Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
niedziela, 14 grudnia 2025 05:30
Reklama
Reklama

Program imprezy charytatywnej Stowarzyszenia Jestem i Pomagam

Szykuje jedna z większych imprez charytatywnych w Gryfinie. Tak zapowiada Ewa Chludzińska-Lewczuk, prezes Stowarzyszenia Jestem i Pomagam. Tym razem stowarzyszenie i wolontariusze oraz gryfińskie pogotowie ratunkowe organizują akcję dla Witolda Nizia. Początek imprezy dziś o godz. 10, niedaleko wejścia od ulicy Sportowej przy barze Black&W, a potem także w klubie Edar przy ul. Kościelnej.
Program imprezy charytatywnej Stowarzyszenia Jestem i Pomagam
Już zapowiedziało się kilkaset osób, które wezmą udział w turnieju minipiłki nożnej pod hasłem „Gramy dla Witka”. Jednak atrakcji na dziś zapowiedziano mnóstwo.
 
Program imprezy:
godz. 10.00 – powitanie i losowanie drużyn biorących udział w turnieju (20 drużyn z całego województwa)
10.30 – prezentacja stowarzyszeń (m.in. Kropelka)
od godz. 11 – badania profilaktyczne (poziom cukru we krwi, pomiar ciśnienia, poziom cholesterolu)
od godz. 11 uruchamiają grilla
od. 11.30 – pokaz ratowników  medycznych
od godz. 13  w klubie Edar – sprzedaż rękodzieła, a dochód (jak z całej imprezy) przeznaczony zostanie dla Witolda Nizio.
godz. 18  - zakończenie imprezy
 
Atrakcje dla dzieci:
od godz.  10.30 czynna będzie zjeżdżalnia dla dzieci
od 10.30 – stanowisko z kredkami i malowankami
od godz. 11 – kącik dla dzieci - domino

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: :-)Treść komentarza: Gratki!Data dodania komentarza: 14.12.2025, 00:52Źródło komentarza: Nauczyciele na scenie! Jubileusz z pompą i kabaretowym humoremAutor komentarza: taka słomkaTreść komentarza: Dokładnie. A słomką mogą być choroby. Bezdomne koty są przecież nosicielami różnych chorób. To nie jest tylko problem estetyczny czy etyczny, ale i sanitarny. Jeśli mnożą się w takim tempie, rośnie ryzyko dla ludzi i zwierząt domowych. Wniosek o pilną interwencję i nadzór jest w pełni uzasadniony. Liczę, że wójt potraktuje to jako priorytet, zanim sytuacja wymknie się spod kontroli totalnie.Data dodania komentarza: 14.12.2025, 00:48Źródło komentarza: Bezdomne koty opanowały działki. Mieszkaniec liczy na pilną interwencjęAutor komentarza: urzędnikTreść komentarza: Łatwo jest krytykować, ale Program opieki kosztuje! Gminy mają ograniczone budżety. Zgadzam się, że odławianie i sterylizacja są obowiązkowe, ale często brakuje wystarczającej liczby weterynarzy chętnych do współpracy w ramach gminnych stawek. Poza tym, gdzie te koty mają trafić po odłowieniu? Gminy często nie mają schronisk, a te najbliższe są przepełnione. To jest problem systemowy i ogólnopolski.Data dodania komentarza: 14.12.2025, 00:44Źródło komentarza: Bezdomne koty opanowały działki. Mieszkaniec liczy na pilną interwencjęAutor komentarza: z gronaTreść komentarza: Przygotowania do kabaretu były wyzwaniem, ale zdecydowanie się opłaciły! Pani Magda i Pani Joanna wykonały tytaniczną pracę ze scenariuszem, a charakteryzacja, za którą odpowiadał sztab ukrytych talentów, przeniosła nas w czasie. Chciałabym podkreślić, że ten występ był dowodem na niesamowitą integrację grona – od najmłodszych stażem, po weteranów. To, że cała kadra (i uczniowie!) potrafiła stworzyć coś tak spontanicznie zabawnego, świadczy o świetnej atmosferze pracy. Mamy nadzieję, że ten nowy, kabaretowy standard stanie się tradycją! Gratuluję wszystkim zaangażowanym!Data dodania komentarza: 14.12.2025, 00:33Źródło komentarza: Nauczyciele na scenie! Jubileusz z pompą i kabaretowym humorem
ReklamaMrówka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama