Okradała kolegów policjantów

  • 30.06.2016, 16:05
  • Admin Admin
Okradała kolegów policjantów
Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie są zszokowani i zbulwersowani. Ich koleżanka przez pewien okres czasu przelewała pieniądze ze służbowej kasy na prywatne konto. W ten sposób z pracowniczej kasy zapomogowo-pożyczkowej zniknęło ok. 130 tysięcy złotych. Prokuratura wszczęła śledztwo. Funkcjonariuszka została zawieszona w pracy. Wszczęto wobec niej postępowanie karne i dyscyplinarne.

Joanna N., policjantka z kilkunastoletnim stażem z Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie dopuściła się malwersacji finansowej – tak wynika ze wstępnych ustaleń. Skradzione pieniądze należały do funkcjonariuszy korzystających z pracowniczej kasy zapomogowo-pożyczkowej.

 

Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, policjantka i jej rodzina zobowiązały się do zwrotu skradzionych pieniędzy.

 

W środę, 29 czerwca w południe przesłaliśmy oficerowi prasowemu asp.sztab. Bogumiłowi Prostakowi 11 pytań w powyższej sprawie. Czekamy na odpowiedź.

 

Aktualizacja: www.igryfino.pl/artykul/Policjantka-oddaje-przywlaszczone-pieniadze__12445 

Admin Admin

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (88)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

gosc
gosc 14.02.2017, 11:05
no i postępowanie w sprawie policjantki UMORZONE!
ciocia
ciocia 07.07.2016, 00:30
NIe wiadomno czy wszystkich okradała, może się z kimś np. dzieliła?
ticho
ticho 05.07.2016, 20:16
Wymknęło się spod kontroli...
syn Lecha W.
syn Lecha W. 03.07.2016, 08:55
Pomroczność jasna!
ornitolog
ornitolog 01.07.2016, 22:45
A to sroka!
Beata
Beata 01.07.2016, 21:31
Domyśl się... Nie chce żebyście mnie zamknęli...
Fly
Fly 01.07.2016, 21:25
Beata
Niby co lub kogo masz na myśli bo nie kumam?
Beata
Beata 01.07.2016, 20:16
do Zezul: ale jest koala...
Zezul
Zezul 01.07.2016, 20:07
Jerzyna ze Szczecina | 01.07.2016, 19:57 x
Skoro okradali sami siebie niech to sami honorowa załatwią.

W Gryfinie nie ma wybiegu z niedźwiedziami...hihihi
Jerzyna ze Szczecina
Jerzyna ze Szczecina 01.07.2016, 19:57
Skoro okradali sami siebie niech to sami honorowa załatwią.
Janina z Gryfina
Janina z Gryfina 01.07.2016, 14:28
Módlmy się za wszystkich oszustów i złodzieji oraz oczywiście za ojca Dyrektora albowiem nie wiedzą oni co czynią.
wigor
wigor 01.07.2016, 13:38
zgr-edo może ją uniewinnią i orzekną pomroczność jasną, ale kasy nie ma!
rambo
rambo 01.07.2016, 13:35
do paki złodziejkę,nic nie robią i jeszcze kradną,co za bestia
pogromca
pogromca 01.07.2016, 12:46
do zgredo nie pier....l tu fajansow moze byles w spółce
123
123 01.07.2016, 12:21
najlepiej nagrodę niech jej dadzą
zomo
zomo 01.07.2016, 12:21
System zawodzi w firmie! Potrzebana rewolucja ale PISIORY ogarną temat
zgr-edo
zgr-edo 01.07.2016, 11:59
go-go- nie narzekam na dekiel, a tak jakoś się stało,że jestem dość dobrze zorientowany o układach w firmie. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że na głębokiej prowincji jest inaczej niż w dużym mieście. Rzecznicy prasowi Policji też powinni być cywilami, albo mieć przepracowane 15 lat w Wydziale Kryminalnym lub Prewencji.Odpowiedz na pytanie, czy psycholog w Policji ma etat cywilny czy policyjny ?
Ksiądz lat 40, po powrocie do Polski z Włoch z dwójką dzieci i ich matką, zrzuca sutannę i zostaje policjantem /mały, dobrze odżywiony kurdupel/. Po roku służby i eksternistycznych szkoleniach zostaje skierowany do szkoły oficerskiej, a po jej skończeniu, ląduje w KGP w Warszawie.
Kiedyś do Policji przyjmowano do 35 roku życia, teraz wiek, wzrost,zdrowie, nie gra roli. Wystarczą układy.Co to za Policja, kiedy do prasy przedostają się takie informacje.Taka publikacja powinna się ukazać po zakończeniu sprawy.Co będzie jak Sąd ją uniewinn ?
mundurowy- zgr-edo mierzy rzeczywistość
miarami III RP
strażak
strażak 01.07.2016, 10:26
Do mieszkańca :A ty coś się tak wyrwał nie na temat, łapa cię świerzbiła konfidencie?
tia
tia 01.07.2016, 10:05
pod latarnią najciemniej...
mieszkaniec
mieszkaniec 01.07.2016, 09:33
Co niektórzy policjanci jeżdżąc służbowym samochodem załatwiają swoje prywatne sprawy. Uważam, że nie powinno tak być.

Pozostałe