Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
wtorek, 7 kwietnia 2026 13:20
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Parlamentarzyści i politycy województwa w naszym regionie

Posłanka Ewa Żmuda-Trzebiatowska, poseł Grzegorz Napieralski, senator Sławomir Preiss z małżonką przybyli w pierwszy weekend września do małego miasteczka Cedynia na otwarcie wojewódzkich obchodów Europejskich Dni Dziedzictwa. Obecni byli także radni województwa zachodniopomorskiego Ewa Dudar i Artur Nycz. Zbliżają się wybory parlamentarne, więc ludzie władzy starają się być bliżej mieszkańców.
Parlamentarzyści i politycy województwa w naszym regionie

Nie można powiedzieć, zaproszony senator Sławomir Preiss przyjeżdża na każdą imprezę. Posłanka Ewa Żmuda-Trzebiatowska, znana z formułowania trafnych ocen dotyczących niektórych osób publicznych,  też bywała w naszym regionie.

Przed nami różnego rodzaju imprezy, np. dożynki w Widuchowej i Cedyni oraz obchody 70-lecia osadnictwa polskiego na ziemi gryfińskiej. Spodziewać się zatem można na uroczystościach gości z parlamentu.

 

Jest także szansa na poruszenie ważnych problemów. Przed wyborami jesteśmy bowiem bardziej „słyszani”. 



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ANDRZEJ TUMANOWICZ HA HA AHTreść komentarza: CO SIĘ CZEPIACIE MNIETKA ON JEST TYLKO TWARZĄ GRYFIŃSKIEGO SANHEDRYNU UBECKOESBECOTAJNOWAFLOWEGO AH AHA AH A OLE MU DAŁ OFICER PROWADZACY HA HA AH DAREK WARSZEWSKI POTWIERDZI MÓJ OFICERPROWADZACOWYPROWADZAJACY AH AHA AHData dodania komentarza: 7.04.2026, 12:57Źródło komentarza: Park nie dla Gryfina. W taki sposób burmistrz z radnymi rozwalili systemAutor komentarza: PgrTreść komentarza: A syn z synowa bucha zielonym po pastwiskach to jak to ? Mozna ? Skladki robic wszyscy i tyleData dodania komentarza: 7.04.2026, 12:57Źródło komentarza: Ojciec pozwał swoje dziecko o alimenty. To za mało, żeby je dostaćAutor komentarza: staśTreść komentarza: A BURMISTRZ TAK BARDZO O PRACOWNIKÓW DBA ŻE DĄŻY DO TEGO ŻEBY SIĘ ROZCHOROWALI .MASAKRA TO TYLKO NADAJE SIĘ DO PROKURATÓRY ,TO NIE JEST Z GODNE Z PRAWEM ŻEBY LUDZIE PRACOWALI W TAKICH WARUNKACH ,CHYBA ŻE CHCE WAS WYKONCZYĆ MASAKRA .JA BYM WZIELA URLOP W TYM CZASIE ALBO POSZŁA DO LEKARZA I PODAŁA TĄ SPRAWE DO SĄDU ,BO TO JEST NIE MOŻLIWE ŻEBY W TAKICH WARUNKACH PRACOWAĆ.Data dodania komentarza: 7.04.2026, 12:54Źródło komentarza: Podtrułam się w pracy farbami i boli mnie głowa – skarży się urzędniczkaAutor komentarza: GryfiniankaTreść komentarza: Każdemu chyba odbija na starość jak ,wiekszość życia ma wywalone na dziecko a jak bieda w oczy zagląda to wtedy dziecko widzi.Data dodania komentarza: 7.04.2026, 12:49Źródło komentarza: Ojciec pozwał swoje dziecko o alimenty. To za mało, żeby je dostać
ReklamaMrówka
Reklama
Reklama
Reklama