Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
wtorek, 16 grudnia 2025 05:25
Reklama
Reklama

Samochodowy paraliż Gryfina trwa

Takich korków na Górnym Tarasie nie było chyba od lat. Przyczyną jest remont w Gryfinie kilku odcinków dróg na raz. Z ruchu wyłączona jest część ulicy 9 Maja. Nie przejedziemy też ulicą Armii Krajowej za torami. Nie pojedziemy też fragmentem ulicy Pomorskiej. Wydział zarządzania drogami w powiecie przypuszcza, że taki stan potrwa do… października 2016 r.
Samochodowy paraliż Gryfina trwa
Nie możemy też zapominać o ruchu wahadłowym na ul. Łużyckiej. Tu też tworzą się korkichoć ulica po wycięciu drzew jest stosunkowo szeroka i możliwe są tzw. mijanki. Wkrótce Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad oprócz inwestycji na Łużyckiej zafunduje nam budowę ronda u zbiegu ulic Chrobrego, Grunwaldzkiej i Szczecińskiej. Należy uzbroić się w cierpliwość i liczyć, że władze Gryfina podejmą rozmowy i starania aby ruch rozładować, zwłaszcza w godzinach szczytu.
 
O objazdach pisaliśmy już wcześniej:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: TeresaTreść komentarza: Dziękujemy Lence Szkolnickiej i Mikołajowi Lisowskiemu za super prowadzenie! A ten kabaret z udziałem nauczycieli był hitem! Pamięć o przeszłości, ale z humorem – tak trzymać!Data dodania komentarza: 16.12.2025, 01:33Źródło komentarza: Mieszkowice świętowały 80 lat! Szkoła im. Mieszka I łączy pokolenia i patrzy w przyszłośćAutor komentarza: mieszkam w NiemczechTreść komentarza: Idealne Wprowadzenie w Święta! Takie wydarzenie to najlepszy sposób, żeby oderwać się od przedświątecznej gonitwy. Zapach korzennych przypraw, radosna wrzawa i wspólne celebrowanie – tego właśnie potrzebujemy, aby poczuć najpiękniejszy okres w roku!Data dodania komentarza: 16.12.2025, 01:31Źródło komentarza: Powrót do korzeni na pochyłym rynku. Jarmark połączył średniowieczną tradycję ze świąteczną magiąAutor komentarza: ale...Treść komentarza: Ale dobrze było spotkać się z dawnymi współpracownikami – dyrektor Sobolewska, Ochęcki, Świerczyńska... To my, nauczyciele, tworzyliśmy te 80 lat. Wzruszyłam się...Data dodania komentarza: 16.12.2025, 01:15Źródło komentarza: Mieszkowice świętowały 80 lat! Szkoła im. Mieszka I łączy pokolenia i patrzy w przyszłośćAutor komentarza: za dużoTreść komentarza: Aż dwa pożary śmietników w Gryfinie w ciągu jednego dnia to chyba za dużo. Może czas na lepsze, zamykane wiaty i edukację sąsiadów? No i te dwa drzewa na drodze... to też znak, że zarządcy dróg powinni zadbać o przycinkę w pasie drogowym, zanim dojdzie do tragedii!Data dodania komentarza: 16.12.2025, 01:12Źródło komentarza: Tydzień pod znakiem akcji. Straż pożarna podsumowuje zdarzenia
ReklamaMrówka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama