Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
wtorek, 16 grudnia 2025 02:00
Reklama
Reklama

Jak to będzie? Gimnazjaliści piszą testy

Na korytarzach Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Gryfinie pusto i cicho. Natomiast w sali gimnastycznej wszystkie stoliki zajęte. To rozpoczyna się drugi dzień zmagań gimnazjalistów z pytaniami i odpowiedziami. Dziś spokojniejsi są sympatycy przyrody i matematyki. Wczorajszy dzień mają już za sobą, ale stres towarzyszy również dzisiaj.
Jak to będzie? Gimnazjaliści piszą testy
Kamil woli historię, ale matematyka również nie stanowi dla niego problemu. Natalii wczorajszy egzamin poszedł nieźle, ale obawia się trochę dzisiejszego.  Natomiast Paulinka jest uśmiechnięta, co jest oznaką dobrego przygotowania. 
 
Pojawiają się panie z arkuszami. Jeszcze chwila  i długopisy w garść. Każdego roku również  grono pedagogiczne wraz z uczniami przeżywa stres egzaminacyjny. Tyle, że  każdy z innego powodu. Zawsze są jakieś zmiany, jakieś „poprawki”,  a wszyscy chcemy, żeby egzaminy wypadły jak najlepiej. 
 
Panie dyrektorze, wieść gminna niesie, że szykują się kolejne zmiany w szkolnictwie. Czy to cieszy, czy martwi? 
-Przyzwyczailiśmy się już do gimnazjum, a wiadomo, że każda zmiana to  sporo bałaganu, ale też i koszty. Każda zmiana ma swoje dobre i złe strony, ale  oprócz pracy jest jeszcze konieczność przyzwyczajenia się do nowego  - mówi dyr. Sławomir Głuszak.
 
Panu dyrektorowi bardzo dziękujemy za umożliwienie zrobienia zdjęć podczas drugiego dnia egzaminów gimnazjalnych.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: TeresaTreść komentarza: Dziękujemy Lence Szkolnickiej i Mikołajowi Lisowskiemu za super prowadzenie! A ten kabaret z udziałem nauczycieli był hitem! Pamięć o przeszłości, ale z humorem – tak trzymać!Data dodania komentarza: 16.12.2025, 01:33Źródło komentarza: Mieszkowice świętowały 80 lat! Szkoła im. Mieszka I łączy pokolenia i patrzy w przyszłośćAutor komentarza: mieszkam w NiemczechTreść komentarza: Idealne Wprowadzenie w Święta! Takie wydarzenie to najlepszy sposób, żeby oderwać się od przedświątecznej gonitwy. Zapach korzennych przypraw, radosna wrzawa i wspólne celebrowanie – tego właśnie potrzebujemy, aby poczuć najpiękniejszy okres w roku!Data dodania komentarza: 16.12.2025, 01:31Źródło komentarza: Powrót do korzeni na pochyłym rynku. Jarmark połączył średniowieczną tradycję ze świąteczną magiąAutor komentarza: ale...Treść komentarza: Ale dobrze było spotkać się z dawnymi współpracownikami – dyrektor Sobolewska, Ochęcki, Świerczyńska... To my, nauczyciele, tworzyliśmy te 80 lat. Wzruszyłam się...Data dodania komentarza: 16.12.2025, 01:15Źródło komentarza: Mieszkowice świętowały 80 lat! Szkoła im. Mieszka I łączy pokolenia i patrzy w przyszłośćAutor komentarza: za dużoTreść komentarza: Aż dwa pożary śmietników w Gryfinie w ciągu jednego dnia to chyba za dużo. Może czas na lepsze, zamykane wiaty i edukację sąsiadów? No i te dwa drzewa na drodze... to też znak, że zarządcy dróg powinni zadbać o przycinkę w pasie drogowym, zanim dojdzie do tragedii!Data dodania komentarza: 16.12.2025, 01:12Źródło komentarza: Tydzień pod znakiem akcji. Straż pożarna podsumowuje zdarzenia
ReklamaMrówka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama