Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
wtorek, 24 marca 2026 05:26
Reklama
Reklama

Podziękowali Bożenie Górak, dyrektor OPS

Na dzisiejszej (28 stycznia 2016 r.) sesji rady Miejskiej w Gryfinie uroczyście pożegnano odejście na emeryturę dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej Bożenę Górak. -Pani Bożena Górak przez 13 lat kierowała jednostką, podejmując wiele trudnych decyzji, a z drugiej strony brała udział w wielu miłych wydarzeniach z życia placówki. Przez te lata w placówce zaszło wiele korzystnych zmian i pojawiło się wiele cennych inicjatyw. Wszyscy podkreślają wielkie doświadczenie i wiedzę, a zarazem skromność, życzliwość i serdeczność pani dyrektor - powiedziała Elżbieta Kasprzyk, przewodnicząca Rady Miejskiej w Gryfinie. Podziękowanie złożył też burmistrz Mieczysław Sawaryn.
Podziękowali Bożenie Górak, dyrektor OPS
-Wierzymy, że pani nadal będzie się angażować w sprawy gminy i mieszkańcy jeszcze wiele korzyści odniosą z pani zaangażowania – zakończył swoje podziękowania burmistrz Mieczysław Sawaryn.
 
Była już dyrektor OPS (na emeryturę przeszła 27 stycznia br.), Bożena Górak podziękowała władzom za zaufanie i współpracę.
-Dziękuję za zrozumienie i wspieranie nowatorskich poczynań – powiedziała m.in. Bożena Górak.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaMrówka
Reklama
Reklama
Reklama