Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Pogoń Szczecin Football Schools rozwiązuje umowę

  • 02.08.2017, 17:53 (aktualizacja 03.08.2017, 00:37)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Pogoń Szczecin Football Schools rozwiązuje umowę Po dzisiejszym treningu na boisku w Moryniu
Do rodziców dzieci rozesłany został komunikat, że „z dniem 2 sierpnia 2017 r. Fundacja Pogoń Szczecin Football Schools rozwiązała w trybie natychmiastowym umowę współpracy z dnia 2 grudnia 2016 roku, zawartą z UKS Morzycko Moryń”. Jakie są powody takiej decyzji?

Poniżej publikujemy dalszy ciąg oświadczenia rozesłanego przez Pogoń Szczecin Football Schools.

Za podstawę rozwiązania umowy przyjmując:

1.Naruszenie art. 3 Ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji, polegające na dopuszczeniu się przez UKS Morzycko Moryń czynów nieuczciwej konkurencji względem Fundacji Pogoń Szczecin Football Schools, polegających w szczególności na nakłanianiu do rozwiązania umowy i pomawiania Fundacji Pogoń Szczecin Football Schools oraz naruszenia tajemnicy jej przedsiębiorstwa.

2. Naruszenia przez UKS Morzycko Moryń art. 354 i 355 KC, określających zasady wykonywania zobowiązań umownych i obowiązek dochowania należytej staranności przy wykonywaniu zobowiązań.

W najbliższym czasie zorganizujemy spotkanie podsumowujące, którego celem będzie przedstawienie rozliczeń finansowych, odpowiedzi na wszelkie pytania oraz szczegółowy opis naszego stanowiska. Zależy nam również na obecności Przedstawicieli UMiG Moryń. Termin spotkania przedłożymy minimum z dwutygodniowym wyprzedzeniem.

Wszystkie złożone przez rodziców rezygnacje z datą sierpniową zgodnie z zapisem w regulaminie powinny skutkować z końcem okresu rozliczeniowego (tj. koniec miesiąca) niemniej mając na uwadze powyższe nie będziemy naliczać opłat i wnioski uznajemy za skuteczne w chwili otrzymania informując jednocześnie o wygaśnięciu polisy ubezpieczeniowej uczestnika.

Rodziców, którzy nie złożyli rezygnacji i wyrażają chęci dalszego uczestnictwa prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość w zaistniałej sytuacji, informując jednocześnie że polisa ubezpieczeniowa w dalszym ciągu pokrywa opieką uczestnika. Terminy oraz miejsca zajęć powinny się wyklarować do końca miesiąca.

Za utrudnienia przepraszamy w razie pytań jesteśmy do dyspozycji.

Z poważaniem,

Anna Lenartowicz

Kierownik Biura

Pogoń Szczecin Football Schools

 

