poniedziałek, 29 kwietnia 2024 23:25

Mistrzostwa Europy w Powożeniu Taczką już za nami

Paweł Rząd i Andrzej Malinowski zostali zwycięzcami tegorocznego nietypowego wyścigu taczek podczas festynu w Klępiczu (w gminie Moryń). Drugie miejsce zajęli Hubert Fedorowski i Łukasz Chodała. Natomiast trzecią lokatę zdobyli Dominik Fedorowski i Piotr Fedorowicz.

Autor: Sołtys Kamila Fedorowska podczas nie do końca udanej próby.

Podczas XIII Mistrzostw Europy w Powożeniu Taczką w zawodach brały udział pary zawodników. Każdy musiał pokonać wyznaczoną trasę, założyć kask i w połowie drogi zrobić zmianę.

Podczas festynu strzelanie prowadził Marek Kurjata z koła Ligi Obrony Kraju ,,Dzik” w Moryniu.