Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
sobota, 28 marca 2026 04:26
Reklama
Reklama

Walka na pędzle

W piątym odcinku „Bitwy o dom” państwo Czyżniakowie z Gryfina mieli urządzić pokój dziecięcy. Mały Alex już się cieszył na ten pomysł, a mama Agnieszka zapowiedziała, że będzie to taki pokój, jaki sobie wymarzył syn. Rodzina pracowała z myślą, że przygotowuje królestwo dla małego chłopca. Od samego początku zapowiadali, że musi się tam pojawić wygodne łóżko, by dziecko mogło spać samo. Pracowali wspólnie, a mały Alex zadbał, aby na meblach została namalowana jego ulubiona bajkowa postać.
Walka na pędzle
-Jestem przyjacielem dla swojego syna. I on na pewno to czuje – powiedział wzruszony Łukasz Czyżniak.
 
Komisja bardzo wysoko oceniła urządzenie dziecięcego pokoju przez państwa Czyżniaków.
 
Małgorzata Rozenek chwaliła: - To najlepszy przykład na to, jak powinien wyglądać pokój dziecięcy. Jest wygodne biurko z lampką i przepiękna szafa z motywem postaci z bajki.
 
Państwo Agnieszka i Łukasz Czyżniakowie z Gryfina, dzięki swojej pomysłowości i pracy, przeszli pomyślnie do kolejnego odcinka programu telewizji TVN „Bitwa o dom".
 
 
 

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: rozwiązanie problemuTreść komentarza: Z kompromisową propozycją dotyczącą zmiany czasu wyszła Fundacja "Można Lepiej". Miałoby nią być na stałe ustawienie zegarków odejmując pół godziny od czasu letniego. - Mogłoby to pogodzić zarówno zwolenników pozostawienia na zawsze zarówno czasu letniego jak i zimowego - zwraca uwagę w petycji do Sejmu prezes zarządu fundacji Krzysztof Kwarciak.Data dodania komentarza: 28.03.2026, 00:12Źródło komentarza: Zegary oszaleją. Czy to naprawdę ostatni raz, gdy kradną nam cenną godzinę snu w ten weekendAutor komentarza: ticTreść komentarza: Warto zwrócić uwagę na warunek 365 dni pracy w ostatnich 18 miesiącach. Wiele osób na zleceniach może się zdziwić, jeśli ich pracodawca oszczędzał na składkach – wtedy z zasiłku nici mimo waloryzacji.Data dodania komentarza: 28.03.2026, 00:00Źródło komentarza: Rynek pracy w kryzysie. Stopa bezrobocia rośnie, ale rząd podnosi wypłaty dla szukających zajęciaAutor komentarza: ANONIMTreść komentarza: https...Data dodania komentarza: 27.03.2026, 23:56Źródło komentarza: Czym różnią się stypendia od zeszłorocznych? Tajemnice woreczka stypendystówAutor komentarza: MichałTreść komentarza: Bardzo rzetelny artykuł pokazujący, że leczenie otyłości to proces wielotorowy. Lek, dieta, psycholog – to nie jest „łatwizna”, tylko walka o życie. Dobrze, że specjaliści reagują na takie szkodliwe opinie w przestrzeni publicznej.Data dodania komentarza: 27.03.2026, 23:51Źródło komentarza: Skandal wokół wypowiedzi gwiazdy. Eksperci wyjaśniają dlaczego otyłość to choroba a nie lenistwo
ReklamaMrówka
Reklama
Reklama
Reklama