Gmina blokuje ul. Targową

  • 06.06.2017, 10:21 (aktualizacja 06.06.2017, 11:01)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Gmina blokuje ul. Targową
-Od trzech tygodni ulica Targowa jest zablokowana. Koło sklepu Żabka jest objazd przez osiedlowy parking. Postawili barierki i nic nie robią - skarżył się mieszkaniec Gryfina w piątek, 3 czerwca 2017 r. Zapytanie od razu wysłaliśmy do wiceburmistrza od inwestycji Tomasza Milera. Odpowiedzi do dziś nie ma.

W pewnym miejscu jezdnia się zapadła. Jest to ulica gminna.

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

kierowca
kierowca 09.06.2017, 08:09
Nieudacznicy!
Bari
Bari 06.06.2017, 23:16
Tylko zawracają ludziom dupę. Nic się nie stało i afera, szlabany. Jutro zdejmą!
głos
głos 06.06.2017, 23:09
Dziwi mnie ta włóknina biała, bo to chyba materiał do owijania krzewów na zimę lub uprawy kalafiora, a nie zapobiegająca przedostawaniu się chwastów
gamma
gamma 06.06.2017, 23:01
Prawdziwy dziki zachód!
uwaga
uwaga 06.06.2017, 21:00
Kolejna "angielska droga"!
xxx
xxx 06.06.2017, 19:37
I tak już trzeci tydzień stoi barierka i nikt nic nie robi !!!
targowa
targowa 06.06.2017, 19:49
Miesiąc już będzie
targowa
targowa 06.06.2017, 18:48
Objazd sobie wymyślili. Kierowcy jeżdżą jak wariaci przez tę drogę wewnętrzną, gdzie zwykle auta wjechały tylko żeby parkować. Kiedy naprawią tą drogę? Kiedy nam rozjeżdżą podwórko albo jakieś wypadek jakiś dziad spowoduje?
żenada
żenada 06.06.2017, 16:52
Ile jeszcze będą zwalać na poprzedników? Nic nie zrobili przez 2 lata.
Szerlok
Szerlok 06.06.2017, 13:06
Może chcą zamaskować, że ktoś rozebrał kilkudziesięciometrowy odcinek nowo wybudowanych wałów za garażami ???
/
/ 06.06.2017, 13:08
I że komety spadają na ziemię jak również plagę komarów afrykańskich.
/
/ 06.06.2017, 12:02
Stan techniczny infrastruktury wodnej i kanalizacyjnej na terenie miasta po 12 latach rządów najmądrzejszych samorządowców jaki jest każdy wie, bardzo dobrze, że w końcu wszystko zaczyna się robić porządnie, niestety będzie się to wiązać z licznymi pracami, takie właśnie są koszty wieloletnich zaniedbań.
:)
:) 06.06.2017, 13:24
/ Dzisiaj, 13:08 I że komety spadają na ziemię jak również plagę komarów afrykańskich.
Nie ma lepszej odpowiedzi na ciągłe zrzucanie odpowiedzialności na poprzedników:)
Morele fax
Morele fax 06.06.2017, 13:07
Święte słowa.
:):):)
:):):) 06.06.2017, 12:18
O tych samorządowcach to mówisz o przewodniczących rady?:):):)
miki
miki 06.06.2017, 11:05
Co się będą spieszyć, do wyborów jeszcze 1,5 roku.

Pozostałe