Dyrektorka domu kultury będzie odwołana

  • 24.05.2017, 22:23
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Dyrektorka domu kultury będzie odwołana
Z dniem 31 maja 2017 r. zostanie odwołana ze stanowiska Iwona Faj, dyrektorka Międzynarodowego Centrum Turystyki, Kultury i Sportu w Baniach. Taką decyzję podjęła wójt Teresa Sadowska.

Dyrektorka MCTKiS w Baniach Iwona Faj 15 maja 2017 r. złożyła na piśmie rezygnację z pełnionej funkcji. 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wsciekly
Wsciekly 28.07.2017, 22:29
W. szczuje klamie donosi wymysla. K0bieta jest chora po swoich akcjach alkoholowych. Powinna trzymac sie z dala . Ma objawy psychiatryczne i wszyscy o tym dobrze wiedza. I dlugi u kazdego jakas kasa l itd. Chanstwo tych ktorzy o tym decyduja . Nie szanuja ludzi. Podaj mnie do sądu zla kobieto bo czas by fakty ujrzaly swiatlo dzienne.
Rozczarowana
Rozczarowana 05.06.2017, 20:27
To jest żenada!!! Mąciciel i intrygantka pozostaje na swoim stanowisku i wszyscy zainteresowani wiedzą, że mowa o Pani Annie W. Ta wieś uwielbia kisić się we własnym sosie, nikt spoza nie ma szans. Osoby tak ciepłej, miłej , i życzliwej jak Pani Iwona w tym pożal się Boże centrum już nie będzie. Będzie to co zawsze i te osoby co zawsze. A tak na marginesie ostatnia wypowiedź Pani Wójt , że nie wie, czy odbędzie się konkurs na dyrektora, świadczy tylko o tym, że robiono wszystko żeby w białych rękawiczkach pozbyć się osoby odpowiedniej na to stanowisko, przekazując je w ręce osoby, która nie posiada żadnego wykształcenia w tym kierunku. Czyli tak zwana powtórka z rozrywki-cel osiągnięty, Pani Anna znowu jest "królową" na włościach
mieszkanka
mieszkanka 28.05.2017, 13:57
Odwołana czy zdymisjonowana? I jaki jest główny powód?
rozczarowana
rozczarowana 05.06.2017, 20:27
sama odeszła, bo nie zniosła jadu i zakłamania
Mieszkaniec Bań
Mieszkaniec Bań 28.05.2017, 13:40
Ja się wcale nie dziwię, że kolejni dyrektorzy odchodzą. MCTKiS sam sobie szkodzi podszywając się pod imprezy innych bez ich zgody. Wpisują działania, które organizują inne podmioty, jako ich organizatorzy, łamią prawo. Na oszustwie nikt jeszcze niczego nie osiągnął i nie zbudował.
nie wierzę
nie wierzę 28.05.2017, 13:43
Podaj przykłady!
kukielka
kukielka 26.05.2017, 10:06
Szkoda!
kropa
kropa 25.05.2017, 22:43
Postawa zamknięta pani dyrektor na zdjęciu mówi wszystko.
banianka
banianka 25.05.2017, 14:54
inteligentni, przebojowi i pełni pomysłów ludzie odchodzą. Lizusy pozostają, wystarczy posłuchać jedną z Pań. gdy prowadzi imprezę lub się wypowiada...żenada. Szkoda GOKIS-u :(
zorientowany Baniak
zorientowany Baniak 25.05.2017, 14:42
kolejny dyrektor, który nie spełnia oczekiwań ... no właśnie czyich. Chyba jest tam większy problem niz p.dyrektor, bo to kolejny który nie wytrzymał calej kadencji. A niektórzy pracownicy byli, są i będą
Emil - łowca jełopów
Emil - łowca jełopów 25.05.2017, 22:18
no właśnie ; mając za przykład poprzedniego i obecnego dyrektora , Pani Wójt woli tam trzymać jełopa , który nie może zdać matury n-ty raz i nie potrafi nawet czytać z kartki , niż kogoś z odpowiednim wykształceniem i predyspozycjami .. ; obciach dla gminy niestety ..
dan
dan 25.05.2017, 12:50
który już to dyrektor... a są tacy co trwają cały czas...
nina
nina 25.05.2017, 12:38
Przydałoby się w Gryfinie za mordę to zasiedziałe towarzystwo wywlec.
Milusi
Milusi 25.05.2017, 01:36
Lejdy FAJ. Żegnaj:)
Zadowolony
Zadowolony 25.05.2017, 01:33
Wreszcie!
znak zapytania
znak zapytania 25.05.2017, 00:49
A kto będzie następcą?
ja57
ja57 27.05.2017, 14:07
A następcą będzie ksiądz Łojek z Pełczyc. Albo jakiś inny z lepszego sortu czyli mierny ale wierny!
John
John 25.05.2017, 00:10
Bay, bay Lady Faj!
gwarek
gwarek 24.05.2017, 23:55
A to niespodzianka!

Pozostałe