Dachowało auto. Trzy osoby ranne, w tym dziecko

  • 10.12.2016, 17:24 (aktualizacja 10.12.2016, 18:34)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Dachowało auto. Trzy osoby ranne, w tym dziecko KPPSP Gryfino
Przyczyną wypadku była prawdopodobnie nadmierna prędkość. Na drodze krajowej nr 31 pomiędzy Widuchową a skrzyżowaniem na Krajnik Dolny dzisiaj, 10 grudnia ok. godz. 14 dachował osobowy mercedes. Ranne zostały trzy osoby - dwoje dorosłych i dziecko. Przewieziono je do szpitali.

Trasa na odcinku Widuchowa - Krajnik Dolny była zamknięta przez kilka godzin. Ruchem kierowała policja.

-Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu klem akumulatora oraz usunięciu resztek powypadkowych z jezdni – informuje Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Gryfinie.

W działaniach udział brali: JRG Gryfino, OSP Widuchowa, policja, zespoły ratownictwa medycznego. 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

roney
roney 14.12.2016, 15:55
Nieciekawie wygląda to auto po wypadku.
Krzysiek
Krzysiek 13.12.2016, 14:26
Strasznie wygląda ten wypadek...
sensor
sensor 12.12.2016, 19:49
do abgosc: Czyli wina osób trzecich?
abgosc
abgosc 12.12.2016, 15:43
Osoby podróżujące mercedesem lub ich rodzinę bardzo proszę o kontakt [email protected]
leginsy
leginsy 11.12.2016, 22:46
No fachura z tego " kierowcy " nie ma co, niech potrenuje na wrotkach
Daria
Daria 11.12.2016, 21:18
To był poprostu nieszczęśliwy wypadek.
Wkurzony_kierowca
Wkurzony_kierowca 11.12.2016, 09:39
A balagan na drodze zostawili niesamowity. Wracajac wieczorem jechalo przede mna auto i teraz musze sie udac na klejenie szyby po odpryskach z kamieni ktore lezaly nie sprzatniete na drodze. Tak jak widac auto dachowalo dosc powaznie i duzo ziemi z kamieniami znajdowalo sie na drodze, czy OSP WIDUCHOWA nie wie ze po takiej sytuacji sie zamiata droge? Widzialem jak staly sobie Panie Strazak, ale jakos zainteresowane praca to tam nie byly! :/
semafor
semafor 11.12.2016, 00:47
Przecież dzisiaj była ładna trasa, co mrozu nie widziała od kilku dni.
xman
xman 10.12.2016, 21:14
W zeszłym tygodniu mijał mnie chyba ten kierowca jesli to rzeczywiscie on to byla to tylko kwestia czasu uwierzcie brawura to malo powiedziane
Zbuntowana
Zbuntowana 10.12.2016, 20:56
Nikt nie wie dokładnie jak było a osadza kierowce, moim zdaniem Pogoda daje Ciała gdyż raz jest pogodnie a raz pochmurnie, najważniejsze ze Nikomu nic się nie stało poważnego i żyją, Ch*j z autem wypadki sie zdarzają...nikt kuzwa nie może takich wydarzeń przewidzieć !!!
kierowca
kierowca 10.12.2016, 21:13
To i racja, ale i tak dostanie mandat za "niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze".
Wiki
Wiki 10.12.2016, 20:33
Polskie przysłowie mówi pomału , ale do celu. Nie do wszystkich docierają słowa " śpiesz się pomału" i właśnie dlatego tyle wypadków.
Tomek
Tomek 10.12.2016, 20:28
Przecież dawcy też są potrzebni. Jeśli chcą ginąć , niech giną tylko niech nie ciągną za sobą innych.
M
M 10.12.2016, 18:59
Tyle wypadkow na tej trasie , nie naucza sie przez takich wlasnie z nadmierna predkoscia moga zginac ci co jej przestrzegaja.
Aleksandra
Aleksandra 10.12.2016, 18:41
Wygląda ten wypadek makabrycznie.
ww
ww 11.12.2016, 10:31
od sprzątania drogi jest zarządca drogi, a nie strażacy gamoniu: do wkurzony kierowca
były Strażak
były Strażak 11.12.2016, 17:07
ale nie tym przypadku, na dzień dzisiejszy wszystkie służby umywają ręce!!!

Pozostałe