Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Rzuciła się na niego z nożem. Dźgnęła kilka razy

  • 15.10.2017, 16:29
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Rzuciła się na niego z nożem. Dźgnęła kilka razy
Dla tej pary piątek 13 października 2017 r. okazał się rzeczywiście fatalny. Wieczorem byli sami w domu w Stołecznej (gm. Trzcińsko-Zdrój). Od słowa do słowa rozmowa przerodziła się w kłótnię. Alkohol tylko spotęgował emocje. Ona nie wytrzymała. Podczas awantury nagle sięgnęła po nóż.

Swojemu konkubentowi zadała kilka ciosów. Poważnie ranny mężczyzna zdołał jeszcze zadzwonić na numer alarmowy 112.

-Potwierdzam, że tego dnia ok. godz. 22 policjanci interweniowali w tej miejscowości. Prowadzimy czynności w tej sprawie. Jednak ze względu na dobro toczącego się śledztwa nie mogę udzielić więcej informacji – mówi portalowi igryfino oficer prasowy z Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie asp. szt. Grzegorz Klimek.

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, ranny mężczyzna przebywa w szpitalu w Szczecinie. Jego ponadczterdziestoletnia konkubina twierdzi, że jest niewinna.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

linda
linda 16.10.2017, 00:01
Bo to zła kobieta była!
dynia
dynia 16.10.2017, 09:14
Chora na alkoholizm!
Wolność
Wolność 15.10.2017, 23:38
To niebezpieczna kobieta była....
trzeźwy
trzeźwy 15.10.2017, 21:42
Po pijaku wszystko możliwe!
maks
maks 15.10.2017, 19:31
Kobieta mnie bije…
To nas tu o mało nie wykastrowały, a ty cycki sobie, cyganie, przyprawiasz
Żeby chłop nie mógł z gołą babą w windzie…
Nas? Bohaterów? Prądem?!
kefir
kefir 15.10.2017, 18:59
Powiem tak: sytuacja rozwijała się bardzo dynamicznie. Kiedy na stół wjechała kolejna butelka wódki, atmosfera zrobiła się nerwowa. Od słowa do słowo i pomiędzy nimi doszło do awantury.
gwint
gwint 15.10.2017, 18:57
Potem powie, że zaciął się przy goleniu!
azar
azar 15.10.2017, 18:14
Jeśli redaktor porusza ten temat niech najpierw zbada dokładnie sprawę i wtedy pisze.Napastnik w chwili zajścia był niepoczytalny
konrad
konrad 15.10.2017, 19:12
No przecież napisał, że alkohol był. A ty co wiesz o jego niepoczytalności w chwili zdarzenia? Byłeś tam? czy psychiatra jesteś?
dopytywacz
dopytywacz 15.10.2017, 18:22
Niepoczytalny czyli zalany?
ziomal
ziomal 15.10.2017, 18:10
A co na to plicja? Nic?, jasne lepiej karać za jointa lub pół grama marihuany niż takich degeneratów co innych chcą pozbawić życia
Emera
Emera 15.10.2017, 18:07
Bo jakby mi ktos tak na glowe wchodzil i jezdzil po rodzinie tez bym sie nie zawachala zeby kose wsadzic i to nie znaczy ze czlowiek jest psychiczny, kazdemu w koncu nerwy puszcza.
Ryszard
Ryszard 15.10.2017, 18:15
Widzę, że patologia dorwała się do pisania!
tarantino
tarantino 15.10.2017, 17:56
horror piątek Trzynastego Hmmmm
glick
glick 15.10.2017, 17:44
Nie wiedziałem, że rodzina pędziwiatrów jest taka słynna:)
kasa
kasa 15.10.2017, 17:38
Moze chodziło o 500+
Renata
Renata 15.10.2017, 17:26
Za dużo naoglądali się filmów!

Pozostałe