Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Marek Brzeziński rozsmarował mu pizzę na głowie

  • 25.07.2017, 14:07 (aktualizacja 28.07.2017, 02:27)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Marek Brzeziński rozsmarował mu pizzę na głowie
Do niespodziewanej sytuacji doszło podczas wczorajszej manifestacji przed Sądem Rejonowym Gryfinie. Jeden z obserwatorów Łańcucha Światła próbował sprowokować uczestników spotkania. Z pizzą w kartonie próbował przeciskać się wśród zgromadzonych, komentując całą sytuację. Kiedy mężczyzna zbliżył się do radnego powiatowego Marka Brzezińskiego, ten sprowokowany podniósł nagle wieko tego kartonu i…

Wyjął pizzę, a potem rozsmarował ją na głowie mężczyzny próbującego zakłócić manifestację.

Obaj panowie natychmiast zostali wyprowadzeni z tłumu przez nieumundurowanych policjantów. Zgromadzeni przed sądem po chwili zaczęli głośno skandować: wolność, równość, demokracja!  

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (241)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

mądry Polak po szkodzie
mądry Polak po szkodzie 31.07.2017, 23:45
Było nie iść na manifestację na głodzie....
Hg
Hg 27.07.2017, 22:40
Głosowałeś na złodzieji i szkodników Polski? To dobrze zrobił, jeszcze powinni Cie zimnym barszczem oblać, może byś zmądrzał.
stare dobre małżeństwo:)
stare dobre małżeństwo:) 28.07.2017, 00:19
Przecież już mu to wyciągnęli, więc nie miał wyjścia - na męczennika to do PiSu się nie bardzo nadaje...
Coś mi tu wygląda śmiesznie. Widać się radził prawników...
Oo
Oo 27.07.2017, 19:11
LOL

https://youtu.be/0HWpFaK-AlQ
Michał
Michał 27.07.2017, 17:39
Szanownie informuję drogich czytelników, iż jestem sympatykiem Platformy Obywatelskiej i tak też głosowałem na wyborach !
Co do pana animatora kultury w Gryfinie który poparzył mi twarz moją pizzą sprawa jest rozwojowa ...
Michał
Michał 27.07.2017, 18:20
Są moje podpisy na liście działacza PO, w latach studenckich zbierałem podpisy w Gryfinie dla partii. Działałem aktywnie dla PO, obecnie jedynie sympatyzuje ...
stare dobre małżeństwo...
stare dobre małżeństwo... 28.07.2017, 00:13
To my tu od początku tygodnia gotujemy się, szukając wielkiej polityki a tu panowie koledzy o pizzę się pokłócili? Kolega koledze przyniósł pizzę tylko że mu nie smakowała. Za słona była, czy bez salami?
Groteska. Dobrze ktoś napisał – jeden wart drugiego. Nawet jeśli ten wpis nie jest prawdziwy..
seksmisja
seksmisja 27.07.2017, 18:16
Pamiętacie scenę z "Seksmisji" jak podstawiona udająca znaturalizowanego Maksa "dziękowała siostrom za odkrycie w sobie pierwiastka kobiecego"?
Nie chce mi się szukać dosłownego cytatu, ale tu pasuje.:):):)
mam dwanaście lat...:):):)
mam dwanaście lat...:):):) 27.07.2017, 17:58
Ta, a ja jestem Pamela Anderson:)
No świat się wali, to nawet w tym Gryfinie prowokator z pizzą musi być pożyczony z PO?
Śmieszny wpis, nie ma co...
seksmisja
seksmisja 27.07.2017, 18:17
Dobre! Niedługo wyjdzie, że to pewnie Donald Tusk przysłał z Brukseli agenta - prowokatora, żeby zrzucić winę na PiS.
I tylko radny się nie odnalazł w intrydze i nie poczekał, aż oberwie pizzą "za sprawę"...
stopagresjiidiotów
stopagresjiidiotów 27.07.2017, 09:49
Skąd tyle wiary w brak agresji radnego? Widać, że nie nadaje się do tej funkcji jeśli nie potrafi panować nad swoją agresją. Nie widać aby ten przechodzień jego w jakikolwiek sposób atakował. Miał prawo iść chodnikiem jak każdy a radny nie powinien jemu w tym przeszkadzać. I tyle. Radny jest zwykłym chamem i tyle.
agresja? ale nie bezbronność...
agresja? ale nie bezbronność... 27.07.2017, 17:59
Ale nikt tu nie mówi o braku agresji, tylko o tym, co doprowadziło do konfliktu.

