Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
czwartek, 23 lipca 2026 07:52
Reklama
Reklama
Reklama

Przywłaszczył cudzy portfel, a to przestępstwo

Z karą do 2 lat pozbawienia wolności musi liczyć się osoba, która przywłaszczyła cudze mienie. Nieznany sprawca zabrał portfel z dokumentami, zgubiony na ulicy Grunwaldzkiej w Baniach.
Przywłaszczył cudzy portfel, a to przestępstwo

Autor: Fot. Policja

W portfelu była karta bankomatowa, dowód osobisty, prawo jazdy oraz 300 złotych. Poszkodowanym jest mieszkaniec powiatu gryfińskiego.

Do zdarzenia doszło 10 lipca 2018 r.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Zdzichu Treść komentarza: Się troszkę tym fachowcom w główkach przewróciło. Za szpachel i wygładzenie 10 mkw ścian plus malowanie tych ścian i sufitu 60 mkw wyliczyli sobie 7 tys. Cztery dni pracy i to niepełne dni. Taniej wychodzi wziąć fachowca z Niemiec na godziny. Data dodania komentarza: 23.07.2026, 07:36 Źródło komentarza: Tani remont w Polsce. Dlaczego co drugi z nas rezygnuje z pomocy ekipy budowlanej Autor komentarza: A. Żmijewski Treść komentarza: Sprawdzanie dochodów pyr pyr skończy się tym że wzrosną czynsze komunalne dla bogatych a dla biednych zasadniczo i tak mieszkań nie ma i nie będzię pyr pyr pyr Data dodania komentarza: 23.07.2026, 07:28 Źródło komentarza: Rewolucja w mieszkaniach komunalnych. Obowiązkowe kontrole dochodów i wyższe czynsze dla zamożnych Autor komentarza: niezdziwiony Treść komentarza: I wcale się nie dziwię! Przy takich stawkach za robociznę człowiek sam staje się fachowcem z YouTube'em w ręku. Data dodania komentarza: 23.07.2026, 07:10 Źródło komentarza: Tani remont w Polsce. Dlaczego co drugi z nas rezygnuje z pomocy ekipy budowlanej Autor komentarza: radzę Treść komentarza: Warto sprawdzić, czy we wniosku poprawne są PESEL dziecka, nazwa i adres szkoły oraz numer konta, bo ZUS będzie wypłacał świadczenie wyłącznie na wskazany rachunek bankowy. Data dodania komentarza: 23.07.2026, 07:09 Źródło komentarza: Wyprawki szkolne już w sklepach. Co, gdzie i za ile kupisz?
Reklama Mrówka
Reklama
Reklama
Reklama