Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
piątek, 5 grudnia 2025 09:21
Reklama
Reklama
Reklama

Zapraszamy do Łukowic - mówi Elżbieta Szablewska

„Razem wieś upiększamy i atrakcje zapewniamy” - taki tytuł nosi projekt organizowany w ramach programu SPOŁECZNIK, który odbędzie się już w najbliższą sobotę, 26 sierpnia 2017 r. w Łukowicach, gm. Cedynia. Wniosek „Razem wieś upiększamy i atrakcje zapewniamy”, złożony przez Towarzystwo Miłośników Ziemi Cedyńskiej wraz z grupą nieformalną, zakwalifikował się do dofinansowania.
Zapraszamy do Łukowic - mówi Elżbieta Szablewska

Akcja rozpocznie się o godzinie 16:00 w sercu sołectwa, tj. na boisku i placu zabaw, niedaleko świetlicy wiejskiej. Rozpoczniemy od wspólnego malowania doniczek i sadzenia w nich roślin.

W ramach wydarzenia planuje się drużynowy turniej piłki nożnej poprowadzony przez Marcina Garleja. Jest to osoba od dziecka związana ze sportem, a konkretnie z piłką nożną, wychowanek i wieloletni zawodnik klubu sportowego Świt Szczecin- Skolwin, uczestnik i medalista Akademickich Mistrzostw Polski w piłce nożnej. W 2015 roku zajął II miejsce w plebiscycie na najpopularniejszego piłkarza 3 ligi w województwie zachodniopomorskim.

Przewiduje się animacje dla dzieci, takie jak malowanie buziek, bańki mydlane zabawy i konkursy ruchowe. Organizatorzy zapewniają drobny poczęstunek przy ognisku, napoje bezalkoholowe oraz słodkości, które przygotują miejscowe gospodynie.

Planuje się również pokazy umiejętności Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej. W zależności od warunków atmosferycznych dodatkowe atrakcje zapewnione m.in. przez motoparalotnie nad Odrą oraz Star Paintball.

Efektem realizowanego projektu „Razem wieś upiększamy i atrakcje zapewniamy” ma być stworzenie przyjaznego otoczenia strefy wspólnej dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych oraz zapewnienie im atrakcji, które pozwolą zagospodarować im czas wolny. Dzięki zaangażowaniu społeczności i organizacji wydarzeń towarzyszących planuje się niezwykle barwny dzień.

 Organizatorzy serdecznie zapraszają do Łukowic.

 



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaMrówka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama