Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
wtorek, 12 maja 2026 10:52
Reklama

Oburzona mieszkanka poskarżyła się na brak WC w Gryfinie

Podczas dzisiejszej sesji Rady Miejskiej w Gryfinie doszło do niecodziennej wizyty mieszkanki. Weszła ona na salę obrad i opisała sytuację, która spowodowała... zawstydzenie radnych.
Oburzona mieszkanka poskarżyła się na brak WC w Gryfinie
Incydent na sali obrad Rady Miejskiej w Gryfinie.

Autor: igryfino

Oburzona mieszkanka domagała się publicznego WC w Gryfinie. Opisała sytuację jak podróżna z Morynia posikała się, bo nie miała gdzie załatwić swojej potrzeby. Mieszkanka przekazała swoje uwagi radnym z klubu radnych PiS (na zdjęciu).

-Burmistrz powinien być adresatem skargi.  Coś burmistrz powinien wreszcie w tej sprawie zrobić, bo dochodzi do zawstydzających sytuacji - mówi radny Piotr Romanicz.

O sesji pisaliśmy też tu:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Męczysław Leniwy 30.04.2023 10:33
Nie mam z kim przegrać, a moi pretorianie stoją przy mnie ramie w ramię.

i
wróż Maciej 30.04.2023 16:05
To się Mietek zdziwisz.

Oburzona 30.04.2023 08:26
Brak toalety publicznej a nie w każdym sklepie kierownik pozwoli skorzystać z toalety ,brak miejsc gdzie można dziecko nakarmić i przebrać

srek 29.04.2023 18:10
Pawełęk to po prostu zwykła szujka. Kazdy kto miał z nim do czynienia wie że to wredny pustak i cwaniak jakich mało. Tylko dlatego ze jeszcze jest to cos tam może. Jak dostanie kopa to nigdzie roboty nie znajdzie, bo on nic nie umie i wielu się przypomni jak ich źle traktował i wydymał. Taki drugi mały dyktartorek

i
dlatego nie ma wc 29.04.2023 17:25
Polityk to jest ktoś, kto cię przekonuje żebyś mu płacił za to, że cię okrada... Zapamiętajcie sobie tą prostą definicję:)

i
do poniżej 29.04.2023 14:34
Lagunę zlikwidował Sawaryn i jest zupełnie inna nazwa

i
szok 29.04.2023 17:27
A dlaczego Sawaryn zniszczył nazwę? Ktoś wie?

summa 30.04.2023 09:49
Wiecznie nieobecny Sawaryn to pewno nawet nie zauważył ze nie ma Laguny.

Robuś 29.04.2023 11:46
Kupy w lagunie to sprawa *** *** ****. Więcej gości więcej kup. Gryfino słynie zgoscinnosci *** ***

Klient 29.04.2023 08:34
I toaleta będzie wyglądać jak na basenie LAGUNA . Będą leżały obok muszli kupy ,co widziałem chcąc skorzystać

Chrobrego 28.04.2023 18:53
Postawiam toj toje i po sprawie.

13*52 676 28.04.2023 17:37
https://youtu.be/67FHkFlTdsgODA DO RADOSCI HA HA AH

GNÓJ UMIGG HA HA AH PEGEREN ZWANYM HA AH AH A KONAR PŁONIE HA HA AH 28.04.2023 17:33
I PIOSENKA O NIESTETY NASZYCH DZIEWCZYNACH Z PGR GRYFINO HA HA AH THE DEBILL https://youtu.be/7RfmPHwGY0Y

KIBIEL PEGERU HA HA AH 28.04.2023 16:43
THE DBLL https://youtu.be/9ujYAo1z6j4 KIBEL HA HA AH OBMYSLAM NOWY PLAN .......... HA HA AH ŚPIEWAM SOBIE SPIEWAM ZE WSZYSTKO OLEWAM HA HA AH https://youtu.be/MA_eYp-sar0 TAKI TEMAT HA HA AH THE BILL HA HA AH

i
pamiętam dobrze 28.04.2023 11:33
Przecież toaleta była priorytetem tercetu na 2016 r. jak zapewniał sam Paweł Nikitiński.

ryba 28.04.2023 16:38
wpisał się w retorykę partii do której się zapisał- idealny kandydat- kłamać ile się da! No i widać efekty

KORYUTO PLUS WYCHODEK HA HA AH UB WIECZOREK 28.04.2023 10:21
WALCIE NA KORYTARZ MUCHY WYNIOSĄ HA HA AH

Aneta 27.04.2023 23:00
Po co jadła w Gryfinie?! Sama ostatnio zjadłam kebaba i przy ostatnim kęsie zrozumiałam , że do biedronki już nie dojdę ( ),( ) całe szczęście że do Odry zrobili drabinki , trzeba się dobrze trzymać i nie przejmować się tym że jakiś debil na barce robi zdjęcia.

i
hmm... 28.04.2023 00:33
A gdzie i co jadła?

WC piker 27.04.2023 20:45
Ktoś powienien w ramach czynu społecznego jakąś muszlę klozetową postawić w parku. Teren już przygotowany. Jak znalazł w czasie Dni Gryfina będzie. Nawet monitoring z okna urzędu z pewnego gabinetu będzie, żeby takiej toalety publicznej nikt nie zniszczył.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: LU CYFER 13*52 676Treść komentarza: JAK TO JEST INICJATYWA ODDOLNA TO JA JESTEM KRÓLEM POLINU HA HA AH TEATR DLA GOI TRWA HA HA AH PS POLECAM TZW INFLUENCEROM BA INFLUENCERKĄ Z ZROBIĆ SAMEMU TAKA " INICJATYWĘ ODDOLNĄ " A PRZEKONAJA SIĘ ZE ZBIORĄ Z 600 ZŁ HA HA AH W PORYWACH HA HA AHData dodania komentarza: 12.05.2026, 10:07Źródło komentarza: Licytacje charytatywne Łatwoganga ruszyły. Zobacz jak zdobyć ciekawe przedmioty i pomóc chorym na rakaAutor komentarza: podejrzewamTreść komentarza: Szkoda tych Mazur, tam pewnie bezrobocie i brak stałej pracy robią swoje.Data dodania komentarza: 12.05.2026, 10:07Źródło komentarza: Długi Polaków rosną. Ranking rzetelności płatniczej wskazuje liderów i regiony z największym problememAutor komentarza: Henias z czworakówTreść komentarza: U nas w Gryfinie nawet 10 groszy podrzucone do góry nigdy nie spadnie na ziemię ponieważ szybko zostanie przechwycone przez miejscowy gmin i lumpówData dodania komentarza: 12.05.2026, 10:01Źródło komentarza: Długi Polaków rosną. Ranking rzetelności płatniczej wskazuje liderów i regiony z największym problememAutor komentarza: AJWAJ HA HA AHTreść komentarza: PO PROSTU SĄ PRORZADOWI WALĄ NA KREDYT I JAKOŚ TO BEDZIE HA HA AH A LICZNIK BALCERKA NIE WYTRZYMAŁ ŚCIANY BRAKŁO NA KOLEJNE OKIENKA HA HA AH WOJNA ZMIENIA PERSPEKTYWĘ W 5 MINUT JAK MAWIAŁ SW MATEUSZ EWANGELISTA HA HA AH AI VAI I W PERSKIE OKO SATURNA H AHA HData dodania komentarza: 12.05.2026, 09:58Źródło komentarza: Długi Polaków rosną. Ranking rzetelności płatniczej wskazuje liderów i regiony z największym problemem
ReklamaMrówka
Reklama
Reklama
Reklama