Czołówka z autobusem. Są ranni

  • 26.07.2017, 21:51
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Czołówka z autobusem. Są ranni KPPSP Gryfino
Do czołowego zderzenia samochodu osobowego z autobusem doszło dzisiaj, 26 lipca 2017 r. około godziny 18:07 na drodze krajowej nr 31 w Daleszewie, gm. Gryfino. W wyniku zderzenia dwie osoby jadące samochodem osobowym zostały poszkodowane. Autobusem podróżowało 40 osób, nikt z nich nie ucierpiał.

Strażacy musieli użyć narzędzi hydraulicznych aby ewakuować z pojazdu ranną kobietę.

-Działanie strażaków polegało na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Uwolnieniu z pojazdu jednej osoby. Dalsze działania polegały na kierowaniu ruchem i usunięciu resztek po wypadkowych i płynów eksploatacyjnych z jezdni. Najciężej poszkodowana osoba została przetransportowana śmigłowcem LPR do szpitala – informuje strażak z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gryfinie. 

W działaniach udział brały: 2 zastępy JRG Gryfino, OSP Radziszewo, 2 zespoły ratownictwa medycznego; Lotnicze Pogotowie Ratunkowe; 3 radiowozy policji; zarządca drogi.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

gawron
gawron 27.07.2017, 09:33
Jak ktoś nie jedzie swoim pasem to ja bym sprawdził korzystanie z komórki.
Ola
Ola 27.07.2017, 09:29
Policji gdzie jesteś? Stój na drogach! By uniknąć tragedii. Najlepiej. Jak stoją koło w wszyscy wiedzą że tam stoi i wszyscy zwalniają. Zmienili by miejsce!
Mila
Mila 27.07.2017, 09:28
Czemu tam nie stoi policja ludzie przechodzą tam w niedozwolonych miejscach! Na tych wiocha chyba najgorzej jeżdżą albo na tej prostej każdy wymiar na trzeciego codziennie. Jeżdżąc do pracy nie widziałam żadnej policja tam gdzie jest zjazd na Dąbie. Czym oni się zajmują?! A potem wypadki
Grzesiek
Grzesiek 27.07.2017, 17:45
Nie obciążaj policji odpowiedzialnością. Nikt nie mógł przewidzieć, że kobieta nagle wjedzie na przeciwny pas i zderzy się z autobusem, nawet jakby stała tam setka policjantów.
maciuś wykopany
maciuś wykopany 27.07.2017, 01:29
jak rzondził cheniek to takich tragedii nie było
empatia
empatia 27.07.2017, 09:21
Ale ty głupi jesteś aby sobie politycznie żartować z tragedii.
gość
gość 27.07.2017, 00:04
nie wiem jaka przyczyna ale coraz bardziej mnie to denerwuje bo wdychamy te spaliny "sprzedające" nam i naszym rodzinom raka , kosztów budowy i remontów dróg nie ma końca i innych kosztów pośrednich. Jeśli wina kierowcy autobusu to niech płaci sam/a lub z ubezpieczenia za wszystkie szkody, również te "publiczne" jeśli takie były. W wielu przypadkach ludzie czytają i wysyłają SMSy w czasie prowadzenia, przekraczają prędkość etc a potem płacz jaka to tragedia.
sonik
sonik 27.07.2017, 17:47
Przeczytaj dokładnie artykuł a potem wypowiadaj się o kierowcy autobusu.
Tiga
Tiga 26.07.2017, 23:27
Jechałem tym autobusem kobieta musiała zemdleć czy tp. Bo zjechała na nasz pas bezpośrednio uderzając w autobus widok był masakryczny tego auta i kobiety w nim uwięzionej.
ciekawy
ciekawy 26.07.2017, 22:56
A czyja wina była.To samochód zjechał na przeciwległy pas czy autobus?Bo jak na razie to nic tu nie pisze poza tym że była czołówka.
bilik
bilik 26.07.2017, 22:59
Przyjrzyj się zdjęciom a wszystko wyczytasz.
strazak
strazak 26.07.2017, 22:33
Najstraszniej to wyglądała kobieta zakleszczona w swoim aucie.

czyt
czyt 26.07.2017, 22:23
Boże, kiedy te plagi zaczną omijać Gryfino i okolice!
Agata
Agata 26.07.2017, 22:18
Brrrr.... strasznie to wygląda.

Pozostałe