Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
wtorek, 18 sierpnia 2026 05:02
Reklama
Reklama
Reklama

Ciężarówka zderzyła się z BMW na śliskiej nawierzchni [FOTO]

Można mówić o wielkim szczęściu, ale najpierw był pech, a w zasadzie brak uwagi jednego z kierowców. Do tego doszły złe warunki drogowe - ciemności i śliska nawierzchnia.
Ciężarówka zderzyła się z BMW na śliskiej nawierzchni [FOTO]
Naczepa pojazdu ciężarowego uderzyła w samochód osobowy.

Autor: OSP Krajnik Dolny

Na łuku drogi doszło do niebezpiecznego zdarzenia, w którym brał udział 43-letni kierujący pojazdem ciężarowym z naczepą. Według ustaleń, prawdopodobnie w wyniku hamowania na mokrej nawierzchni stracił on kontrolę nad pojazdem. Skutkiem tego było przekroczenie osi jezdni przez naczepę, która następnie uderzyła w jadący z naprzeciwka pojazd marki BMW.

Szczęśliwie, pomimo tego dramatycznego zdarzenia, w którym doszło do kolizji, nikt nie odniósł obrażeń. Z uwagi na to, że prędkość pojazdów w trakcie kolizji nie była duża, skutki zdarzenia nie okazały się bardzo poważne. 

Do kolizji doszło na drodze krajowej nr 26 w Krajniku Dolnym w gm. Chojna.

Przypominamy o konieczności zachowania szczególnej ostrożności na drodze, zwłaszcza w trudnych warunkach atmosferycznych. Bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego powinno zawsze być priorytetem.
 



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ada 02.10.2024 22:52
Współczuję kierowcy bmw. To musiał być koszmar. łajza w tirze nie zdaje sobie sprawy że zamiata po całej drodze.

A. Żmijewski 02.10.2024 16:08
Jeżdżą pyr pyr jakby się szaleju najedli zasadniczo

oho 01.10.2024 23:27
Walnął od strony kierowcy ale BMW roi twardy samochód.

wróżba 01.10.2024 21:50
BMW - Będziesz Miał Wypadek.

faktoza 02.10.2024 16:23
Bardzo Mały Wacek

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Marecki Treść komentarza: Śledztwo prowadzone równolegle przez prokuraturę w Krośnie i służby węgierskie będzie wymagało pełnego zabezpieczenia danych z tachografu oraz badania stanu technicznego autobusu. Zatrzymanie kierowcy to standardowa procedura w przypadku katastrof w ruchu lądowym, ale warto pamiętać, że do czasu oficjalnej opinii biegłych ze sprawności układu hamulcowego czy kierowniczego, hipoteza o zaśnięciu pozostaje jedynie przypuszczeniem. Data dodania komentarza: 18.08.2026, 01:24 Źródło komentarza: Katastrofa polskiej pielgrzymki na autostradzie M3 – najważniejsze ustalenia i stan poszkodowanych Autor komentarza: potwierdzam Treść komentarza: Wał w Marwicach zapisany do odwiedzenia, biorę lornetkę i jadę w ciemno! Data dodania komentarza: 18.08.2026, 01:23 Źródło komentarza: Ptasie gwiazdy Doliny Dolnej Odry. Jak skutecznie zaplanować birdwatching na Międzyodrzu Autor komentarza: różnica Treść komentarza: Za moich czasów zbierało się truskawki na pierwszy rower, teraz zbierają na akademik i podręczniki... Data dodania komentarza: 18.08.2026, 00:55 Źródło komentarza: Drożyzna zmusza do pracy wakacyjnej. Jak zmienia się rynek pracy młodych? Autor komentarza: korek Treść komentarza: Patrząc na ten układ procentowy, widać wyraźnie, że scenariusz z koalicją rządzącą wcale nie jest taki prosty. Wygrana ponad 33% dla KO wygląda ładnie na nagłówkach, ale bez Lewicy czy innych mniejszych partnerów nie ma mowy o bezwzględnej większości. Do tego Konfederacja i ugrupowanie Brauna trzymają mocny pakiet głosów. W efekcie po wyborach wygrany i tak będzie musiał pójść na bardzo trudne kompromisy. Data dodania komentarza: 18.08.2026, 00:53 Źródło komentarza: KO znacznie wyprzedza rywali. Nie jest pewne kto bedzie rządził
Reklama Mrówka
Reklama
Reklama
Reklama