Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
sobota, 6 czerwca 2026 06:01
Reklama
Reklama
Reklama

Zamieszania z klepsydrami ciąg dalszy. Nowe nazwiska na tablicach

Dziś pojawiły się dwa nowe nazwiska na klepsydrach. To Paweł Racinowski, działacz społeczno-polityczny związany dłuższy czas z elektrownią i Wojciech Król. Pierwszy miał 58 lat, a drugi opuścił nas po 82 wiosnach.
Zamieszania z klepsydrami ciąg dalszy. Nowe nazwiska na tablicach

Na tablicach bałagan (wcześniej przez nas wspomniany) trwa. Nadal zawieszone są klepsydry jedna na drugą. Nie usunięto też ogłoszeń o śmierci w momencie kiedy już pogrzeby odbyły się. To wciąż przypomina swoisty gryfiński bałagan z  klepsydrami o którym głośno było nawet na sesji (interpelacje).

Ostatnio o bałaganie z klepsydrami pisaliśmy tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/40263,male-zamieszanie-z-klepsydrami



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Janusz 03.04.2021 17:05
Wyraźnie brakuje gospodarskiej ręki.

żałobnik 02.04.2021 23:04
Teraz jeszcze żałoba.

przykre ale prawdziwe 30.03.2021 18:41
Sprawa klepsydr przerasta tercet.

ws58 30.03.2021 14:51
Problem z klepsydrami przerasta możliwości naszej władzy. Tak jak wszystkich innych spraw. Gratuluję mieszkańcom Gryfina wyboru burmistrza i radnych. Do następnych wyborów.

kolega 30.03.2021 14:47
Pawełku! Jestem w norwegii nie moge cie pozegnac na miejscu. Byłes wspanialym facetem, pomocnym i czułym. Wychowałeś wspaniałe dzieci. Nigdy cię nie zapomnimy. Do zobaczenia tam na górze!!!

uważam, że 30.03.2021 14:10
Zmroziła mnie wczorajsza informacja, że gmina każe sobie płacić za miejsce na tych tablicach - a od miesięcy nie przykręca kolejnej - żeby w GODNYCH warunkach pożegnać mieszkańców!!!Sawaryn na klęczkach powinien rodziny zmarłych przepraszać!

fakt 30.03.2021 21:30
Mrożą informacje o leniwym tercecie.

moze 30.03.2021 13:54
Oni po prostu nie nadążają!

zdjęcie 30.03.2021 14:00
Jak nie nadążają? Skoro wieszają jedną klepsydrę to tak trudno zdjąć im inną? A przy okazji odkleić tą co nakleili (chodzi, że pana Kubiaka nakleili na pana Feledyna)? Czy to naprawde takie trudne?

mała uwaga... 30.03.2021 14:06
Jasne, tylko jest jedna kwestia - klepsydry powinny wisieć przynajmniej kilka dni - szacunek wymaga, przecież tu chodzi o informację o śmierci gryfinian!

koleś 31.03.2021 11:52
do mała uwaga: Ale to nei ma być tak, że kleją klepsydry jedna na drugą!

i tyle 31.03.2021 12:06
Dlatego hańba Sawarynowi - że tak traktuje zmarłych mieszkańców i ZŁOŚLIWIE nie zleca doczepienia drugiej tabliczki! Złośliwie - bo jaka inna przyczyna? Techniczna? Słupek nie wytrzyma? Deseczki nie mają? Piły, żeby przyciąć wymiar? Czarnej farby? Ekonomiczni? Ile kosztuje taki kawałek czarnej deski?

opóźnienie tercetowe... 30.03.2021 14:04
tak, opóźnieni w rozwoju w tym tercecie - nie nadążają z przykręceniem drugiej tabliczki - mimo widocznej sytuacji Miler musi pytać grabarzy o liczbę zgonów, bo nie wie, czy mu się opłaca przykręcać...

mops 31.03.2021 12:14
Też zastanawiam się czy to czyjaś głupota czy po prostu lenistwo.

kol. z el. 30.03.2021 13:53
Pawełku za wcześnie, stanowczo za wcześnie.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: P. Cz. Treść komentarza: Czyli mieszkańcy płacą podatki, a gmina rozdaje kontrakty z wolnej ręki własnej spółce, która nie spełnia wymogów? Grubo. Czas na wyciągnięcie konsekwencji. Data dodania komentarza: 6.06.2026, 00:20 Źródło komentarza: Bezprawne kontrakty PUK. Oficjalny raport Prezesa UZP obnaża fikcyjny nadzór nad spółką Autor komentarza: realista Treść komentarza: Już tak tak jest od jakiegoś czasu. Jest dziura ale to przez tercet który sami sobie wybraliśmy na zgubę miasta.. Data dodania komentarza: 6.06.2026, 00:14 Źródło komentarza: Lokalny wymiar wielkiej gry. Nowe Czarnowo na froncie transformacji EKF 2026 Autor komentarza: ANONIM Treść komentarza: https... 17% Polaków nienawidzi Ojczyzny Data dodania komentarza: 6.06.2026, 00:08 Źródło komentarza: Bezprawne kontrakty PUK. Oficjalny raport Prezesa UZP obnaża fikcyjny nadzór nad spółką Autor komentarza: PS Treść komentarza: Ciekawe są te różnice pokoleniowe opisane w artykule. Młodzi do 24 lat traktują balkon jak przedłużenie pubu czy jadalni – tam się toczy życie towarzyskie, jedzenie ze znajomymi, pełna integracja. Z kolei starsi, po pięćdziesiątce, szukają tam po prostu świętego spokoju i wyciszenia. To pokazuje, jak elastyczną przestrzenią stały się nasze tarasy, potrafią zaspokoić zupełnie skrajne potrzeby w zależności od wieku. Data dodania komentarza: 5.06.2026, 23:58 Źródło komentarza: Tani relaks bez wychodzenia z domu. Jak Polacy urządzają oazy spokoju na tarasach i balkonach
Reklama Mrówka
Reklama
Reklama
Reklama