Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
wtorek, 16 grudnia 2025 19:23
Reklama
Reklama
Reklama

To była ostatnia karnawałowa sobota w tym roku. Dla Karola i jego kolegów pechowa

W następną sobotę próżno będzie szukać ogłoszeń o balach i imprezach. Wielki post, od środy popielcowej aż do Wielkanocy skutecznie kładzie szlaban na głośne i huczne zabawy. Niektórzy więc wybrali się do Szczecina, aby się trochę rozerwać. A tam policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie przy wsparciu policjantów oddziału prewencji, na zakończenie ferii zimowych, w czasie sobotniej nocy przeprowadzili działania kontrolno- prewencyjne.
To była ostatnia karnawałowa sobota w tym roku. Dla Karola i jego kolegów pechowa

-Tak się bawiliśmy, że podczas powrotu samochodem nie zauważyliśmy, że  nie mamy zapiętych pasów – opowiada Karol z Gryfina.

Nie tylko on i jego towarzysze zabawy do wyprawy musieli doliczyć mandat. Okazuje się, że w trakcie służby policjanci wylegitymowali 78 osób, przeprowadzili 69 interwencji. W tym ujawnili 28 sprawców wykroczeń, 16 z nich ukarali mandatami karnymi, a 12 pouczyli. Zatrzymano też jeden dowód rejestracyjny. Funkcjonariusze zatrzymali również  kierującego pod wpływem środków odurzających, a do tego posiadającego przy sobie narkotyki.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaMrówka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama