Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
wtorek, 16 grudnia 2025 11:50
Reklama
Reklama
Reklama

Kto widział złodzieja? Kto widział ten rower?

-Moje dziecko jeździło do pracy do McDonaldsa i w ostatnim tygodniu ukradli mu przypięty do barierki rower. Jednoślad był znakowany. Sprawca nagrał się na monitoringu – mówi nam pani Aneta. Rower marki Northtec MTB ma numer ramy 1200869. Prezentujemy zdjęcie z monitoringu oraz sam rower (zdjęcie w fotogalerii). Jednoślad zginął spod McDonaldsa, a sprawca - jak widać na monitoringu - pojechał na rowerze w stronę Starych Brynek.
Kto widział złodzieja? Kto widział ten rower?
O sprawie pisaliśmy już wcześniej.  Do zdarzenia doszło w sierpniu 2015 r. między godz. 12.30 a 13.00 na terenie Miejsca Obsługi Pasażera przy stacji benzynowej (trasa S3) na wysokości miejscowości Wysoka Gryfińska.
-Wcześniej miałam telefon od osoby, która miała widzieć taki rower na działkach przy Armii Krajowej w Gryfinie. Jest szansa, że skoro sezon się zaczął, ten rower gdzieś się pojawi. Proszę wtedy o kontakt.
 
Osoby mające informacje w sprawie kradzieży tego roweru proszone są o kontakt pod nr tel. 692 567 420.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaMrówka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama