Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
piątek, 17 kwietnia 2026 19:22
Reklama

Poszukiwany podejrzany o wykorzystanie seksulane śpiącej

Policjanci publikują zdjęcia z nagrań monitoringu z wizerunkiem mężczyzny podejrzewanego o seksualne wykorzystanie bezradności śpiącej na dworcu PKP kobiety. Jeśli rozpoznajesz tego mężczyznę, zgłoś się na komisariat.
Poszukiwany podejrzany o wykorzystanie seksulane śpiącej

Szczecińscy policjanci prowadzą nadzorowane przez Prokuraturę Rejonową Szczecin Śródmieście postępowanie, w sprawie mającego miejsce w dniu 15 sierpnia 2019 roku, w Szczecinie na terenie Dworca PKP Szczecin Główny, wykorzystania bezradności kobiety podczas snu i doprowadzenia jej do poddania się innej czynności seksualnej.

Funkcjonariusze publikują zdjęcia z nagrań monitoringu z wizerunkiem podejrzewanego o ten czyn mężczyzny.

Osoby rozpoznające mężczyznę, którego wizerunek publikujemy, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji Szczecin - Śródmieście, dzwoniąc pod nr 091 82 12 330, 091 82 12 345, 091 82 12 310, bądź przesłanie informacji drogą elektroniczną na adres: [email protected]



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: no noTreść komentarza: Ciekawi mnie dobór jednostek. Jeśli faktycznie pojawi się oryginalny sprzęt z epoki, a nie tylko makiety, to ranga wydarzenia mocno rośnie. Walki w lutym 45' były brutalne, mam nadzieję, że uda się to oddać z szacunkiem dla historii.Data dodania komentarza: 17.04.2026, 18:55Źródło komentarza: Nadodrzańskie spotkania z historią w Chojnie. Wielka rekonstrukcja militarna i sprzęt z II wojnyAutor komentarza: losTreść komentarza: Chojna ma niesamowity klimat, ratusz będzie idealnym tłem dla rekonstrukcji.Data dodania komentarza: 17.04.2026, 18:54Źródło komentarza: Nadodrzańskie spotkania z historią w Chojnie. Wielka rekonstrukcja militarna i sprzęt z II wojnyAutor komentarza: BartekTreść komentarza: Warto zadać pytanie, czy nie dałoby się pozyskać środków zewnętrznych na rewitalizację tego punktu dowodzenia? Skoro promujemy turystykę historyczną, to takie obiekty powinny być bezpiecznymi punktami na mapie, a nie pułapką na nieświadomego spacerowicza. Przerzucanie się pismami nic nie zmieni.Data dodania komentarza: 17.04.2026, 18:51Źródło komentarza: Punkt dowodzenia w Rejonie Pamięci Narodowej. Kto zapłaci, jeśli ktoś połamie sobie nogi?Autor komentarza: hmm...Treść komentarza: Zastanawiam się, jak zostanie przedstawiony wątek podobozu Ravensbrück na lotnisku. To tragiczna karta historii Chojny i dobrze, że inscenizacja o tym przypomina. Edukacja przez takie widowiska trafia do ludzi najlepiej.Data dodania komentarza: 17.04.2026, 18:48Źródło komentarza: Nadodrzańskie spotkania z historią w Chojnie. Wielka rekonstrukcja militarna i sprzęt z II wojny
ReklamaMrówka
Reklama
Reklama
Reklama