Od godzin rannych nie ma w Cedyni wody. Ma być po południu przed godz. 15. Podobno... A tu upał...
Dlaczego nie ma wody? Podobno jest awaria w hydroforni. Podobno, bo z oficjalnych źródeł się nie dowiemy. ani na oficjalnej stronie gminy, ani na stronie Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej.
Wody nie też było ostatnio też przez kilka godzin w sobotę. Prąd wyłączany jest nawet kilka razy dziennie.
Jak wytrzymać bez wody jak jest upał. Jak funkcjonuje Urząd Miejski w Cedyni gdy nie można spuścić wody w toalecie? Jak ma funkcjonować szkoła gdzie jest kilkaset dzieci gdy nie ma wody?
Może czas się wziąć za infrastrukturę abyśmy szli w tym względzie do przodu, a nie cofali się w czasie...


Napisz komentarz
Komentarze