Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 18:47
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Sebastian Sierpiński zniknął w polu kukurydzy. Poszukiwania zaginionego wciąż trwają [FOTO, WIDEO]

Dzisiaj 7 września 2021 r. służby kolejny raz zadysponowane zostały do poszukiwań zaginionego Sebastiana Sierpińskiego. Działania ponownie prowadzono w okolicach miejscowości Wirówek i Wirów w gm. Gryfino. Wczoraj były okolice miejscowości Gajki. Przeszukiwano m.in. jezioro Trzemeszno. Niestety, wciąż nie udało się odnaleźć młodego mężczyzny.
Sebastian Sierpiński zniknął w polu kukurydzy. Poszukiwania zaginionego wciąż trwają [FOTO, WIDEO]

Autor: Fot. Gryfińskie Stowarzyszenie Ratownicze

26-latek zaginął 14 sierpnia 2021 r. w okolicy Wirówka. Jadąc samochodem ze swoim szefem nagle postanowił wysiąść z auta. I słuch po mężczyźnie zaginął.

Sebastian Sierpiński jakiś czas temu był ofiarą pobicia (podobno poszło o dziewczynę), jego reakcja mogła mieć związek z tym wydarzeniem. 

Sprawą zainteresowała się także lokalna telewizja. 

"Nieprawdopodobna historii zaginięcia młodego mężczyzny w polu kukurydzy. Czy chłopak padł z wyczerpania, nie mogąc znaleźć wyjścia z roślinnego labiryntu? Czy może ktoś, jak w filmie grozy, „pomógł” mu zniknąć?" - czytamy w telewizyjnej "zajawce".

Reportaż TVP1 można obejrzeć tutaj:

https://vod.tvp.pl/video/alarm,31082021,55305061?fbclid=IwAR14AsI1W2JHIunW5IKf7hQYctFFoBH93zo01JLy-EtX42P7f0xsJyc4on4

W dzisiejszej (7 września) akcji poszukiwawczej uczestniczyły:

KPP Gryfino 
OPP Szczecin
OSP Sobieradz
OSP Chwarstnica
OSP Wełtyń
OSP Radziszewo
OSP Raffer Gryfino
Gryfińskie Stowarzyszenie Ratownicze
Służba Leśna Nadleśnictwa Gryfino
 
RYSOPIS ZAGINIONEGO
Wzrost około 185 cm
Włosy ciemny blond, krótkie.
Oczy niebieskie
Szczupłej budowy ciała.
Najprawdopodobniej ubrany był w czarny podkoszulek, czarne spodenki, czarne buty sportowe i mały kapelusz słomkowy.
 
Ktokolwiek widział lub wie o losach zaginionego proszony jest o niezwłoczny kontakt z Komendą Policji pod numerem 477 823 551 lub 112 .

Fot. OSP Sobieradz

Fot. OSP Sobieradz

Fot. OSP Sobieradz

Fot. OSP Sobieradz

Fot. OSP Raffer Gryfino

Fot. OSP Raffer Gryfino


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Aisha 26.10.2021 12:32
Co wiecie o pechu? Rzekomym szefie?

słomiany kapelusz przyczyną pecha dla samego ph 15.09.2021 10:40
a to pech ha ah ha dla samego pecha w pechowym ś wirówku ha ha ah

Knagulec 14.09.2021 16:56
Znaleziono kapelusz kolo chaty pecha, podejrzane

knag ulec 15.09.2021 09:47
pech w nim chodził???

szef 13.09.2021 15:26
szef tego Sebastiana już jest w areszcie :)od wtorku

????? 13.09.2021 19:24
To pewne

szef 14.09.2021 11:26
Komentarz usunięty

Jjlk 14.09.2021 21:23
Żeby nie od miesiąca. Po co gadasz bzdury?

aa 14.09.2021 21:33
100 procent

Dobrze ludzie onim mówili 13.09.2021 01:01
Komentarz usunięty

Siedźi w wariatkowie 12.09.2021 23:08
Komentarz usunięty

krzesło 12.09.2021 11:33
aa aa Dzisiaj, 07:23 szef już siedzi;) JAki szef i gdzie siedzi?

Omen 14.09.2021 11:28
Komentarz usunięty

Osadnik 10.09.2021 20:19
Rip ty tępa dzido . Pewnie jakaś Gryfiński szon go w coś wplątał .

