Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
piątek, 27 marca 2026 20:52
Reklama
Reklama

Pomagamy Witkowi Niziowi. Akcja charytatywna w Gryfinie.

-Bardzo dużo osób chce przyłączyć się do akcji pomocy dla pana Witolda. Jak zwykle do akcji przystąpili nasi wolontariusze, a wspomagają ich m.in. pan Mieczysław Sawaryn i Przemek Baszak. Zapraszam na charytatywną imprezę, jaka odbędzie się 9 sierpnia na terenie stadionu i w klubie Edar w Gryfinie. Impreza będzie trwała od godziny 10 do 18. Zapewniamy wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych. Będą także grill, kawa, napoje chodzące i punkt medyczny. W klubie Edar można zakupić prace rękodzielnicze i prezenty wykonane przez mieszkańców miasta i gminy - mówi Ewa Chludzińska-Lewczuk, prezes Stowarzyszenia Jestem i Pomagam.
Pomagamy Witkowi Niziowi. Akcja charytatywna w Gryfinie.

Na stadionie odbędzie się turniej piłkarski. Na minimecze zapowiedziało się kilkuset uczestników. W turnieju zagra aż 20 drużyn.

Wszystko to dla 43-letniego Witolda Nizia zamieszkałego obecnie w Swochowie.

Pan Witek Nizio od wielu lat pracował, niosąc niezbędną pomoc ludziom. Jest pracownikiem Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie filia Gryfino. W połowie listopada 2013 r. doznał wylewu krwi do mózgu. Przeszedł neurochirurgiczną operację. Jego stan zdrowia wciąż wymaga pomocy. Potrzebna jest rehabilitacja.  

-Stowarzyszenie  inicjuje akcję charytatywną na rzecz Witka. Przedsięwzięcie prowadzimy wraz z zaangażowanymi pracownikami gryfińskiego pogotowia – mówi Ewa Chludzińska-Lewczuk.

Portal igryfino sprawuje patronat medialny nad inicjatywą Stowarzyszenia Jestem i Pomagam oraz gryfińskiego pogotowia.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: A. ŻmijewskiTreść komentarza: Ta sałatka to syf pyr pyr a nie jakieś danie. Ale że zasadniczo każda gospodyni potrafi posiekać wszelkie resztki i wymieszać je z majonezem to potem stoi ten gniot na stole ... i ląduje na kompostowniku pyr pyr pyrData dodania komentarza: 27.03.2026, 19:21Źródło komentarza: Wielkanocny paradoks Polaków; kochamy tradycję tak bardzo, że przygotowujemy góry jedzenia na zapasAutor komentarza: P.Treść komentarza: Patrząc na to, że w zeszłym roku też robili kawałek obok, to widać jakąś logikę w tych remontach, a nie łatanie dziur byle gdzie, żeby tylko przed wyborami ładnie wyglądało.Data dodania komentarza: 27.03.2026, 18:20Źródło komentarza: Koniec z kurzem i piachem na południu powiatu gryfińskiego. Plac budowy oficjalnie przekazany i ruszają praceAutor komentarza: kolorowyTreść komentarza: Mi tam się podobają, przynajmniej coś kolorowego w tym szarym mieście.Data dodania komentarza: 27.03.2026, 18:19Źródło komentarza: Czy moryńskie bratki przegrały z mrozem? Sprawdzamy, co dzieje się na rynkuAutor komentarza: JacekTreść komentarza: Cieszy fakt, że włączono w to OSP i szkoły, bo to buduje poczucie odpowiedzialności za wspólny teren. 4000 sztuk to konkretna liczba, która realnie wpłynie na bioróżnorodność i odnowienie struktury lasu liściastego.Data dodania komentarza: 27.03.2026, 18:18Źródło komentarza: Leśna rewolucja na południu powiatu gryfińskiego. 4000 buków to dopiero pierwszy krok do wielkiej zmiany
ReklamaMrówka
Reklama
Reklama
Reklama