Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
wtorek, 19 maja 2026 10:03
Reklama

Plama oleju długa na półtora kilometra. Interweniowali strażacy

W nocy doszło do niebezpiecznego zdarzenia. Około godziny 23:53 na odcinku około 1500 metrów pojawiła się plama oleju, co zagrażało bezpieczeństwu kierowców.
Plama oleju długa na półtora kilometra. Interweniowali strażacy

Autor: OSP Zielin

Na miejsce zdarzenia zadysponowano dwie jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej: OSP Zielin i OSP Troszyn. Ratownicy niezwłocznie przystąpili do działań mających na celu zabezpieczenie miejsca zdarzenia i usunięcie oleju z drogi.

Cała akcja trwała kilka godzin i zakończyła się powodzeniem - plama oleju została całkowicie usunięta, a odcinek drogi wojewódzkiej nr 126 z Zielina do Smolnicy został ponownie udostępniony kierowcom.

Warto zaznaczyć, że plamy oleju na drodze są poważnym zagrożeniem dla bezpieczeństwa ruchu drogowego i mogą prowadzić do poważnych wypadków. Dlatego tak ważne jest szybkie i skuteczne działanie służb ratowniczych, które muszą działać nie tylko szybko, ale także precyzyjnie i z najwyższą ostrożnością. 

Do zdarzenia doszło w nocy z 25 na 26 maja 2023 r. na drodze wojewódzkiej nr 126 z Zielina do Smolnicy. 

 



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

BYĆ MOŻE TO ZDUPYDOMORDYZAURY HA HA AH ALBO SZARAKI CO P[CHAJĄ W S RA KI HA HA AH 28.05.2023 17:35
TO PEWNIE CI Z POD NADLEŚNICTWA UFO LUDKI

ufo czówa kury kradną ha ha ah 27.05.2023 22:24
pewnie ze statu kosmicznego wyciekła ha ha ah

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: analitykTreść komentarza: To jest niestety klasyczny problem braku stabilizacji i ochrony naszego rynku. Pośrednicy oraz wielkie sieci handlowe dyktują warunki, wiedząc, że rolnik ma towar łatwopsujący się i ostatecznie będzie musiał ulec. Koszty paliwa, nawozów i przede wszystkim rąk do pracy przy zbiorze ręcznym poszybowały w górę o kilkaset procent w ostatnich latach, a cena skupu stoi w miejscu od dekady. Bez systemowych kontraktów i limitów na import z zagranicy, nasze rolnictwo po prostu wykrwawi się na śmierć.Data dodania komentarza: 19.05.2026, 09:46Źródło komentarza: Rolnikom bardziej opłaca się niestety wyrzucić ogórki, niż je sprzedaćAutor komentarza: hmm...Treść komentarza: To badanie idealnie obnaża mit, że jesteśmy jakimś techno-optymistycznym narodem. Ludzie nie wybierają AI dlatego, że aplikacja jest lepsza od żywego, wykształconego terapeuty. Wybierają ją, bo system NFZ leży, a prywatne wizyty to luksus dla zamożnych. Skoro 58% ludzi mówi wprost, że ich nie stać na terapię, to chatbot staje się jedyną formą jakiejkolwiek autoterapii i rozładowania emocji w zasięgu ręki.Data dodania komentarza: 19.05.2026, 09:46Źródło komentarza: Chatbot zamiast psychologa. Dlaczego Polacy wolą rozmawiać o depresji i snach z algorytmem AIAutor komentarza: psych.Treść komentarza: Uwaga! AI uzależnia jak dopalacze.Data dodania komentarza: 19.05.2026, 09:45Źródło komentarza: Chatbot zamiast psychologa. Dlaczego Polacy wolą rozmawiać o depresji i snach z algorytmem AIAutor komentarza: KarolinaTreść komentarza: No i wcale mnie to nie dziwi, chatbot nie ocenia, nie bierze 250 zł za godzinę i odpisuje o trzeciej nad ranem, jak akurat masz atak paniki.Data dodania komentarza: 19.05.2026, 09:09Źródło komentarza: Chatbot zamiast psychologa. Dlaczego Polacy wolą rozmawiać o depresji i snach z algorytmem AI
ReklamaMrówka
Reklama
Reklama
Reklama