Knagulec 13.09.2021 19:25
Pewnie ty go zagonił bedzie pajdu pajdu

R.I.P 09.09.2021 04:30
Gdy już wreszcie przyjdzie po mnie Zegarmistrz światła purpurowy By mi zabełtać błękit w głowie To będę jasny i gotowy... Spłyną przeze mnie dni na przestrzał Zgasną podłogi i powietrza Na wszystko jeszcze raz popatrzę I pójdę nie wiem gdzie na zawsze...

Knagulec 09.09.2021 01:18
Coś tu smierdzi ten szef wie na 100 procent jak to mozliwe on byl ostatni docisnąć go ostro

T.T 07.09.2023 18:10
Napewno wycisną z niego wszystko,ale czy szef winny nie przesądzajmy sprawy.

Nie piszcie już... 08.09.2021 22:19
Komentarz zablokowany

Jożinek 08.09.2021 18:43
Administracja niech jedzie i zobaczy co ajwaj robi w snak barze takie jajca że wszyscy ze śmiechu się turlają

administracja gminna 08.09.2021 19:26
Ale przecież antałek oficjalnie nieczynny.

????? 09.09.2021 01:08
Komentarz zablokowany

saturjanin 11.11.2021 16:10
Komentarz usunięty

Simba 08.09.2021 14:14
Skończy sie jak zflorkiem z Dębogóry 3 lata szukali a on w swojej szopie był szmelcuchowi do dziś zarzutów nie podano

Knagulec 16.09.2021 16:47
Florek był suchy Jak liść

Proburmistrzowski 08.09.2021 14:04
Komentarz zablokowany

Czego szefem jest ten szef ? 08.09.2021 12:45
Podobno miał romans z tą ukrainką z filmiku z vod

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: cash Treść komentarza: Zwróćcie uwagę na ten segment biznesowy i elektryki czekające po 69 dni na klienta. To pokazuje ogromny rozjazd między unijnymi dyrektywami a realnym portfelem polskiego przedsiębiorcy czy klienta indywidualnego. Rynek zweryfikował te trendy – dopóki infrastruktura i ceny prądu na stacjach ładowania będą wyglądać tak jak teraz, używany "elektryk" będzie towarem podwyższonego ryzyka, którego nikt nie chce dotykać bez solidnej zniżki. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 17:47 Źródło komentarza: Tanie LPG wygrywa z elektrykami. Polacy masowo szukają oszczędności na rynku wtórnym Autor komentarza: nowa miejscówka Treść komentarza: Bardzo dobra decyzja z tą zmianą lokalizacji na Eko-Zakątek. Plac pod biblioteką miał swój urok i tradycję, ale umówmy się – Noc Kupały i powitanie lata potrzebują bliskości natury i wody. Przeniesienie imprezy na ulicę Wodnika, tuż nad Odrę, pozwoli na dużo lepsze zaprezentowanie tego korowodu z wiankami. Poza tym logistycznie na pewno łatwiej tam pomieścić strefę dla dzieci i bezpieczne ognisko do pieczenia kiełbasek niż w centrum miasta między budynkami. Brawo dla organizatorów za ten krok. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 17:46 Źródło komentarza: Gryfińska Noc Świętojańska nad Odrą. Kiedyś spod biblioteki, a dziś z zakątka Autor komentarza: sprzedałem Treść komentarza: Moje auto z gazem poszło w zeszłym tygodniu w 3 dni. Telefon urywał się od rana, rano wystawiłem, wieczorem kupiec był z gotówką. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 17:44 Źródło komentarza: Tanie LPG wygrywa z elektrykami. Polacy masowo szukają oszczędności na rynku wtórnym Autor komentarza: trzeźwomyślący Treść komentarza: Wyniki pokazują jedno: Polacy dojrzewają jako społeczeństwo obywatelskie. Zrozumieliśmy, że bezmyślne pompowanie miliardów w system nic nie da, jeśli te pieniądze będą przeciekać przez palce. Chcemy jasnych reguł gry, limitów i rozliczenia każdego dyżuru. Bez tego żadna reforma, niezależnie od opcji politycznej, się nie uda. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 17:43 Źródło komentarza: Rewolucja w ochronie zdrowia. Polacy żądają jawności kontraktów i kontroli lekarzy
Reklama Mrówka
Reklama
Reklama
Reklama