Droga jak szwajcarski ser [foto]

  • 17.02.2017, 19:25 (aktualizacja 17.02.2017, 20:40)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Droga jak szwajcarski ser [foto] czytelnik igryfino
Zdjęcia, które przysłałem do redakcji, przedstawiają drogę miedzy Drzeninem(gmina Gryfino) a Parsowem (gmina Pyrzyce). Chcę poruszyć ten temat, bo to co sie wyprawia na tej drodze, to parodia.

Na odcinku do samej granicy gminy Gryfino droga przypomina ser szwajcarski łatany chyba piachem, bo nie można nazwać tego asfaltem, skoro to coś wypłukiwane jest po tygodniu od zalatania. Dodam też, że zimą ta droga po stronie gminy Gryfino jest po prostu nieprzejezdna z powodu dziur, które urywają zawieszenie w aucie.

Dlaczego gmina Pyrzyce jest w stanie zadbać o swoją część drogi prowadzącą aż do Pyrzyc, a gmina Gryfino nie jest w stanie zadbać o odcinek 3 km aż do wiatraków (które powstały w zeszłym roku i z konieczności musiano wylać nową drogę na odcinku 200 m aż do granicy gminy)?

Czy jest możliwość remontu tej drogi, bo niedługo trzeba będzie pokonywać ten odcinek traktorem?!!! Dodam, że ta droga nigdy nie przeszła żadnej porządnej renowacji. Zdjęcia zrobiłem dziś, 17 lutego 2017 r., a łatano ją znowu niedawno. Ta nawierzchnia już się nie nadaje do renowacji, tylko do wymiany. Nie wspomnę już o tym, że nie ma i nie było tam nigdy linii oddzielającej 2 pasy. Trzeci świat po stronie naszej gminy. Pomóżcie!

Imię i nazwisko do wiadomości redakcji

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (20)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (26)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

parasol
parasol 21.02.2017, 21:56
Jakoś mi się nie chce wierzyć, że Wy tam na tej wsi nie macie gumofilców...
Józef
Józef 19.02.2017, 22:50
Az przykro na te zdjęcia patrzyć.
Spacerowicz
Spacerowicz 19.02.2017, 11:24
Już lepsza jest droga do Sobieradza przez wiatraki z Parsowa. Niby polna A w dziury się nie wjeżdża. Wstyd tylko dla władz Gminy i powiatu.
Kierowca
Kierowca 18.02.2017, 20:51
Ostatnio jadąc tą drogą stwierdziłem dokładnie to samo. Poza drogą Drzenin-Parsów problem jest też na odcinkach Drzenin-Sobieradz czy Parsów-Parsówek. Jednak Drzenin-Parsów jest tu rzeczywiście do naprawy. Co chwila ją łatają jakimś rysującym auta grysikiem i w efekcie jak widać guzik to daje.
kp...
kp... 18.02.2017, 20:02
Ale droga Sobieradz-Drzenin też powiatowa!!!i tak samo dziurawa i łatana!
brynianka
brynianka 18.02.2017, 13:32
Do prawda.
Co kogo obchodzi, czy drogą powiatowa czy nie, jeśli codziennie nią jeździ się ze 4 razy dziennie.
Do Polka.
Tak na marginesie to droga od skrętu z głównej do Chlebowa, czyli ta do Starych Brynek jest POWIATOWA!!!
myszka
myszka 18.02.2017, 11:00
Serek mniam , mniam.
prawda
prawda 18.02.2017, 09:44
jeszcze raz napisze nie porownujcie drog ktore prowadza do pobliskich wiosek z drogami powiatowymi, a ta taka jest.A pania przewodniczaca stac na to zeby wachac wymienic co miesiac bo miasto zaplaci!!!
JA
JA 18.02.2017, 08:21
Droga do Babinka I Kunowa jest godna do podziwiania
listonosz
listonosz 18.02.2017, 10:33
W samym Babinku jest okey.
Ja
Ja 18.02.2017, 07:43
Zapraszam na drogę od strony wirówka do mielenka włącznie, nic nie robią a pisma już dawno dostali do swoich zlodziejskich łap.

bartkowianin
bartkowianin 18.02.2017, 09:35
Tą droga jeździ pani przewodnicząca rady i droga chyba jest ok bo jej nie przeszkadzają dziury
prawda
prawda 17.02.2017, 23:13
Wszyscy cwaniakuja a zdjec nie pokaza tylko narzekaja.Skoro was dotyczy ten problem to robcie to co czytelnik.Donos, zdjecia i jest dowod.Jechalem parokrotnie ta droga, nie dosc ze zwierzyny od cholery to nie ma jak jej ominac bo pobocza to tam praktycznie nie ma.A w samym Gryfinie nie rozwiazany problem ul Grunwaldzkiej ktora nie dlugo zapadnie sie .Krasinskiego to pikus w prownaniu do wyzej wymienionych
józek
józek 17.02.2017, 23:05
Droga w podobnym stanie jest na krasińskiego w Gryfinie i nawet wzmianki o remoncie niema.
Rafał
Rafał 17.02.2017, 22:50
Jak napiszę że droga jest straszna to każdy oleje temat, a może przy okazji obsmaruje burmistrza to chociaż jego koledzy poczytaj...
D
D 17.02.2017, 22:47
Zapraszam do steklinka poprostu masakra i szok ze w tych czasach mamy taką drogę: (
popek
popek 17.02.2017, 22:33
Droga do Brynek prowadzi do Brynek a nie do miast powiatowych jak wyzej w temacie, widac nie jechalas ta droga Brynianko.Tyle w temacie.Generalnie Drogi w Gryfinskim sa coraz gorsze i trzeba sie za to zabrac!!!
brynianka
brynianka 17.02.2017, 22:19
Chyba nie widzieliście drogi do Starych Brynek
Można pogubić koła normalnie. Dziura na dziurze, to mało powiedzieć, bo te dziury są bardzo głębokie. Już nie ma nawet jak omijać.
Kojot
Kojot 17.02.2017, 22:00
*** totalna
lolek
lolek 17.02.2017, 21:44
Droga do Gardna zaczyna wygladac podobnie:(
Mirek
Mirek 17.02.2017, 21:30
Droga popekana nadaje sie do zerwania, Dziura na dziurze.Jak widac starostwo by ronda tylko budowalo a wioski olewało.
fakt
fakt 17.02.2017, 21:23
Koleś Konarski zrobił kolesiowi Sawarynowi dobrze.Wy nie marudzić

Pozostałe