Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
piątek, 31 lipca 2026 01:17
Reklama
Reklama
Reklama

Na miejscu byli pierwsi

-Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu instalacji LPG w samochodzie osobowy oraz odłączeniu akumulatora w pojeździe – informuje strażak Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gryfinie o sytuacji przedstawionej na zdjęciu.
Na miejscu byli pierwsi

Przy czterech wypadkach drogowych pracowali strażacy w minionym tygodniu. W tym niestety jeden (ten w Mielenku) okazał się tragiczny w skutkach – śmiertelny. Oto raport KPPSP z ostatniego tygodnia.

23.09.2019

Gryfino ul. Piastów –pożar śmieci,

Gryfino ul. 1 Maja – pożar śmieci i nadpalona blacha w kiosku,

Kołbacz – usunięcie owadów błonkoskrzydłych świetlica wiejska,

 

24.09.2019

Strzeszów – pożar ścierniska,

Gryfino ul. Łużycka - usunięcie owadów błonkoskrzydłych w internacie szkolnym,

Baniewice – pożar stogu słomy,

 

25.09.2019

Gryfino ul. Łużycka – zabezpieczenie osoby do czasu przybycia karetki pogotowia,

Radziszewo ul. Szczecińska – wypadek na DK 31, 1 osoba poszkodowana,

Daleszewo ul. Gryfińska – pożar altanki,

Gryfino ul. Niepodległości – pomoc policji w otwarciu drzwi do mieszkania,

 

26.09.2019

Chojna DK26 – plama substancji ropopochodnej po kolizji,

Mielenko Gryfińskie- wypadek , 1 osoba poszkodowana,

 

27.09.2019

Steklno- DW121- wypadek, 1 osoba poszkodowana,

Gardno ul. Słoneczna – pompowanie wody z budynku mieszkalnego,

Lubiechów Górny – konar drzewa na drodze,

 

28.09.2019

Gądno – pożar balotów słomy,

Chojna DK26- kolizja, Gryfino ul. Armii Krajowej – drzewo na drodze,

Kołbacz- Kołbacz DW 119- kolizja,

Widuchowa – Drzewo na drodze,

 

29.09.2019

Białęgi – drzewo na drodze,

Pniewo DW 121 – 2x - konar drzewa na drodze,

Chojna DK 26 – kolizja.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: winner Treść komentarza: Jak mam wygrać, to wygram i za droższy kupon, ale niesmak pozostaje. Data dodania komentarza: 31.07.2026, 01:16 Źródło komentarza: Lotto coraz droższe, ale wygrane też mają być wyższe Autor komentarza: ja Treść komentarza: Szacun dla Bonsona i Sage'a, że angażują się w takie akcje. Data dodania komentarza: 31.07.2026, 01:09 Źródło komentarza: Raperzy grają w szachy w Szczecinie. Charytatywny turniej w walce z Alzheimerem Autor komentarza: wiem Treść komentarza: Problem leży w braku kadr, a nie w samych stawkach. Jeżeli w Ciechanowie nie było nikogo innego, kto potrafiłby robić trudne operacje rewizyjne, to lekarz dyktował warunki. Wprowadzenie sztucznego limitu do 240 zł/h niczego nie rozwiąże, bo jeśli specjalista nie dostanie swoich pieniędzy w szpitalu publicznym, po prostu przejdzie na 100% do sektora prywatnego. Wtedy pacjenci na NFZ w ogóle nie dostaną się do ortopedy. Rząd leczy skutki, a nie przyczynę. Data dodania komentarza: 31.07.2026, 01:07 Źródło komentarza: Zarobki lekarzy pod lupą: Rząd wprowadza sztywne limity po rekordowej fakturze pół mln zł w 2 miesiące: Autor komentarza: helo Treść komentarza: Warto pamiętać o domniemaniu niewinności – to sąd rozstrzygnie, czy doszło do celowego naruszenia Prawa farmaceutycznego. Niemniej sam fakt postawienia zarzutów pokazuje, że granica między sugerowaniem właściwości wspomagających a bezprawnym przypisywaniem działana leczniczego została zdaniem śledczych przekroczona. To może być przełomowy proces dla całego branżowego marketingu. Data dodania komentarza: 31.07.2026, 01:05 Źródło komentarza: Zarzuty prokuratorskie dla Doroty R za reklamy. Czy suplementy diety naprawdę leczą?
Reklama Mrówka
Reklama
Reklama
Reklama