogowskazów - oryginalny pomysł prezentacji przeszłości. Wrażenie na włóczykijach zrobiła też wizyta w browarze.

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Mrówka
Reklama
Reklama
Reklama