Bożena Stawiarska zajmie kierownicze stanowisko

  • 16.02.2017, 19:38 (aktualizacja 16.02.2017, 20:31)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Bożena Stawiarska zajmie kierownicze stanowisko Z prawej Bożena Stawiarska
Ceniona w Gryfinie Bożena Stawiarska pracuje obecnie w Ośrodku Pomocy Społecznej. Jednak niedawno otrzymała znacznie ciekawszą propozycję pracy, doceniającą jej umiejętności i doświadczenie.

- Jest zamiar zatrudnienia pani Bożeny Stawiarskiej na stanowisku zastępcy dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Gryfinie – informuje nas sekretarz powiatu Barbara Rawecka.

O zmianę miejsca pracy zapytaliśmy samą zainteresowaną.

- Otrzymałam propozycję objęcia stanowiska zastępcy dyrektora PCPR. Ofertę zamierzam przyjąć – mówi nam Bożena Stawiarska.

Jak się nieoficjalnie odwiedziliśmy, dyrektor PCPR Marianna Kołodziejska-Nowicka rozważa przejście na emeryturę.

- Pani Marianna Kołodziejska-Nowicka nie złożyła wniosku o przejście na emeryturę – dowiadujemy się w Starostwie Powiatowym w Gryfinie.

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ona
Ona 24.02.2017, 12:30
Bozenko szkoda ze w OPS nie dostalas takiej propozycji
lustro
lustro 18.02.2017, 12:54
To ci nie spodziewana w nominacja.
Rafal z Pniewa
Rafal z Pniewa 17.02.2017, 18:25
Gratuluje
Irena M
Irena M 17.02.2017, 15:10
Gratuluję Bożenko :-)
as
as 17.02.2017, 14:46
miecia czlowiek
dżok
dżok 17.02.2017, 09:56
Już widzę, jak Ola leci do swojej koleżanki Bożeny i jej gratuluje ;)
organizer
organizer 17.02.2017, 09:54
W schemacie organizacyjnym PCPR jest w ogóle ujęte stanowisko zastępcy dyrektora? Czy dopiero będzie tworzone?
Ich und Du
Ich und Du 17.02.2017, 09:32
Szkoda, ze pani Bożena Stawiarska nie dostala oferte na dyrektora OPS.
ops
ops 17.02.2017, 12:31
co ty piszesz ? dobrze,ze Bozenka ucieka z OPS..
nieswojak
nieswojak 17.02.2017, 09:49
Widocznie mieli swojaka.
OOOO
OOOO 17.02.2017, 06:50
Jak w ruskim filmie . Wania , kim chcesz zostać w życiu ? KIEROWNIKIEM.
colt
colt 16.02.2017, 22:01
A to taka sukcesja!
normalność po gryfińsku
normalność po gryfińsku 16.02.2017, 21:30
Jeśli ta pani jest na emeryturze, to nie powinna zaczynać nowej pracy. Jeśli nie, to inna sprawa.
burza
burza 16.02.2017, 23:13
do normalność...nie wiesz o kim piszesz,na emeryturze jest P Bożena Górak,a propozycję pracy otrzymała P Bożena Stawiarska \ta mľodsza i obie są na zdjęciu,\zresztą całkiem zasłużenie i jestem pewna,że sobie poradzi śpiewająco.
x
x 16.02.2017, 21:08
Marianna Borzenē przyuczy i przygotuje do nowej pracy.
Wol
Wol 16.02.2017, 21:06
Wkoncu docenili p Bożenke !
Uwa
Uwa 16.02.2017, 21:06
Ta pani jest na emeryturze i jest o 20 lat starsza od pani Nowickiej. Dlaczego nie ma szans rozwoju dla młodych ludzi, tylko zatrudnia się babcie ?
Milka
Milka 16.02.2017, 22:38
Uwa, szanse na rozwój ma się w każdym wieku a do ważniejszych stanowisk trzeba dojrzeć (dorosnąć). Sądząc po twoich komentarzach ciebie to raczej nie dotyczy. Zgadnij dlaczego?
szok
szok 16.02.2017, 21:49
Czy Uwa ma problemy z głową?
michał
michał 16.02.2017, 21:22
Czyżby zazdrosna Ola się odezwała?
???
??? 16.02.2017, 20:50
Ciekawe czy da radę ...
Karol
Karol 16.02.2017, 20:40
To będzie właściwa osoba na właściwym miejscu.
znajoma
znajoma 16.02.2017, 20:32
Należy się pani, pani Bożeno. Powodzenia!

Pozostałe