Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
wtorek, 9 czerwca 2026 20:20
Reklama
Reklama
Reklama

Ciężarówka z drewnem przewróciła się i wpadła do rowu

Utrudnienia na drodze spotkają podróżujący samochodami. Ciężarówka z przyczepą wypełnioną drewnem wypadła z drogi i przewróciła się w przydrożnym rowie.
Ciężarówka z drewnem przewróciła się i wpadła do rowu

Do wypadku doszło 10 listopada 2021 r. na drodze krajowej numer 31 pomiędzy Lisim Polem a Widuchową.

Ciężarówka leży na poboczu pomiędzy zakrętami. Służby będą wieczorem podejmowały próby jej wyciągnięcia. W związku z tym kierowcy muszą liczyć się z zajęciem co najmniej jednego pasa drogi i wprowadzeniem ruchu wahadłowego.

 



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

kolega 12.11.2021 00:21
Mój kolega uciekł z miejsca wypadku. Był pasażerem w aucie, a uciekł na adres, z którego wyprowadził się 3 lata wcześniej. Większość komentatorów nie ma wiedzy, co można zrobić pod wpływem szoku.

kieroll 11.11.2021 11:10
Strach tam przejeżdżać. Jechałem rano a tam taka mgła że go nie widać.

wiadomo 10.11.2021 23:46
Tir-y na tory, to na drogach będzie bezpieczniej.

TURZYN 10.11.2021 23:40
A EGZAMINATOR CO WYDAŁ PRAWKO GŁĄBOWI PEWNIE POPIJA PIWKO.

slusarz 10.11.2021 23:36
Stare chińskie przysłowie mówi że Lepiej się godzinę spóźnić jak zajechać 30 lat za wcześnie Czym cięższa wasza noga tym szybciej możecie zajechać nie koniecznie do założonego celu

tekra 10.11.2021 19:30
Wyciągnąć taką ciężarówkę to nie lada problem.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: M. Treść komentarza: Ta sytuacja pokazuje głębszy problem w naszych samorządach. Zamiast dbać o retencję wody i cień, który dają takie aleje, woli się wszystko "uporządkować" do gołej ziemi. Strata 800 metrów schronienia dla zwierząt w gminie Mieszkowice odbije się czkawką okolicznym rolnikom – przecież te ptaki i owady naturalnie regulowały populację szkodników. Teraz nie ma ani pszczół, ani kuropatw, została tylko pustynia. Data dodania komentarza: 9.06.2026, 19:52 Źródło komentarza: Wycinka drzew w okresie lęgowym. Kto odpowiada za zniszczenie cennej alei drzew Autor komentarza: PR Treść komentarza: Ktoś musi za to odpowiedzieć personalnie! Nie może być tak, że urząd stoi ponad prawem chroniącym zwierzęta. Data dodania komentarza: 9.06.2026, 19:51 Źródło komentarza: Wycinka drzew w okresie lęgowym. Kto odpowiada za zniszczenie cennej alei drzew Autor komentarza: aha Treść komentarza: Czyli to będą takie kontenery. Data dodania komentarza: 9.06.2026, 19:50 Źródło komentarza: Magazyny energii w Polsce: Nowe Czarnowo i Stary Grodków stabilizują sieć elektroenergetyczną Autor komentarza: aa Treść komentarza: ,,Ministerstwo Zdrowia kombinuje z prohibicją nocną i zakazami na stacjach"- najpierw niech zrobią zakaz reklam w tv, które są gorsze niż alko na półkach w sklepie Data dodania komentarza: 9.06.2026, 19:42 Źródło komentarza: Piwo bezalkoholowe hitem na polskich grillach. Badanie WEI potwierdza rewolucję NoLo w Polsce
Reklama Mrówka
Reklama
Reklama
Reklama