Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 16:13
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pijany 75-latek za kółkiem. Miał prawie 3 promile

Po zatrzymaniu samochodu policjanci ruchu drogowego Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie od siedzącego za kierownicą mężczyzny wyczuli silną woń alkoholu. Kierowca fiata z wielkim trudem wysiadł, w zasadzie wygramolił się z samochodu. Ledwo trzymał się na nogach/. Po sprawdzeniu dokumentów, okazało się, że to 75-letni mieszkaniec naszej społeczności. Dodatkowo alkomat wykazał aż 1, 34 mg/l alkoholu we krwi.
Pijany 75-latek za kółkiem. Miał prawie 3 promile

Do zatrzymania dosżło w Pniewie 26 lutego 2020 r. o godz. 16.45.

75-latek usłyszał zarzut prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości. Za to przestępstwo grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów, a także wysoka grzywna.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

JanOrien 17.04.2020 12:41
Komentarz usunięty

dodge 02.03.2020 19:38
Niech pójdzie do radnego Kozakiewicza to się dowie jak się takie sprawy załatwia.

A stary h w domu powiedział że wywiadu udzielał 01.03.2020 19:41
A samochód sprzedał

rodzina dobrze wychodzi tylko na zdjęciu! 01.03.2020 22:08
A to po prostu mu zabrali! Ale was zrobił w h!

ja 02.03.2020 07:34
"jak babcię kocham"to nie ja.już nie jeżdżę po pijaku

ludzik 02.03.2020 07:46
A dmuchniesz w alkomat?

teraz 02.03.2020 07:47
Dawaj alkomat!

Polka 01.03.2020 13:08
Z pewnością były milicjant lub komuch.

Ksiądz któremu wjechano w ogrodzenie 01.03.2020 12:14
Komuch ***

?? 01.03.2020 18:24
To ten dziadek księdzu wjechał w ogrodzenie?

.................... 01.03.2020 12:03
Komentarz zablokowany

podejrzliwy 01.03.2020 10:04
Podejrzewam że jechał po wódkę na stację paliw!

śmiech przez łzy 01.03.2020 10:25
Nie mógł dojść to podjechał. To logiczne :))))))

brawo policja 01.03.2020 10:53
Dobrze że go zatrzymali bo jeszcze by kogoś pozabijał po drodze.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: gosc Treść komentarza: przeciez deydenci juz wiedza, ze dlugosc zycia zaczyna sie skracac. Poza tym zadluzaja sie na potege czyli budzet nie jest problelem. Poza tym ponoc przyjaciele ze wschodu tyle placa podatkow i ZUSu, poza tym przymusowe kwoty imigrantow z UE ktore nas czekaja beda nas kosztowac krocie... wiec meczenie staruszkow to wyciskanie cytryny do konca. Ograniczanie wolnosci i jakosci zycia idzie w najlepsze, dziekuje ci UE Data dodania komentarza: 23.06.2026, 16:05 Źródło komentarza: Dłuższa praca czy głodowe świadczenia? UE żąda pilnej reformy emerytur w Polsce Autor komentarza: gosc Treść komentarza: ok 3000 na mieszkanca... pic i palic wiecej prosze by ratowac budzet.. i latac straty w akcyzie.... Data dodania komentarza: 23.06.2026, 15:59 Źródło komentarza: Wpływy z akcyzy biją rekordy. Zobacz ile miliardów zostawiasz na stacjach i w sklepach Autor komentarza: gosc Treść komentarza: Flagi trzykolorowe powiesc bo sa lepszej jakosci - z pieniedzy z dotacji :) Data dodania komentarza: 23.06.2026, 15:57 Źródło komentarza: Sukces mieszkańców i redakcji. Policja zmusiła burmistrza Krzysztofa Tkacza do zdjęcia brudnej flagi Autor komentarza: dyr. Treść komentarza: Kwota 1,86 miliarda złotych robi wrażenie, ale dobrze, że pomyślano o pełnej infrastrukturze – od jednostek centralnych po sieciówkę. Bez stabilnego internetu i serwerów te laboratoria byłyby tylko drogimi meblami. Oby tylko wsparcie techniczne dla szkół nadążało za tymi nowinkami. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 14:16 Źródło komentarza: Rewolucja w edukacji: 12 tysięcy laboratoriów sztucznej inteligencji trafi do polskich szkół
Reklama Mrówka
Reklama
Reklama
Reklama