Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 18:54
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pomalowali ławkę

Była zniszczona, ale bardzo potrzebna. Dzisiaj 22 kwietnia 2022 r. pracownicy wzięli się za naprawę i malowanie.
Pomalowali ławkę

Autor: fot. TWS

Ławeczka przy ul. Chrobrego w Gryfinie jest już naprawiona i pomalowana. Prezentuje się naprawdę ładnie i będzie służyła mieszkańcom. 

TWS



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Męczysław 25.04.2022 23:12
Zobaczyta niedowiarki rze teras bendziem stawiać jednom nowom wiekopomnom ławeczke co miesionc asz siem wam znudzi to siedzenie i komentowanie pod blokami

nie mów tyle 26.04.2022 09:04
Mnietek nie przemęczaj się.

majster 22.04.2022 16:55
brawo wy, nie zapomnijcie jej zdyzenfekowac

Fox 22.04.2022 16:30
POMALOWALI ŁAWKĘ!! Bohaterowie naszych czasów... bohaterskie piśmaki to opisali. Obserwowali każde pociągnięcie pędzlem, aby rzetelnie opisać akcję.

szydera 22.04.2022 18:34
Komunizm upadł jak mówiła pewna prezenterka na końcu PRL. Ale w starych komunistach jak Fox nadal siedzi. Towarzyszu rudy Fox wyznaczcie redakcji listę tematów jakie mogą poryszyć.

Knagulec 22.04.2022 13:53
Na niej gumuje gumowca knage ziomala i recydywke

Jedna z większych inwestycji Sawarynia 22.04.2022 12:28
No proszę. Można ? Można. Wybory samorządowe za rok.

prognoza pogody 22.04.2022 12:14
A teraz deszcz to zmyje

un 22.04.2022 12:07
Łał...!

Bu ha ha 22.04.2022 12:02
Prasa telewizja radio głośno o tym malowaniu taka poważna inwestycja nie była by możliwa bez wsparcia czyli dotacji UE.

wiosna 22.04.2022 12:01
Tercet poczuł, że za rok wybory.

Zszokowany 22.04.2022 11:58
W sieci wrze.jak oni to zrobili? Pewnie za ten czyn nominowani bedą do nagrody starosty Bociana.

Co ja tutaj robię 22.04.2022 11:54
Ale news pomalowali ławkę. Głupszych artykułów nie można było napisać? Dziwię się sam sobie że jeszcze wchodzę na ten portal. Miernota w każdym calu w każdej czcionce

co ty tu robisz jak cię boli 22.04.2022 12:11
Co ja... to czytaj swojejgo brukowca co wchodzi w tyłek burmistrzowi. A tutaj daj pochwalić dobra robotę pracowników PUK.

króko i na temat 22.04.2022 12:21
Podstawowym zadaniem mediów jest patrzenie władzy na ręce i szukanie przekrętów które zawsze są. Niektórzy dla własnych majątkowych korzyści (mogą to być nie tylko pieniądze ale np. działki) stają się bibuła propagandową. Tak następuje putinizacja, która zawsze prowadzi do patologii.

przekręt 22.04.2022 12:30
Mogą też np. w nieuczciwy sposób dostać lokal i potem się "odwdzięczać"..

okopres 22.04.2022 14:43
A to już oznaki korupcji.

tytuł 22.04.2022 11:54
Pomalowali i naprawili!

prof 22.04.2022 11:51
Brawo wy!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: A. Żmijewski Treść komentarza: Brawo strażacy pyr pyr. Kwestia zasadnicza kiedy leniwy tercet i podległy mu PUK posprzątają z poboczy gminnych dróg te konary i gałęzie pousuwane przez strażaków z jezdni pyr pyr pyr Data dodania komentarza: 22.06.2026, 18:34 Źródło komentarza: Rekordowy bilans po burzach w powiecie gryfińskim. Strażacy interweniowali ponad 100 razy w kilka dni Autor komentarza: kruk Treść komentarza: Skala strat pokazuje, jak bardzo bezbronni jesteśmy wobec tak gwałtownych zjawisk. Straż pożarna z Gryfina i okolicznych OSP wykonała tytaniczną pracę, reagując błyskawicznie na zgłoszenia o zalanych piwnicach i powalonych konarach. Warto jednak wyciągnąć wnioski na przyszłość – regularna przycinka starych, schorowanych drzew przy głównych arteriach mogłaby zminimalizować ryzyko zerwania linii energetycznych czy blokady dróg. Data dodania komentarza: 22.06.2026, 18:30 Źródło komentarza: Burza i ulewa w Gryfinie. Było krótko, ale są duże straty Autor komentarza: Jadwiga Treść komentarza: Współczuję temu Tuskowi bo mieć takiego za przeproszeniem szczura za partnera... Data dodania komentarza: 22.06.2026, 18:20 Źródło komentarza: Nawrocki czekał z odebraniem Orderu Zełenskiemu by zrobić Tuskowi na złość? Polityczna piaskownica, a interes Polski Autor komentarza: karaś Treść komentarza: Bez sensu. Kto ma wypić, ten i tak kupi wcześniej na zapas. Przecież to tylko napędzi szarą strefę. Data dodania komentarza: 22.06.2026, 18:07 Źródło komentarza: Zakaz sprzedaży alkoholu nocą. Czy przepisy obejmą cały kraj i co na to młodzi
Reklama Mrówka
Reklama
Reklama
Reklama