To poeta, który widzi oczyma duszy, a słowa pisze sercem. Jest człowiekiem o wyjątkowej wrażliwości, żyjącym we własnym świecie. Wiersze poety czytać będzie grupa recytatorska teatru „Eliksir”. To „nowość”, która może się przyjmie.
Zobaczycie również leśne „filmy” i zdjęcia obrazów malarza ilustrującego wiersze Zbigniewa Smoczka. Będziecie mogli Państwo zapoznać się z twórczością, a szczególnie z nową leśną książką, którą będzie można kupić.
A to wszystko z okazji trwających jeszcze Dni Książki i Bibliotek. Nad całością czuwać będą: Janusz Janiszewski, Krzysztof Kopija i Stanisław Suzynowicz. Czekamy na Państwa 12 maja o godz. osiemnastej w Klubie Nauczyciela. Proszę przyjdźcie i nie sprawcie nam zawodu.









Napisz komentarz
Komentarze