Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 15:43
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Parkują na chodniku

Ulica Bolesława Chrobrego w Gryfinie to główna ulica przelotowa będąca częścią drogi krajowej nr 3. Nie trzeba zatem podkreślać, ze jest ruchliwa. Zwłaszcza w niektórych godzinach. Chodniki należą do dróg , a na nich niektórzy zdają się mieć przywileje.
Parkują na chodniku

Chodzi konkretnie o chodnik przy tzw. bloku wojskowym. Wydaje się, ze niektórych przepisy ruchu drogowego nie obowiązują. A przecież to stanowi o bezpieczeństwie pieszych. I nie tylko. Jeśli ktoś mi jako kierowcy wyskakuje przed maskę bo nie może przejść chodnikiem, to sprawa staje się jeszcze poważniejsza. 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

WOP 26.05.2022 10:10
a no jest problem świętych krów jest u nas dostatek koło optyka parkuje już od kilku lat ale innym nie wolno

Mama 26.05.2022 09:28
Najważniejsze że wózkiem przejadę :)

Wituś 25.05.2022 09:49
tam jest tak szeroki chodnik ,ze nie widze problemu kazdemu znajdzie się miejsce,ale Gryfińscy mieszkańcy zawsze potrafią zrobić aferę z niczego

nieJa 25.05.2022 13:12
a co to p[rzeszkadza .na Chrobrego co 20m przejście samochody jadą 5 km?h pieszych mnogo to i nie przeszkadza takie parkowanie

Kamil 24.05.2022 09:05
W Gryfinie nie tylko chodniki ale i lokale przyznawane są po znajomości.

Jerzy 23.05.2022 17:38
Nikt tam nie wziął pod uwagę, że mają auta.

filutek 23.05.2022 14:52
W Widuchowej parkują samochodami pomimo zakazu zatrzymywania na chodniku i trawniku obok przedszkola. Parking znajduje się 40 metrów dalej, ale niektóre damulki za nic maja oznakowanie i parkują tuż za przejściem dla pieszych. Robią tak prawie codziennie przed 7:00 rano i tuż po 15-tej.

Ewa 23.05.2022 14:21
I co już jest problem Masakra

Marzena 23.05.2022 18:40
A co może to nie jest problem ? Chodnik jest do chodzenia

kapitan ormo 23.05.2022 14:14
Nie ma tam zakazu zatrzymywania, to jeżeli zachowane jest 1.5 m dla pieszych oraz odległość od przejścia dla pieszych, to można parkować

serr 23.05.2022 13:48
Dlaczego tablice są wymazane. Powinny być niewymazane aby policja swobodnie mogła wystawić mandaty.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Dyplomacja Treść komentarza: Panstwa nie maja przyjaciol, tylko interesy. My z Ukraincami nie jestesmy przyjaciolmi, tylko partnerami. Zbieznosc naszych interesow nie wynosi 100%. Data dodania komentarza: 22.06.2026, 15:20 Źródło komentarza: Nawrocki czekał z odebraniem Orderu Zełenskiemu by zrobić Tuskowi na złość? Polityczna piaskownica, a interes Polski Autor komentarza: super Treść komentarza: Fajnie, że wspomnieli o Nocy Kupały i naszych słowiańskich tradycjach. Wianki, ogniska – to ma niesamowity klimat, dużo lepszy niż zapożyczone święta. Dobrze, że miasta organizują takie festiwale, bo to świetna okazja, żeby młodsze pokolenie dowiedziało się czegoś o naszych korzeniach i o tym, jak kiedyś celebrowano cykle natury i przesilenie letnie. Data dodania komentarza: 22.06.2026, 14:58 Źródło komentarza: Lato 2026 przyniesie afrykańskie upały i burze. Sprawdź prognozę na najdłuższe dni w roku Autor komentarza: balans Treść komentarza: Jak się wczytać w te statystyki, to apogeum nastąpiło 19 i 21 czerwca. W samych Baniewicach i Baniach straż nie nadążała pompować wody z piwnic i usuwać drzew z dróg powiatowych. To pokazuje, jak bezbronna jest infrastruktura przy takich nagłych ulewach. Data dodania komentarza: 22.06.2026, 14:55 Źródło komentarza: Rekordowy bilans po burzach w powiecie gryfińskim. Strażacy interweniowali ponad 100 razy w kilka dni Autor komentarza: Garysia Treść komentarza: A jakie jeszcze meijscowosci? Data dodania komentarza: 22.06.2026, 14:54 Źródło komentarza: Armagedon w Baniach i okolicy. Zniszczone symbole regionu
Reklama Mrówka
Reklama
Reklama
Reklama