Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
niedziela, 14 grudnia 2025 05:11
Reklama
Reklama

Co przygotował Maro Beats

Jestem z Gryfina i zajmuję się robieniem bitów hip-hop'owych. Dziś (14.08.2014) będę puszczał swój numer na youtube, nad którym wspólnie z Cyklon Studio pracowaliśmy ponad rok czasu - taką intrygującą wiadomość otrzymaliśmy na naszym profilu na Facebooku.
Co przygotował Maro Beats

 Swoją przygodę z bitami zacząłem pod koniec 2012 roku. Od tamtego czasu powstało kilka luźnych numerów na moich bitach. Swoim bitem udzieliłem się na składance „Rap Gryfino” oraz na płycie Pdoya „Pierwszy - Nie Ostatni”.

W połowie 2013 roku rozpocząłem pracę nad swoim materiałem producenckim, na którym udzielili się raperzy z Polski, jak i z mojego miasta. Już dziś będziecie mieli okazję posłuchać pierwszej odsłony tego materiału, nad którym wspólnie z Cyklon Studio pracowaliśmy ponad rok czasu.

Od czwartku, 14 sierpnia co pięć dni na moim kanale na youtube będzie pojawiał się nowy numer, więc zapraszam do śledzenia mojego fanpage na fb i odsłuchu mojej twórczości na soundcloudi.

Maro Beats z Gryfina

 

Wejdź i posłuchaj:

link do yt: https://www.youtube.com/watch?v=TSwpQnwjenI&list=PLR_0jw0hColVq9--UPfsrzV1Vb0cwj2Yl

 

tracklista

Maro Beats - Tysiąc Powodów

01- Intro

02- WUSZ DANTE - JAK ONI TO ROBIĄ

03- YAMAS - PROGNOZA - ŁAWKA

04- Skit 1

05- PdoY - Nielojalnosc

06- Karol Kar - Tysiąc Powodów

07- Skit 2

08- Z Bliska (ft.Renia) - Diament

09- krowi - nie ma co narzekać

10- Tayseedoc - Wiem Co Się Liczy

11- Skit 3

12- Jacek - Ufaj Swoim (cuty DJ ACE)

13- 2Na - Pasja

14- Outro

15- Karol Kar - Tysiąc Powodów (RMX)


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: :-)Treść komentarza: Gratki!Data dodania komentarza: 14.12.2025, 00:52Źródło komentarza: Nauczyciele na scenie! Jubileusz z pompą i kabaretowym humoremAutor komentarza: taka słomkaTreść komentarza: Dokładnie. A słomką mogą być choroby. Bezdomne koty są przecież nosicielami różnych chorób. To nie jest tylko problem estetyczny czy etyczny, ale i sanitarny. Jeśli mnożą się w takim tempie, rośnie ryzyko dla ludzi i zwierząt domowych. Wniosek o pilną interwencję i nadzór jest w pełni uzasadniony. Liczę, że wójt potraktuje to jako priorytet, zanim sytuacja wymknie się spod kontroli totalnie.Data dodania komentarza: 14.12.2025, 00:48Źródło komentarza: Bezdomne koty opanowały działki. Mieszkaniec liczy na pilną interwencjęAutor komentarza: urzędnikTreść komentarza: Łatwo jest krytykować, ale Program opieki kosztuje! Gminy mają ograniczone budżety. Zgadzam się, że odławianie i sterylizacja są obowiązkowe, ale często brakuje wystarczającej liczby weterynarzy chętnych do współpracy w ramach gminnych stawek. Poza tym, gdzie te koty mają trafić po odłowieniu? Gminy często nie mają schronisk, a te najbliższe są przepełnione. To jest problem systemowy i ogólnopolski.Data dodania komentarza: 14.12.2025, 00:44Źródło komentarza: Bezdomne koty opanowały działki. Mieszkaniec liczy na pilną interwencjęAutor komentarza: z gronaTreść komentarza: Przygotowania do kabaretu były wyzwaniem, ale zdecydowanie się opłaciły! Pani Magda i Pani Joanna wykonały tytaniczną pracę ze scenariuszem, a charakteryzacja, za którą odpowiadał sztab ukrytych talentów, przeniosła nas w czasie. Chciałabym podkreślić, że ten występ był dowodem na niesamowitą integrację grona – od najmłodszych stażem, po weteranów. To, że cała kadra (i uczniowie!) potrafiła stworzyć coś tak spontanicznie zabawnego, świadczy o świetnej atmosferze pracy. Mamy nadzieję, że ten nowy, kabaretowy standard stanie się tradycją! Gratuluję wszystkim zaangażowanym!Data dodania komentarza: 14.12.2025, 00:33Źródło komentarza: Nauczyciele na scenie! Jubileusz z pompą i kabaretowym humorem
ReklamaMrówka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama