Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
czwartek, 20 sierpnia 2026 04:36
Reklama
Reklama
Reklama

Jakie atrakcje przygotowano w Radziszewie

Bajkowo, rekreacyjnie, sportowo, kulinarnie, na słodko, a do tego akcentami artystycznymi przy sprzyjającej pogodzie bawiono się na terenie Szkoły Podstawowej w Radziszewie. Najmłodsi mieszkańcy Daleszewa, Radziszewa i Łubnicy zaproszeni zostali do wspólnej zabawy z okazji ich święta.
Jakie atrakcje przygotowano w Radziszewie
Gospodarzami  spotkania była Rada Rodziców, Samorząd Uczniowski, Grono Pedagogiczne oraz dyrekcja Szkoły Podstawowej w Radziszewie. Organizacyjnie całość wsparło Koło Gospodyń Europejki, Ochotnicza Straż Pożarna w Radziszewie, sołtysi wraz z radami sołeckimi Daleszewa i Radziszewa, miejscowi działacze, animatorzy z filii Gryfińskiego Domu Kultury,  Zagrody w Daleszewie.
 
W trakcie spotkania rozegrane zostały towarzyskie mecze piłki nożnej z udziałem dzieci i dorosłych, loteria fantowa z mnóstwem ciekawych nagród. Gościnnie zawitał klaun. Sporym zainteresowaniem cieszyło się malowanie twarzy.
 
Niewątpliwą atrakcją było budowanie baśniowo zamkowych budowli za pomocą kartonowych pudełek. W ten oto sposób na boisku sportowych pojawił się wiele różnorodnych i pełnych fantazji plenerowych kompozycji przestrzennych. /dos./

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: doświadczony Treść komentarza: ja tam na trasie jak tylko czuje ze oczy mi pieką zaraz zjeżdżam na stacje krótka drzemka 15 min i człowiek jak nowo narodzony Data dodania komentarza: 20.08.2026, 00:32 Źródło komentarza: Mikrosen za kierownicą zabija w kilka sekund. Tragedia na Węgrzech i ostrzeżenie dla kierowców: Autor komentarza: czarno na białym Treść komentarza: Taka jest historia. Data dodania komentarza: 20.08.2026, 00:27 Źródło komentarza: Elektrownia zwalnia kilkuset pracowników i przechodzi na stan czuwania. Czy grozi nam brak prądu? Autor komentarza: Janusz Treść komentarza: Nareszcie! Bardzo dobra wiadomość dla Binowa! Data dodania komentarza: 20.08.2026, 00:01 Źródło komentarza: Przełomowa inwestycja w gminie Stare Czarnowo. Nowa oczyszczalnia ścieków w Kartnie już działa! Autor komentarza: Funk Treść komentarza: Szkoda, że tak późno się za to biorą, bo KPO miało ruszyć z kopyta dużo wcześniej. Z perspektywy mieszkańca najgorsze jest to, że dociągnięcie kabla pod płot niczego nie gwarantuje. Ludzie myśli, że jak stoi słup ze skrzynką, to od razu mają 1 Gb/s. A potem okazuje się, że operator sieci buduje jedno, a usługa od dostawcy to zupełnie druga sprawa i mija kolejnych pół roku, zanim ktoś w ogóle przyjdzie zamontować router. Data dodania komentarza: 19.08.2026, 23:53 Źródło komentarza: Światłowód w małych miejscowościach powiatu gryfińskiego. Kluczowy sprawdzian dla inwestycji telekomunikacyjnych z KPO
Reklama Mrówka
Reklama
Reklama
Reklama