http://natemat.pl/213311,incyd…

Tłumy ludzi, zdjęcia morza świec (wbrew temu co mówią zwolennicy teorii spiskowych) – tak w dużych miastach dzień po dniu wyglądają protesty przeciwko łamaniu Konstytucji przez władzę. W mniejszych miejscowościach ludzi jest w oczywisty sposób mniej, ale często muszą się wykazywać większą odwagą. W Sanoku doszło wczoraj do ataku na manifestację obywateli domagających się wolnych sądów. O sprawie pisze lokalny portal iSanok.
agg
agg 26.07.2017, 23:40
Dudo własnie takich lewaków 2 sortu poparł, vetując 2 ustawy Ziobry .... dlatego te zbóje tak sie zradykalizowaly i przez pare dni pełno jakis dziwnych napasci na przypadkowych Polaków, nawet policjantów to b...o szarpało na ulicy z 2 dni temu co nagrał jeden z blogerów
Właściciel pizzerii
Właściciel pizzerii 26.07.2017, 15:29
Ciekawy jestem co na to wyborcy którzy głosowali na tego pana i PO.
Chyba nie tego oczekiwali od swego przedstawiciela. Od dawna obserwuje karierę tego pana w radzie i muszę przyznać że ten pan niczym w tej radzie nie zabłysnął.A problemów w powiecie co nie miara
a on reklamuje pizzerię. Dobrze można reklamować pizzerię ale w programie PO nie ma wzmianki o tym? :))) Oj to PO ja wy macie wszystkich takich członków to zamiast polityką zajmijcie się Kuchennymi Rewolucjami w tym byście byli dobrzy. :) Biorę was jako pierwszy:))
weg
weg 26.07.2017, 23:41
aa nic bo takie samo b... tylko na niego mogło głosowac i patologia, nikt inny
Motto
Motto 26.07.2017, 15:09
Kto to jest Marek Brzeziński? Radny Rady Powiatu Gryfińskiego. Działacz PO.
I to ma być zaplecze partii która pcha się na siłę żeby wygrać wybory która notorycznie krytykuje PiS. Mając takich ludzi w swoich szeregach daleko nie dojdziecie. Ten pan powinien odpowiedzieć za swój czyn przed sądem a osoba poszkodowana nie powinna mu tego darować. A jaki pozostał niesmak człowiek który zwołuje pikietę namawia ludzi i przekonuje do protestów sam wszczyna burdy.Jeszcze nie widziałem żeby pizza zniszczyła komuś karierę a jednak tak się stało ;) Powinien pan sam złożyć mandat radnego bo pan na niego nie zasługuje takich ludzi nam nie potrzeba bo to wstyd na cały kraj.
no i dobrze zrobił!
no i dobrze zrobił! 26.07.2017, 13:55
ślicznie! To jest dopiero miłość bliźniego w natarciu! Co się dziwić ludziom, że uprzedzali atak?

kamil Dzisiaj, 12:22 Panie "prowokacja!", jesteś pan zwykłym śmieciem i totalnym gównem. Umrzyj.

