Przygotowują na ten dzień dużą dawkę humoru

  • 02.03.2017, 16:03 (aktualizacja 02.03.2017, 16:41)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Przygotowują na ten dzień dużą dawkę humoru organizator
Miejski Ośrodek Kultury w Moryniu zaprasza na sztukę teatralną z okazji Dnia Kobiet w wykonaniu gryfińskiego teatru „Eliksir”. Tytuł przedstawienia „Doktor Piguła przyjmuje”.

„Doktor Piguła przyjmuje …” jest nową wersją jednej ze scen przedstawienia znanej już publiczności gryfińskiej jako „Eliksir młodości”. Duża dawka humoru, świetnie zagrane role, swoisty „medyczno - artystyczny” dowcip oraz wiele zabawnych sytuacji – to spora porcja wesołego teatru, który przygotowały dla widzów aktorki z teatru Eliksir.

Ci, którzy widzieli wcześniejszy „Eliksir młodości”, znają już zapewne historię pewnej „nalewki”, którą wymyśliła lokalna znachorka. Wkrótce okazało się, że ów specyfik po prostu działa! i przywraca młodość!

W nowej odsłonie Eliksiru znajdujemy się w gabinecie słynnej Doktor Piguły, która znana jest głównie z tego, iż przepisuje swoim pacjentkom „słynną” pigułę na wszystkie dolegliwości. Ale jakie pacjentki odwiedzają gabinet Doktor Piguły i co je tam sprowadza, dowiemy się, oglądając najnowszy program teatru Eliksir.

12 marca 2017 r. godz. 18:00

sala Geoparku, pl. Wolności 2

Wstęp wolny.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ilona
Ilona 03.03.2017, 08:59
Czy w Gryfinie tez będzie mozna zobaczyć ten spektakl?

Pozostałe