Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
niedziela, 14 grudnia 2025 16:36
Reklama
Reklama

Aniołkowe Granie w Gryfinie - przedszkolne serca bijące najgłośniej w powiecie

Środa, 18 grudnia 2024 roku będzie na zawsze zapamiętany w powiecie gryfińskim jako dzień, w którym serca przedszkolaków bijące najgłośniej, wypełnione były miłością i empatią. To właśnie tego dnia odbyło się niezwykłe wydarzenie, które przyniosło nadzieję i radość dzieciom w potrzebie. "Aniołkowe Granie", dzięki zaangażowaniu Przedszkola nr 2 im. Misia Uszatka w Gryfinie, przekroczyło swoją kolejną granicę, zbliżając ludzi do siebie bardziej niż kiedykolwiek wcześniej.
Aniołkowe Granie w Gryfinie - przedszkolne serca bijące najgłośniej w powiecie
Zdjęcie pamiątkowe.

Autor: igryfino

Dyrektor Kolanta Krzak oraz wicedyrektor Przedszkola nr 2, Daria Miś, wraz z całym zespołem, od siedmiu lat nieustannie wkładają serce i duszę w propagowanie idei pomocy najmłodszym. Ich zaangażowanie i determinacja nie mają granic, a ich empatia jest niezaprzeczalna. To dzięki nim, oraz wspaniałej grupie ludzi, którzy podzielają tę samą pasję do niesienia pomocy, projekt "Aniołkowe Granie" staje się magicznym miejscem działającego jak eliksir, dodając skrzydeł marzeniom i nadziei dzieciom z Domu Dziecka w Chojnie oraz dzieciom z rodziny zastępczej w Krzymowie.

18 grudnia, o godzinie 16:00, w sali widowiskowej kina Gryf odbył się uroczysty aniołkowy koncert, który stanowił kulminację całego projektu. To nie tylko chwila radości i prezentów, lecz przede wszystkim ukłon w stronę miłości, przyjaźni i wsparcia. To przekazanie dzieciom uczucia, że są one ważne i kochane, ucząc je wartości wrażliwości i szacunku od najmłodszych lat. "Aniołkowe Granie" nie tylko przynosi uśmiech na twarze dzieci, lecz również głęboki przekaz o potrzebie życia w zgodzie z miłością i szacunkiem.

Dzieci w odpowiednich do przedświątecznego czasu strojach, pięknie zaprezentowały się na scenie. Występowały zarówno te z Przedszkola nr 2 w Gryfinie jak i te ze Szkoły Podstawowej w Krzymowie {gmina Chojna). Poziom jaki zaprezentowały to też zasługa nauczycieli, ale i rodziców. 

Patronat honorowy nad imprezą objęli: Zachodniopomorski Kurator Oświaty, Gryfiński Dom Kultury oraz firmy Fliegel Texstilservice, DUOLIFE, Na Strychu, Deef, Intermarche.

Gryfino wraz z Przedszkolem nr 2 stają się symbolem dobroci, jedności i miłości, tworząc społeczność, której serca biją najgłośniej. To wydarzenie, które pozostanie we wspomnieniach każdego uczestnika, pokazując, że nawet najmniejszy gest miłości może zmienić świat na lepsze.

 



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

obcy 28.12.2024 16:21
Podwójne a nawet potrójne korzyści. Gratulacje.

Agnieszka 19.12.2024 23:20
Piękne przedsięwzięcie. Gratulacje !!! Ogrom pracy i serca włożone przez tyle osób. Piękne podziękowania dla wszystkich osób zaangażowanych w ten projekt. Szkoda tylko, że Gmina nie docenia starań Przedszkola im. Misia Uszatka. Zdecydowanie należy się tej placówce więcej pieniędzy - tam są dwa budynki do remontu. Koszty ogromne. Do tego przedszkola uczęszcza więcej dzieci niż do wszystkich innych. Robią kawał dobrej roboty, a są pomijani i niedoceniani. Dlaczego ?

Byk 19.12.2024 07:00
Kolanta? Serio? A widowisko przepiękne brawa

Gość 19.12.2024 06:59
Było pięknie,dzieci stanęły na wysokości zadania. Brawo

mam 18.12.2024 19:26
Sala widowiskowa jak było widać za mała! Stali ludzie w przejściu i w drzwiach. Brawo wykonawcy i organizatorzy.

widz 18.12.2024 19:01
Widać było duża prace w przygotowania. I pewno dlatego tak super wyszło.

Grażynka 18.12.2024 18:27
Przez lata zrobiła się z tego piękna tradycja.

pik 18.12.2024 18:02
Kurator nawet był... no proszę.

elle 19.12.2024 19:08
A Starosty i Burmistrza brak

Agnieszka 19.12.2024 23:22
Dokładnie. Wielka szkoda, że nie docenili tej pięknej uroczystości.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: kasa misiu kasaTreść komentarza: 120 tysięcy dla Zenka? Polsat chyba kompletnie odleciał! Na tle Stinga to jest żart, ale wciąż to jest olbrzymia kwota za kilkanaście minut śpiewania do playbacku. Widać, że Polsat stawia na masowego, najmniej wymagającego widza i tanie rozrywki. Szkoda, bo mieli tam Beata Kozidrak i Edytę Górniak, a na billboardach i tak będzie Zenek.Data dodania komentarza: 14.12.2025, 15:25Źródło komentarza: Telewizyjna rywalizacja sylwestrowa. Kto stawia na Stinga, a kto na wykonawców disco poloAutor komentarza: gośćTreść komentarza: Trzeba było dostawić jeszcze kilka rzędów krzeseł bliżej sceny. Niepotrzebna dziura.Data dodania komentarza: 14.12.2025, 15:17Źródło komentarza: Nauczyciele na scenie! Jubileusz z pompą i kabaretowym humoremAutor komentarza: bankowiecTreść komentarza: Absolutnie tak! Czesi, Węgrzy, Ukraińcy – wszyscy mają swoje znaki. Polska, jako lider regionu, po prostu musi mieć symbol. Znak graficzny to podstawa identyfikacji wizualnej waluty. Ktoś, kto uważa, że to jest niepotrzebne, nie rozumie znaczenia brandingu w dzisiejszym świecie. Jestem za szybką implementacją.Data dodania komentarza: 14.12.2025, 15:09Źródło komentarza: Ciekawostka: Złotówka ma mieć nowe oznaczenie. Niczym dolarAutor komentarza: A. ŻmijewskiTreść komentarza: Zasadniczo to stacje benzynowe czy apteki pyr pyr nie powinny mieć ustawowej możliwości sprzedawania alkoholu czy papierosów, peawda pyr pyr? No tak na logikę pyr pyrData dodania komentarza: 14.12.2025, 15:08Źródło komentarza: Alkohol na stacjach paliw ma być ukryty. Zakaz sprzedaży nie rozwiąże problemu pijanych kierowców
ReklamaMrówka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama