Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
sobota, 4 lipca 2026 16:11
Reklama
Reklama
Reklama

Polują na piratów drogowych na DK 31

Policjanci prowadzą intensywną kontrolę prędkości na drodze krajowej 31. Radiowóz i funkcjonariuszy mierzących prędkość można zobaczyć dzisiaj 5 lipca 2023 r. w różnych miejscach naszego powiatu.
Polują na piratów drogowych na DK 31

Funkcjonariusze podjęli działania mające na celu poprawę bezpieczeństwa na tej ważnych trasach m.in. na terenie trzech gmin: Chojna, Moryń i Mieszkowice.

Kontrole prędkości są niezwykle istotne dla zapewnienia bezpieczeństwa na drogach, a szczególnie na głównych arteriach komunikacyjnych. Droga krajowa 31, łącząca Chojnę z Mieszkowicami, jest jedną z bardziej uczęszczanych dróg w regionie. Policja regularnie organizuje tego rodzaju kontrole, aby zapobiec nadużywaniu prędkości i potencjalnym zagrożeniom dla wszystkich użytkowników drogi. 

Funkcjonariusze wyposażeni w specjalistyczne urządzenia pomiarowe i radiowozy ustawili się na strategicznych punktach trasy. Ich głównym zadaniem było monitorowanie prędkości pojazdów przemieszczających się zarówno w kierunku Chojny, jak i Mieszkowic. Kontrole drogowe prędkości odbywają się zgodnie z przepisami kodeksu drogowego. Policjanci zastosowali urządzenia laserowe i radarowe, które pozwalają na skuteczne i precyzyjne mierzenie prędkości.

W trakcie kontroli drogowej prędkości, policjanci zwracali również uwagę na inne aspekty bezpieczeństwa drogowego. Prowadzili badania na obecność alkoholu u kierowców, sprawdzali dokumenty pojazdów oraz sprawdzenie stanu technicznego. 

Kontrola drogowa prędkości jest nie tylko ochroną dla kierowców, ale także dla pieszych i innych użytkowników dróg. Przestrzeganie limitów prędkości ma kluczowe znaczenie dla minimalizowania ryzyka wypadków drogowych. Policja drogówka z KP Chojna regularnie przeprowadza tego typu akcje kontrolne, aby przeciwdziałać nadmiernemu przyspieszaniu i zachęcać kierowców do bezpiecznej i odpowiedzialnej jazdy.

Kontrole drogowe prędkości na drodze krajowej 31 będą kontynuowane w celu podniesienia świadomości i utrzymania bezpiecznej atmosfery na drogach między Chojną a Mieszkowicami. Miejmy nadzieję, że tego rodzaju działania pozytywnie wpłyną na poprawę bezpieczeństwa drogowego w naszym regionie.

Zachęcamy wszystkich kierowców do przestrzegania przepisów, dostosowania prędkości do warunków drogowych i zachowania wzajemnego szacunku na drodze. Pamiętajmy, że bezpieczeństwo jest naszym wspólnym interesem.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Dzielnicowy Maciora 07.07.2023 06:44
No w końcu wzięli się za blokujących 31 wlokąc się 31kmph

Mieszkanka gryfinskiej 06.07.2023 07:28
Zapraszamy też do Daleszewa na polowanie piratów a szczególnie na ul Sportowa droga na boisko tu dopiero jeżdżą na ograniczenie nie patrzą jak osobowe tak i tiry ,musi coś się wydarzyć żeby pojawiła się tu policja

Knagulec. 05.07.2023 21:11
Jeżdżę sobie Borem lasem I wywijam swym ..... Tra la la bum cyk cyk

i
brawo policja 05.07.2023 19:54
Bardzo dobrze bo niektórzy jeżdżą jak szaleńcy.

pirat 05.07.2023 19:20
Ja rządzę na morzach.

pirat 05.07.2023 19:20
Ja rządzę na morzach.

Louis Fonsi 05.07.2023 19:19
Złodziei sklepowy kara ludzi mandatami, policja sięgnęła dna, biorą każdego.

i
do Lui 05.07.2023 19:55
Filmów się naoglądałeś?

Jan 06.07.2023 06:20
To jest prawda

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: decha Treść komentarza: Jeżdżę przez Wyszków regularnie i potwierdzam – tam rzadko kto zdejmuje nogę z gazu, stąd te 34 tysiące na liczniku. Data dodania komentarza: 4.07.2026, 16:05 Źródło komentarza: Rekordowe mandaty z odcinkowego pomiaru prędkości. Gdzie kierowcy wpadają najczęściej Autor komentarza: analityk Treść komentarza: Patrzę na ten program i mam mieszane uczucia. Z jednej strony rozumiem argumenty o tradycji, edukacji przyrodniczej i historii – pokazy sokolnicze czy kynologiczne to na pewno fajna lekcja dla młodych. Z drugiej jednak strony, czasy się zmieniły. Dzisiaj, kiedy tyle mówi się o empatii wobec zwierząt, promowanie polowań jako formy rozrywki i biesiady na publicznym obiekcie musi budzić opór. Burmistrz Sawaryn jako osoba publiczna powinien bardziej wyważyć nastroje mieszkańców, bo temat jest przecież ultra śliski społecznie. Data dodania komentarza: 4.07.2026, 16:04 Źródło komentarza: Burmistrz myśliwy, to na miejskim boisku też myśliwi. Kultura łowiecka, czy kultura śmierci? Autor komentarza: LU CYFER 13*52 676 Treść komentarza: TE SATANISTYCZNE GESTY TE DWIE OGONOMISTRZYNIE MAGŁY SE DAROWAĆ I TE SATURIAŃSKIE OCZKO AH AH AHA Data dodania komentarza: 4.07.2026, 15:55 Źródło komentarza: Duże wzmocnienie dla strażaków! Wiemy, gdzie w powiecie gryfińskim trafi nowy wóz ratowniczy Autor komentarza: PapcioChmiel Treść komentarza: W Danii skrzyni pocztowe już kompletnie zdemontowali. Listonosz to nie jest zawód przyszłościowy. Data dodania komentarza: 4.07.2026, 15:47 Źródło komentarza: Listonosze przestają nosić emerytury. Co z wykluczonymi cyfrowo lub transportowo?
Reklama Mrówka
Reklama
Reklama
Reklama