Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
środa, 24 czerwca 2026 00:35
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Razem z wiatrem dzieci goniły mydlane bańki [FOTO]

Droga prowadząca na stadion w Gryfinie ożywiła się i zaludniła w niedzielne popołudnie. Przed wejściem na stadion grupa wolontariuszy otworzyła straganiki aby przy pomocy gryfinian wesprzeć małego Michasia w walce ze śmiertelną chorobą. Na stadionie fruwały kolorowe bańki mydlane. W rytm muzyki nogi same tańczyły.
Razem z wiatrem dzieci goniły mydlane bańki [FOTO]

Autor: fot. TWS

Dmuchane zjeżdżalnie i cukrowa wata cieszyły się niesłabnącym powodzeniem.
 
Najbardziej cieszyły się dzieci oraz dorośli, że wreszcie mogą wyjść na wspólne spotkanie.
Dzieci razem z wiatrem goniły mydlane bańki. Uciecha, frajda, słońce i chmurki, muzyczka i śmiech.
 
Nareszcie coś się u nas działo i było wesoło.
 
TWS


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ruina ? 19.07.2021 21:28
A jak działają korty zniszczone za Sawaryna.

grubo 19.07.2021 22:16
Sawaryn zainwestował w korty nasze pieniądze płacąc Dilerowi za plan inwestycji dla kortów.

iwa 19.07.2021 12:21
festyn baniek mydlanych i kolorów zawsze był na stadionie, Właściciel z mydlanymi bankami sie nie wysilił ale dzieciaki miały frajdę. fakt, Wczesniejszej informacji również nie widziałam

Pimpek 19.07.2021 10:25
Jakiś facet zdetonował pałacyk pod lwami

kocyk 19.07.2021 10:35
Chodzi ci o zniszczenia? To Pytaj Sawaryna on powiedział że będzie rozbierał Pałacyk.

prawda 19.07.2021 11:50
Powiedział, że rozbierze Pałacyk jeśli nie załatwi środków z zewnątrz na odbudowę.

Pyton 19.07.2021 21:29
No i załatwił i oddał, no i co dalej ?

Dobra rada 19.07.2021 10:15
O takich imprezach powinno się z wyprzedzeniem powiadamiać. Nie po fakcie.

dokładnie tak 19.07.2021 10:18
Dobra rada - prawda. Ale przecież organizatorowi na tym nie zależy, bo czy się siedzi czy się leży to pensja się należy.

kot 19.07.2021 09:16
Pałacyk pod Lwami jest już tak niebezpieczny, że nie da się tam robić takich imprez?

milk 19.07.2021 10:16
Zawsze robili w Pałacyku alb na nabrzeżu.

Ciemnogrod polski 19.07.2021 10:17
Nam palace nie potrzebne. Kościoły potrzebują pieniędzy. Jesteśmy jedynym państwem gdzie przypada najwięcej kościołów na mieszkańca.

Katarstrota i burmistrz wielBŁĄD 19.07.2021 06:53
Obiekty służące obsłudze takich imprez nieczynne i w ruinie jak widać ! A co tam z nowoczesnymi kortami w super halach ?

Wciąganie chili nosem 18.07.2021 22:29
Rzekomo pingwin czerwony czy jakoś tak ma przyjechać na konkurs do gryfina tylko piszą o tym na *** ale tam się nie da komentować bo ktoś pisał że *** ***

Ewa ;( 18.07.2021 21:39
No i wszystko ładnie, pięknie tylko ja wcześniej o tym nic nie wiedziałam. Poszłabym z dziećmi, ale nie wiedziałam, nigdzie informacji na ten temat.

Taka gmina 19.07.2021 06:54
Nie było gdzie się wyszczać !

jak to? 19.07.2021 09:16
To na stadionie nie ma toalet?

Spoko jnie 18.07.2021 20:39
Dobrze że *** nie było bo impreza marna byłaby

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ryba Treść komentarza: strasznie długo to nie potrwa bo wystarczy że jeden odmówi mandatu i pan świadek fotograf będzie sie musiał pofatygowac do sądu i szybko wyjdzie kto tak uwielbia robić zdjęcia. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 22:56 Źródło komentarza: Samozwańczy strażnik Gryfina postrachem źle parkujących i... policjantów drogówki Autor komentarza: Facio obśliniony Treść komentarza: Żeby jeszcze wyłapywał te babska co zmieniają gacie raz na miesiąc bo wali w mieście jak na kutrze rybackim Data dodania komentarza: 23.06.2026, 22:38 Źródło komentarza: Samozwańczy strażnik Gryfina postrachem źle parkujących i... policjantów drogówki Autor komentarza: Również kierowca. Treść komentarza: Bardzo dobrze robi. Dlaczego kierowcy i policja czy straż miejska nie chce zauważyć problemu jak samochody poparkowane są w miejscach niedozwolonych, na chodnikach, trawnikach skrzyżowaniach?! Tylko zauważa, że ktoś zgłasza kierowców na policję która ma problem bo musi wykonywać pracę za którą bierze pieniądze i są ich obowiązkiem. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 22:25 Źródło komentarza: Samozwańczy strażnik Gryfina postrachem źle parkujących i... policjantów drogówki Autor komentarza: Byku Treść komentarza: Dajcie namiary na tego sk..... dostalem mandat przez ngo Data dodania komentarza: 23.06.2026, 22:22 Źródło komentarza: Samozwańczy strażnik Gryfina postrachem źle parkujących i... policjantów drogówki
Reklama Mrówka
Reklama
Reklama
Reklama