Jednak UKS Morzycko Moryń oraz wielu rodziców dzieci uczestniczących w treningach ma wiele zastrzeżeń do współpracy z PSFS. Swoje argumenty mają zamiar przedstawić publicznie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (41)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ciekawy
Ciekawy 10.08.2017, 14:27
Żenada! Czy ktoś z rodziców może się wypowiedzieć o co tak naprawdę chodzi?. Moryń swoje, Pogoń Swoje. Kto w końcu dzieli na gorszy i lepszy SORT!? Oraz kto jakie ma korzyści z tego że Pogoni nie ma w Moryniu? - To chyba rozwieje wszelkie wątpliwości
Obywatel
Obywatel 09.08.2017, 09:01
śmiech na sali jak można odwrócić tak sprawę że Morzycko poszkodowane... jak się ma za mało kasy to się robi za plecami "partnera" swoje machlojki i jak wyszło to teraz powodem niby umowa w Cedyni... hahah dobre posunięcie "wioskowych" chłopaków a mianowicie p. v-c prezesa Morzycka bo chyba prezes nie ma nic do powiedzenia...żal tylko Piotra dobrego trenera...burmistrz morynia chyba też zaślepiony panem CZ.
barć
barć 09.08.2017, 09:05
Widziały gały co brały!
barć
barć 09.08.2017, 09:05
Widziały gały co brały!
Obywatel
Obywatel 09.08.2017, 09:22
Czyli co?
kraksa
kraksa 08.08.2017, 12:21
Źle weszli w zakręt.
kacper
kacper 08.08.2017, 11:36
Piłka jest teraz po stronie Pogoni.
hiroł
hiroł 08.08.2017, 01:15
Jednostronnie niemożna.
jowisz
jowisz 08.08.2017, 10:25
Możliwe,jeśli nie przestrzega się warunków.
Piotrek
Piotrek 08.08.2017, 13:23
to zagadka
krysta
krysta 07.08.2017, 17:38
Jak można tak nieletnich wykorzystywać? Ja nie rozumiem!
trzeźwo myślący
trzeźwo myślący 07.08.2017, 20:08
Taaaaa zaraz molestowanie! Stuknij się ty w rozum!
tabu
tabu 07.08.2017, 20:41
taki sex ?
mobilo
mobilo 08.08.2017, 09:43
Co wy z tym seksem?
gipsar
gipsar 06.08.2017, 16:53
Samowolka!
Gaz
Gaz 08.08.2017, 11:39
Czyja samowolka?
timotay
timotay 06.08.2017, 16:19
Tą sprawą powinien zająć się prawnik.
nonono
nonono 06.08.2017, 18:11
... albo prokurator...
sebik
sebik 06.08.2017, 15:21
Każde rozwiązanie umowy wiąże się z konsekwencjami!
vitar
vitar 04.08.2017, 23:37
To Pogoń czy Pogoniarze?
PP
PP 04.08.2017, 19:58
w Morynia otworzyli swoją akademie. To o co innego mogło pójść jak nie o kasę
Rodzic 3
Rodzic 3 04.08.2017, 10:22
W Morzycku będzie wielkie buum i to już niedługo
porządkowy
porządkowy 04.08.2017, 10:43
boom to już było, teraz tylko sprzątanie...
Rodzic 3
Rodzic 3 04.08.2017, 10:50
A takie ochy i achy były, a tu chodzi o kasiore, szkoda dzieciaków
Nie rodzic, kawaler
Nie rodzic, kawaler 04.08.2017, 08:55
Wystarczyło znaleść wioskę Moryń, kilkudziesięciu debili i kasa leci do Szczecina. Podobało mi się oglądanie zdjęć dzieci na fb w stroju Pogoni!!! Naiwność wioskowa, wioskowych idiotów!!! A teraz ***ą się między sobą, kto komu co wysłał - dziecinada w białych skarpetkach z haczykiem.
Rodzic1
Rodzic1 03.08.2017, 21:23
Ale umowa działa w dwie strony....
asesor
asesor 03.08.2017, 23:03
Trzeba będzie płacić!
asesor
asesor 03.08.2017, 20:13
Umowa to rzecz święta. Trzeba jej przestrzegać. Jeśli nie, to trzeba się liczyć z konsekwencjami.
Rodzic
Rodzic 03.08.2017, 19:58
Bardzo szybko PSFS odwrocila kota ogonem. To Morzycko wcześniej próbowało jakiegokolwiek dialogu z Pogonią ale bez rezultatu! Ale tu od niektorych wali zazdrością! Mają chlopaki pomysł, więc go realizują! Proste i logiczne! ????a o szkółce w Mieszkowicach to słyszę pierwszy raz! ????
Rodzic
Rodzic 04.08.2017, 01:12
Jakiego dialogu? Napisz coś więcej, chyba nie na pomysł "chłopaków"
xxx
xxx 03.08.2017, 13:44
A co pogon dała od siebie jedno wielkie G tylko łapy po kasę wyciągarki a od siebie 0
Rodzic
Rodzic 03.08.2017, 11:22
Co wy piszecie. Przyjdźcie chociaż na jeden trening i zobaczcie jaką prace dla naszych dzieci wykonuje trener. W okolicy takiego drugiego trenera nie znajdziecie.
Sołtys
Sołtys 04.08.2017, 23:34
A czy trener nie pracował
dla Pogoni? To w końcu o co chodzi?
Janek
Janek 03.08.2017, 12:53
Za kasę rofziców! Ha ha ha
porto
porto 02.08.2017, 22:39
w Mieszkowicach jest darmowa szkółka dla dzieciaków. trenują jeżdżą na turnieje i dobrze sie bawią. wszystkich witaja z usmiechem
Jasiu
Jasiu 02.08.2017, 22:27
I co teraz? Janickie wymyślą sobie szkółkę Morzycka i sami będą brać po stówce od rodziców? Żenada Moryńska, Moryńska Żenada!!! I jeszcze burmistrz im dorzuci kilka stówek do (...), żeby im wystarczyło na (...) za (..)!!! (...)!!!!!!!!!!!!