Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
środa, 24 czerwca 2026 14:33
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Brakuje albo prądu, albo wody. Awarie za awarią

Właśnie trwa kolejna awaria. Tym razem nie ma wody. Często gaśnie prąd, najczęściej na chwilę, ale niszczy to urządzenia. Tracą mieszkańcy. Czy to miejsce do godnego i dobrego życia?
Brakuje albo prądu, albo wody. Awarie za awarią
Wody brak, a pić się chce.

Autor: igryfino

Od godzin rannych nie ma w Cedyni wody. Ma być po południu przed godz. 15. Podobno... A tu upał...

Dlaczego nie ma wody? Podobno jest awaria w hydroforni. Podobno, bo z oficjalnych źródeł się nie dowiemy. ani na oficjalnej stronie gminy, ani na stronie Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej. 

Wody nie też było ostatnio też przez kilka godzin w sobotę. Prąd wyłączany jest nawet kilka razy dziennie. 

Jak wytrzymać bez wody jak jest upał. Jak funkcjonuje Urząd Miejski w Cedyni gdy nie można spuścić wody w toalecie? Jak ma funkcjonować szkoła gdzie jest kilkaset dzieci gdy nie ma wody? 

Może czas się wziąć za infrastrukturę abyśmy szli w tym względzie do przodu, a nie cofali się w czasie...


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Papapudle 24.06.2026 14:13
Maliniak wyszedł żerować na żerowisko pod lewiatan

Miś 24.06.2026 14:12
Jestem wesoły Romek mam pod Cedynia domek a w domku wodę prąd i gaz powtarzam zatem jeszcze raz Jestem wesoły Romek mam.

mieszkanka 24.06.2026 14:05
Kłamcy napisali że awaria 2 godziny potrwa a ja nie mam wody już ponad 4 godziny? Co jest?

mieszkanka 24.06.2026 13:48
Za czasów pana burmistrza Zarzyckiego takich cyrków nie było.

spragniony 24.06.2026 13:42
Panie burmistrzu, gdzie beczkowozy z wodą?

wiki 24.06.2026 13:08
Prąd wyłączają kilka razy dziennie.

Beata K. 24.06.2026 12:57
Nie ma, nie ma wody na pustyni A wielbłądy nie chcą dalej iść Czołgać się już dłużej nie mam siły O jak bardzo, bardzo chce się pić Pić… Nasza karawana w piach się wciska Tonie w niej jak stutonowa łódź Nasz kapelmistrz patrzy na nas z bliska Brudne włosy stoją mu jak drut Nasz kapelmistrz pije stare wino W oczach jego widzę dziki blask Spił się już dokładnie tak jak świnia I po tyłkach batem bije nas La-la, la-la-la, la-la, la-la-la… La-la, la-la-la, la-la, la-la-la… Tekst pochodzi z https://www.tekstowo.pl/bajm/nie-ma-wody-na-pustyni

Bum cyk cyk 24.06.2026 13:49
La-la, la-la-la, la-la, la-la-la… La-la, la-la-la, la-la, la-la-la… La, la-la-la, la-la-la-la-la-la… La-la-la, la-la-la, la-la, la-la, la… La, la-la-la, la-la, la-la, la… La, la-la-la, la-la, la-la-la-la-la-la-la…

K. 24.06.2026 12:56
Słabo

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Mrówka
Reklama
Reklama
Reklama