prowokacja! Dzisiaj, 12:09 Może obrońca popychanych kobiet, taranowanych ludzi przez rozwrzeszczanego bysia z pudełkiem?
Co by z nim zrobił poseł Brudziński, gdyby znalazł się blisko prezesa na miesięcznicy?
sveiser
sveiser 26.07.2017, 13:51
Jestem kretynem, właśnie się zorientowałem.
Jan Witebski, Gryfino
Jan Witebski, Gryfino 26.07.2017, 13:28
Brzeziński - co za cham i prostak. Mam nadzieję, że to jego ostatnia kadencja.
Klakier
Klakier 27.07.2017, 13:22
A ja mam nadzieję, że ten prostak zrzeknie się mandatu radnego, wstyd żeby taki pan nikt nas jako mieszkańców tego Powiatu Nas reprezentował.Jak się chciał wyżyć to mógł na swojej Uli to zademonstrować.
pytanie
pytanie 26.07.2017, 14:00
Nie wiem, czy to prawdziwe nazwisko - ale pan jakoś nie podnosił larum, jak wynosili Frasyniuka? Jakoś w Warszawie nie mogą przeszkadzać w miesięcznicy a w Gryfinie w spotkaniu po wecie prezydenta mogą?
marek
marek 26.07.2017, 13:42
Zrób tak: weź rozbieg, pochyl łeb i rozpędzony walnij w ścianę. Może się poprawi.
razem przeciw kaczyzmowi
razem przeciw kaczyzmowi 26.07.2017, 12:58
Brawo Marek !!!
internet
internet 27.07.2017, 05:45
sveiser ty knocie
Alternatywa
Alternatywa 26.07.2017, 12:41
Brzeziński jest z partii korupcji i nepotyzmu czyli z PO i usiłuje podpiąć się pod spontaniczne ruchy obywatelskie. Nie uważam agresji w jego wykonaniu za coś naturalnego i pożytecznego. Na miejscu pokrzywdzonego podał bym go do sądu tym bardziej , ze świadkami byli tajniacy z policji. Kultura panie B. to coś z czym się człowiek rodzi. Można się tego nauczyć ale w pana przypadku się nie udało.
sprawiedliwy
sprawiedliwy 26.07.2017, 11:54
sprawa musi znaleźć się w sądzie,tego nie można odpuścić,winny musi być ukarany
...
... 26.07.2017, 12:09
Nie sądzę, tak jak Frasyniuka nikt skaże tak i tego prowokatora też...
KKK
KKK 26.07.2017, 11:49
Co to za ten w okularach?! Obrońca demokracji, wolności i konstytucji?!
prowokacja!
prowokacja! 26.07.2017, 12:09
Może obrońca popychanych kobiet, taranowanych ludzi przez rozwrzeszczanego bysia z pudełkiem?
Co by z nim zrobił poseł Brudziński, gdyby znalazł się blisko prezesa na miesięcznicy?
adam
adam 26.07.2017, 11:05
Z Gryfina nie jestem ale wstyd na całą Polskę że macie takiego radnego.
ps
ps 26.07.2017, 08:55
Kuźwa... ambasada Włoch wystosowała protest ! Jak można naruszać nietykalność cielesną pizzy?
naziol
naziol 26.07.2017, 10:28
Jeszcze jak narodowiec mógł obcą potrawę na prowokację zabrać! Polskich dań nie było?
smacznego
smacznego 26.07.2017, 13:01
Ten narodowiec-oszołom powinien prowokować bigosem a może nawet ruskimi pierogami
pizza
pizza 26.07.2017, 08:22
bzdury. zobaczcie nagranie. było spokojnie tylko ten wziął i otworzył pizzę bez powodu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
buchacha
buchacha 26.07.2017, 10:29
Buchahcha - ładnie niżej napisane - proszę, powtórz to wpychając się w tłum 10 sierpnia w Warszawie, proszę...
JAN
JAN 26.07.2017, 07:59
to jest demokracja PO
Barbara
Barbara 26.07.2017, 10:31
PiS nauczył Frasyniuka demokracji, to nie każdy ma w sobie naturę męczennika! Bardzo dobrze, że prowokacja, do której namawiali się w internecie nie udała się!
DW
DW 26.07.2017, 01:24
Czy prowokował? Możliwe. Jednak prawa nie złamal w odróżnieniu od radnego brzezińskiego.
Grzegorz
Grzegorz 27.07.2017, 13:31
Ciekawe czego się Pan Brzeziński naćpał? Bo jak przy trzeźwości umysłu tak się zachował to wysoki Sąd powinien skierować go na badania psychiatryczne bo wyraźnie nie potrafi zapanować nad emocjami a to znaczy, że jest niebezpieczny dla społeczeństwa. A tak na marginesie to jak ja był bym na miejscu tego Pana od pizzy to bym mu po prostu przypi........lił ,że by się *** kopytami nakrył. Ach strach się bać co on w nerwach wyprawia ze swoją rodziną.
nocna zmiana
nocna zmiana 26.07.2017, 01:41
Z opowieści nie do końca - przepychał się, był agresywny, popychał ludzi, wymachiwał tą pizzą. I bardzo się zdziwił, jak ci policjanci się pojawili - nie przewidział.
Miks
Miks 26.07.2017, 05:04
Idź głosić swoje kłamliwe "opowieści" gdzieś indziej. Film ze zdarzenia jest dostępny publicznie w internecie. To jest po prostu chore jak kłamiecie i siejecie propagandę gdzie się tylko da.
widz
widz 26.07.2017, 12:00
Jest pare filmow i da swiadkowie.zgadzaja sie potwierdzic " pokojowe " zamiary pana z pizza
prowokacja
prowokacja 26.07.2017, 12:12
Najbardziej zaskoczony był pojawieniem się policjantów - nie przewidział, wchodząc w tłum. słusznie ktoś pisał, że bysio uwierzył, że tu będzie parę "esbeckich wdów", więc przejdzie i zrobi porządek i nikt mu nic nie zrobi!
A tu zonk - nie dość, ze bylo dużo, to jeszcze nie ciamajdy i zareagowali!
tak było!
tak było! 26.07.2017, 10:33
Cały film oglądałeś? To idź kłamliwe opowieści głosić na miesięcznicy. Rozumiem, że to normalne przechodzić z pizzą przez Krakowskie Przedmieście dziesiątego?

Pozostałe