Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
piątek, 27 marca 2026 20:53
Reklama
Reklama

Jadą na centralne obchody Dni Energetyka

Ewelinę Flintę i Golden Life - te gwiazdy będą mogli usłyszeć i zobaczyć gryfińscy uczestnicy Centralnych Obchodów Dnia Energetyka 2014 w Bełchatowie. Już z Gryfina wyjechali burmistrz Henryk Piłat i wiceburmistrz Maciej Szabałkin. Wizytę w Bełchatowie zapowiedzieli też przedstawiciele związków zawodowych i dyrekcja elektrowni Dolna Odra. Każda ze stron zapowiada poważne rozmowy z władzami PGE.
Jadą na centralne obchody Dni Energetyka
Impreza potrwa do soboty, kiedy to na scenie, oprócz wspomnianych wcześniej gwiazd, zobaczymy także grupę coverową z przebojami Frediego Mercurego.
 
Program Dni Energetyka 2014
14 sierpnia 2014 r.
9.30 – msza święta w intencji energetyków
10.30 – przemarsz ulicami Bełchatowa
12.30 – uroczysta akademia
14.30 - występy artystyczne
15.30 - uroczysty obiad
 
Burmitrz Henryk Piłat uczestniczy też w pielgrzymce energetyków do Częstochowy. 

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: A. ŻmijewskiTreść komentarza: Ta sałatka to syf pyr pyr a nie jakieś danie. Ale że zasadniczo każda gospodyni potrafi posiekać wszelkie resztki i wymieszać je z majonezem to potem stoi ten gniot na stole ... i ląduje na kompostowniku pyr pyr pyrData dodania komentarza: 27.03.2026, 19:21Źródło komentarza: Wielkanocny paradoks Polaków; kochamy tradycję tak bardzo, że przygotowujemy góry jedzenia na zapasAutor komentarza: P.Treść komentarza: Patrząc na to, że w zeszłym roku też robili kawałek obok, to widać jakąś logikę w tych remontach, a nie łatanie dziur byle gdzie, żeby tylko przed wyborami ładnie wyglądało.Data dodania komentarza: 27.03.2026, 18:20Źródło komentarza: Koniec z kurzem i piachem na południu powiatu gryfińskiego. Plac budowy oficjalnie przekazany i ruszają praceAutor komentarza: kolorowyTreść komentarza: Mi tam się podobają, przynajmniej coś kolorowego w tym szarym mieście.Data dodania komentarza: 27.03.2026, 18:19Źródło komentarza: Czy moryńskie bratki przegrały z mrozem? Sprawdzamy, co dzieje się na rynkuAutor komentarza: JacekTreść komentarza: Cieszy fakt, że włączono w to OSP i szkoły, bo to buduje poczucie odpowiedzialności za wspólny teren. 4000 sztuk to konkretna liczba, która realnie wpłynie na bioróżnorodność i odnowienie struktury lasu liściastego.Data dodania komentarza: 27.03.2026, 18:18Źródło komentarza: Leśna rewolucja na południu powiatu gryfińskiego. 4000 buków to dopiero pierwszy krok do wielkiej zmiany
ReklamaMrówka
Reklama
Reklama
Reklama