Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019

Zatańczyli przeciwko przemocy

  • 14.02.2017, 19:01 (aktualizacja 14.02.2017, 20:15)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Zatańczyli przeciwko przemocy TWS
Gryfinianie włączyli się dzisiaj, 14 lutego 2017 r. w ogólnoświatową akcję „Nazywam się miliard” i wspólnie zatańczyli na nabrzeżu. Pod przewodnictwem Żanety Pasternak tańczyli dorośli, młodzież i dzieci. Przedsięwzięcie ma na celu zwrócenie uwagi na problem molestowania seksualnego kobiet. Właśnie 14 lutego w różnych miejscowościach na całym świecie akcja ta zjednoczyła ludzi w tańcu.

Często tańcem wyrażamy siebie. Swoje uczucia np. miłość, złość i najważniejsze - swój sprzeciw wobec przemocy. 

Spotkania organizacyjne połączone z nauką kroków tańca organizowane były w siedzibie Studia Taneczno-Artystycznego HIPNOSIC oraz w Centrum Aktywności Lokalnej w Gryfinie.

Organizatorami akcji w Gryfinie byli: Ośrodek Pomocy Społecznej, Gminy Zespół Interdyscyplinarny ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie, Urząd Miasta i Gminy i Stowarzyszenie Kongres Kobiet.

TWS

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (31)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (26)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Teresa
Teresa 16.02.2017, 23:05
Łużycka (...) Tą rodziną powinna zająć się pomoc społeczna, tam potrzebna pomoc medyczna typu psychiatra bo już psycholog nie pomoże, tam kiedyś dojdzie do tragedii
Cyprian
Cyprian 15.02.2017, 20:09
szkoda że mnie tu nie było
byłem
byłem 15.02.2017, 10:41
Byli też mężczyźni, więc nie tylko "tańczyły". I TAK, w godzinach pracy jeśli akurat od 17.00 do 17.15 powinni być na stanowisku pracy, to zdecydowanie nie byli tylko tańczyli. Dramat i skandal.
Albercik z Seksmisji
Albercik z Seksmisji 15.02.2017, 10:46
Mężćzyźni przebrani za kobiety? To skandal! To rzeście nas siostry urządziły!
byłem
byłem 15.02.2017, 11:08
Dobre :)
Ich und Du
Ich und Du 15.02.2017, 10:33
Tanczyly w godzinach pracy?
benefis
benefis 15.02.2017, 09:17
To kolejna akcja a frekwencja słabiutka.
ops
ops 15.02.2017, 09:13
No jak na stanowisko dyr OPS to Olka TU się sprawdziła. Tańczyli 15 min tak jak ktoś zauważył, ze to nie był spontan tylko R o z k a z ,no bo to w kraju tancza,to u nas tez,oczywiście byli sami swoi ..straszne rzeczy dzieja się w tym miescie
Schutzengel
Schutzengel 15.02.2017, 07:33
Mnie to ciekawi, czy ta impreza to jakaś spontaniczna, bezinteresowna akcja, czy też organizowana na szybkiego w ramach rozliczenia 350 tys dotacji dla OPS i wspomożenia postkomunistycznych pomiotów z TWA ?
Brak zdjęcia panoramicznego, trudno więc ocenić ilość osób, które uczestniczyły w tej błazenadzie . Widząc dzieci robiące frekwencję, można się domyślić , że reszta to urzędasy i ludzie zależni od dotacji OPS.
rafal
rafal 15.02.2017, 08:46
Raczej nie spontaniczna. Podobna akcja miala miejsce juz rok temu. Plakaty wielokrotnie widzialem w miejscach publicznych. Calosc poprzedzona malymi warsztatami z nauki tanca. Poczytaj o akcji, zainteresuj sie, zdobądź jakas wiedze, przyjdz. Wiem, wiem, wygodniej w cieplym pokoju wystukac na kompie jalowy belkot i oskarżenia.
koneks
koneks 14.02.2017, 21:28
A czyminister bartłomiej misiewicz był?
Ania
Ania 14.02.2017, 21:27
Panie Sawaryn, obudź się Pan. Pozwalasz Pan na takie zachowania swoich podwładnych? Kto powinien być podpisany na liście gratulacyjnym? Zastępca i dyrektor? Bardzo zgrabnie Pana pomijają, no chyba ze mają na to przyzwolenie, bo wytypował Pan juz swojego następcę w najbliższych wyborach samorządowych. Skoro tak to opinia publiczna powinna to wiedzieć. Chociaż dzieleniem się taką informacją przed wyborami to akurat nie jest Pana mocna strona. Patrz-zastępca Miler.
ono
ono 15.02.2017, 09:40
Ania p Sawarynowi juz sie znudzila zabawa w burmistrza, dlugo czekal na ten tytul z sekretarka w tle hehe,ale to miala byc przyjemnosc,a nie ciezka praca,no to sie "wypisuje z tej piaskownicy"! Taki to czlowiek jest i kwita...
ciapulek
ciapulek 14.02.2017, 22:02
to nie moja kompetencja pierwszego lenia gryfindoru
lanser
lanser 14.02.2017, 21:21
A Honorka jest lepsza od Violetty.
Orkiestrant
Orkiestrant 15.02.2017, 08:33
Chyba Violiny ;-)
niedojdy od spraw gminy
niedojdy od spraw gminy 14.02.2017, 20:28
Polecam urzędowy bip. Zima w pełni, a nieudacznikom z urzędu się przypomniało, że trzeba ogłosić przetarg na zimowe utrzymanie dróg. Do tego ten urzędniczy bełkot w uzasadnieniu. Trudno przez to przebrnąć. Nie można było napisać tego po prostu po polsku? Jakiś zakompleksiony człowiek musiał to pisać, żeby dodać sobie wartości pisząc ten chłam.

http://www.gryfino.pl/UMGryfin…
gimbaza
gimbaza 14.02.2017, 20:30
Żartujesz...
podziękowania
podziękowania 14.02.2017, 20:21
Wicek złożył osobiste podziękowania wespół z dyrektorką ops. Autopromocja. Żenada.
;-)
;-) 14.02.2017, 20:27
Wicek to przyszedł pewno popatrzyć na dyrektorkę, swoja ulubienicę...
Ola
Ola 15.02.2017, 06:47
Vicek niestety tym razem na dekoldzik nie popatrzył hahahahahah zapięta bidna pod samą szyję :-)
diana
diana 14.02.2017, 20:20
ty wow jesteś mocny w gębie, bo w czym innym to jesteś słabeusz :):):)
wow
wow 14.02.2017, 20:16
Moja też tam pajacowała i za to ma w ryja.
mięta
mięta 14.02.2017, 20:13
Miło, że ktoś pamięta o takich problemach.
Ola
Ola 15.02.2017, 06:48
Tu nie należy pamiętać, tylko działać!!!
szlachetny
szlachetny 15.02.2017, 07:00
Ok. Zrobię dzisiaj 5 pompek w tej sprawie

Pozostałe