Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 18:59
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Burmistrz wbrew strażakom włączył syrenę [list]

Mamy w gminie kilkuset uchodźców z Ukrainy, w tym bardzo dużo dzieci. Wojna mocno odbiła się na ich psychice. Dla nich dźwięk syren oznacza jedno - jak najszybsza ewakuację i szukanie bezpiecznego schronienia.
Burmistrz wbrew strażakom włączył syrenę [list]

Sytuację uchodźców rozumieją nasi strażacy. Tylko dlaczego władze naszej gminy nie stać na empatię? Wbrew stanowisku strażaków burmistrz postanowił dziś w Palową Niedzielę włączyć syrenę alarmową.

czytelniczka (dane do wiadomości redakcji)


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

też strażak 14.04.2022 10:04
Nie trzeba być nadgorliwym i tyle.

Przemek 11.04.2022 22:59
Panie Morawiecki dlatego ,że gen Sikorski negocjował ze Stalinem uratowano tysiące a nawet miliony Polaków ,może to ,że nikt nie negocjował z polskiej strony z Hitlerem zginęło tysiące i miliony Polaków .Ucz się człowieku.

Prezydent tłust 11.04.2022 17:26
To dopiero pierwsza tura przesiedleńców , ale jak mówił prezydent tu jest Polin ojczyzna dla wszystkich

Sauron 11.04.2022 13:10
Komentarz zablokowany

Sauron 11.04.2022 13:05
Nie mam za grosz zaufania do wyroków nadzwyczajnej mafii w Polsce i lewackich "sądów" w Unii Jewrejopejskiej. Nie wiem, czy to możliwe z prawnego punktu widzenia, ale według mnie jedyną możliwością uczciwego procesu byłoby skierowanie sprawy do osądzenia przez sąd w jednym z państw, w którym badano dowody po zamachu smoleńskim (może Wielka Brytania?).

JAK KABARET TO KABARET 11.04.2022 17:48
POLECAM NIE TE PLANETE TYLKO SATURN AHA HA AH

chech 11.04.2022 21:51
to ruski trollu jest jasne - ty się boisz nowej Norymbergi zbrodniarzu...

Sauron 11.04.2022 13:01
Oddanie śledztwa ruskich w Smoleńsku to tak jakby teraz Ukraińcy prosili ruskich o badanie ludobójstwa w Buczy

Sauron 11.04.2022 12:59
Komentarz zablokowany

Sauron 11.04.2022 12:54
Komentarz zablokowany

Sauron 11.04.2022 12:50
Szczególnie młodym Polakom wciąż się TO w głowach nie mieści ..Oczywiście,że łatwiej jest przyjąć ,,łagodniejsza wersję,, ale łatwizna może dużo kosztować łatwowiernych w przyszłości .A nasza polska (...)Część komentarza usunięta. Nie wypowiadaj się za Polaków. administrartor

Sauron 11.04.2022 12:57
Komentarz zablokowany

Sauron 11.04.2022 13:20
Komentarz zablokowany

chech 11.04.2022 21:52
ruski trollu srulonie ty się szykuj na nową Norymbergę...

zadowolony 11.04.2022 12:43
Słychać trolli wycie? Znakomicie

chech 11.04.2022 21:52
mówisz o tej trollicy, co ostatnio napadła na niepełnosprawnego posła?

Sauron 11.04.2022 12:33
Macie jeszcze czas płatfusy uciekać najlepiej do putasa jego koniec też bliski

chech 11.04.2022 21:53
srulon, kto ci będzie płacić, jak się putler w Norymberdze zamelduje?

Sauron 11.04.2022 12:22
Komuna piszczy dupsko się pali ojj będzie się działo będzie

chech 11.04.2022 21:54
srulon, ty się dupskiem azjatyckim zajmij, bo się spali ci płatna robota...

Uczczenie pamięci 11.04.2022 10:17
Zginęło tyle osób i co mamy o tym. Milczec bo Ukraińcy no bez przesady... Większość przyjezdnych to *** *** ***

daj spokoj 11.04.2022 12:15
No ilu zginęło? 96? To więcej ginie dziennie na koronawirusa, który w Polsce nagle przestał być epidemią. Umiera więcej ale kogo to obchodzi skoro to nie brat Kaczystego.

Łukasz 11.04.2022 12:28
Dokładnie. Zginęła głowa państwa. Jaki on by nie był to pamięć i szacunek należy mu się.

stop zakłamaniu i głupocie 11.04.2022 12:42
Szacunek jak najbardziej. Ale nie robić z tego szopki. Religia smoleńska i wmawianie ludziom ze to zamach to obsesja! I tego mam prawo mieć dość.

chech 11.04.2022 21:56
Zginęło 96 osób - pisowcy zawłaszczyli sobie śmierć tylu innych ludzi... I sposób na ich upamiętnienie...

Sauron 11.04.2022 12:33
Komentarz zablokowany

Knagulec 11.04.2022 13:33
Co ty chcesz wyć dzbanie skórzany to wyj u siebie w melinie

chech 11.04.2022 21:57
tak, tobie los żywych jest obojętny - zero empatii dla uciekinierów z ostrzeliwanych i bombardowanych miast...

Stiepan Stiepanowicz 11.04.2022 08:31
Kak ja was lublu tawariszczi chwała wielikiej ......

Tak to wygląda 11.04.2022 08:21
Albo to był zamach jak twierdzi Kaczor ....albo to był wypadek jak stwierdziły wszystkie komisje. .Jeśli zamach.... to wszyscy powinni oddać te wielkie odszkodowania które pobrali w ramach wypadku komunikacyjnego...

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: A. Żmijewski Treść komentarza: Brawo strażacy pyr pyr. Kwestia zasadnicza kiedy leniwy tercet i podległy mu PUK posprzątają z poboczy gminnych dróg te konary i gałęzie pousuwane przez strażaków z jezdni pyr pyr pyr Data dodania komentarza: 22.06.2026, 18:34 Źródło komentarza: Rekordowy bilans po burzach w powiecie gryfińskim. Strażacy interweniowali ponad 100 razy w kilka dni Autor komentarza: kruk Treść komentarza: Skala strat pokazuje, jak bardzo bezbronni jesteśmy wobec tak gwałtownych zjawisk. Straż pożarna z Gryfina i okolicznych OSP wykonała tytaniczną pracę, reagując błyskawicznie na zgłoszenia o zalanych piwnicach i powalonych konarach. Warto jednak wyciągnąć wnioski na przyszłość – regularna przycinka starych, schorowanych drzew przy głównych arteriach mogłaby zminimalizować ryzyko zerwania linii energetycznych czy blokady dróg. Data dodania komentarza: 22.06.2026, 18:30 Źródło komentarza: Burza i ulewa w Gryfinie. Było krótko, ale są duże straty Autor komentarza: Jadwiga Treść komentarza: Współczuję temu Tuskowi bo mieć takiego za przeproszeniem szczura za partnera... Data dodania komentarza: 22.06.2026, 18:20 Źródło komentarza: Nawrocki czekał z odebraniem Orderu Zełenskiemu by zrobić Tuskowi na złość? Polityczna piaskownica, a interes Polski Autor komentarza: karaś Treść komentarza: Bez sensu. Kto ma wypić, ten i tak kupi wcześniej na zapas. Przecież to tylko napędzi szarą strefę. Data dodania komentarza: 22.06.2026, 18:07 Źródło komentarza: Zakaz sprzedaży alkoholu nocą. Czy przepisy obejmą cały kraj i co na to młodzi
Reklama Mrówka
Reklama
Reklama
Reklama