Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
środa, 15 lipca 2026 03:51
Reklama
Reklama
Reklama

Kolejny maraton rowerowy na południu powiatu

Przejeżdżając przez Przyjezierze k/Morynia możemy już zobaczyć baner infromujący o tegorocznej edycji Maratonu Rowerowego 20 COOLBIKE, który odbędzie się 6 lipca. W tym roku trasa została ponownie wydłużona i wynosi prawie 44 km ale - jak nam powiedział ks. Marian Augustyn, który ustalał trasę wyścigu - prawdopodobnie nie będzie już w przyszłości zmieniana. Wyścig ma charakter otwarty a więc mogą w nim wziąć udział wszyscy chętni pełnoletni oraz młodsi (od 14 roku życia tj. od rocznika 1999) ale za zgodą rodziców lub opiekunów prawnych.

Jednocześnie podczas wyścigu zostaną rozegrane po raz pierwszy zawody w randze Mistrzostw Polski Księży w MTB. Wyjatkowym wydarzeniem będzie koncert Ryszarda Rynkowskiego. Impreza odbywa się w ramach 750-lecia Jubileuszu kościoła w Moryniu. Więcej szczegółów podamy już wkrótce.

 

Organizatorem wyścigu jest: parafia w Moryniu, firma Coolbike, Przyjeziersko - Moryńskie Koło Gospodyń, Zarząd Mieszkańców Miasta Morynia i sołectwo Przyjezierze.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ale jaja Treść komentarza: Niebieski to wolność i kasa, zielony to ekologia... Wygląda na to, że logo projektował ktoś, kto bardzo chciał pogodzić Elona Muska z Gretą Thunberg. Czekam na pierwszą konferencję prasową w Tesli napędzanej ekologicznym uśmiechem! Data dodania komentarza: 15.07.2026, 00:54 Źródło komentarza: Unia Demokratyczna teraz Unią Centrum. Nowa siła o gospodarce, środowisku i wyborach Trzeciej Drogi Autor komentarza: sprawiedliwy Treść komentarza: Słuchajcie, tu nawet nie chodzi o samą kasę z PFN, choć te zmarnowane miliony bolą. Najgorsze jest to, co ten człowiek zrobił z KRRiT. Instytucja, która z założenia miała stać na straży wolności słowa i pluralizmu, pod jego wodzą stała się biczem na media krytyczne wobec władzy. Te absurdalne kary dla TVN-u, TOK FM czy Radia Zet to był zwykły haracz za mówienie prawdy i próba zastraszenia całego środowiska. Gość systemowo rozmontowywał bezpieczniki naszej demokracji, żeby przypodobać się partii. Data dodania komentarza: 15.07.2026, 00:49 Źródło komentarza: Dzisiejsze zatrzymanie w głośniej sprawie. Jednym z nich Maciej Świrski Autor komentarza: taa Treść komentarza: Zakaz do 16 lat? Życzę powodzenia rodzicom, którzy będą musieli teraz wytłumaczyć swojemu nastolatkowi, dlaczego nagle musi zacząć z nimi rozmawiać przy obiedzie. Szykuje się trzecia wojna światowa w polskich domach. Data dodania komentarza: 15.07.2026, 00:48 Źródło komentarza: Media społecznościowe tylko dla dorosłych? Rewolucyjny pomysł dzieli polskie społeczeństwo Autor komentarza: zdrugiej strony Treść komentarza: Służba Więzienna... Sami powinni teraz tam posiedzieć i zobaczyć, jak to jest z drugiej strony krat. Wstyd dla munduru. Data dodania komentarza: 15.07.2026, 00:47 Źródło komentarza: Przemyt sterydów i tajne dokumenty w domu strażnika: Gdzie tkwi drugie dno afery w areszcie
Reklama Mrówka
Reklama
Reklama
Reklama