Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Nocny pożar kamienicy w centrum Gryfina

  • 01.01.2018, 23:55
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Nocny pożar kamienicy w centrum Gryfina fot. czytelnik igryfino
Tragedia w jednym z domów przy Kościelnej. Dzisiaj 1 stycznia 2018 r. po godz. 23 zapalił się komin i dach. Niewiele brakowało, a zaczadziłoby się kilkoro dzieci i ich rodzice. Zarządcą budynku jest Gryfińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego.

Do gaszenia pożaru przyjechało kilka wozów straży pożarnej. Cztery rodziny z dziećmi mieszkające w kamienicy przy ul. Kościelnej 28 zostały ewakuowane. Niektóre tę noc spędzą u rodziny lub znajomych.

 

Zdjęcia otrzymaliśmy od pana Tomasza i naszej czytelniczki.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (561)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Casper ( dobry duszek)
Casper ( dobry duszek) 03.01.2018, 23:56
Nie wyburzajcie tej kamienicy!!!
Hmmm
Hmmm 03.01.2018, 23:40
Czy znowu tragiczne wydarzenie w tym samym miejscu, gdzie zdarzyły się zabójstwa, gdzie w krótkim czasie zmarło trzech członków jednej rodziny ? Jeśli tak, to rzeczywiście byłby "Dom zły"...Groza w centrum miasta. Zła karma...
bojący
bojący 04.01.2018, 13:17
Lepiej omijać tą chałupę z daleka.Tam straszy.
potencjał
potencjał 04.01.2018, 16:26
Kamienice w centrum Szczecina też straszyły. A po remoncie odzyskały blask.
Wystarczy przyjrzeć się kamienicy od strony Chrobrego, popatrzeć na stare fotografie komendy!
Alek
Alek 03.01.2018, 23:20
Daj spokój! Nie kompromituj się.
mi
mi 03.01.2018, 22:42
Co kogo obchodzi jakiś Szabałkin albo Nikitiński wobec nieszczęścia ludzi, którzy tracą dach nad głową. Co kogo obchodzi jakieś polityczne pieprzenie wobec totalnej niewydolności systemu pomocy społecznej. I to nie takiej, o której pisze prasa, przy okazji dowalając tym, których nie lubi, ale takiej codziennej.
Kominiarz
Kominiarz 03.01.2018, 23:57
Ale nikt tak nie stracił dachu nad głową więc nie trać głowy
POcztówka z Cannes
POcztówka z Cannes 03.01.2018, 22:35
A kiedy Maciej Szabałkin opowie o swoich dokonaniach w sprawie budownictwa komunalnego, parkingów, tysięcy kilometrów ścieżek rowerowych, odrestaurowanych kamieniczkach i pałacyku pod lwami a zwłaszcza o tym jak osuszył Międzyodrze?
a co wspólnego z pożarem w gminnym budynku?
a co wspólnego z pożarem w gminnym budynku? 03.01.2018, 23:33
Wicek, co ty mówisz o „tysiącach kilometrów ścieżek” jak za twojej kadencji już istniejących utrzymać nie potraficie!
wyborca
wyborca 03.01.2018, 23:01
Panie Nikitiński, Szabałkina to mieszkańcy „wyspowiadali” cztery lata temu! Teraz pańska kolej – a pan ciągle o grzechach innych, a nie swoich!
POcztówka z Cannes
POcztówka z Cannes 03.01.2018, 23:58
Do kogo kwiczysz te swoje paranoiczne żaluzje ***u?
pocztówka z Raciechowic
pocztówka z Raciechowic 04.01.2018, 00:09
Czytać nie umiesz czy tylko „kwiczenie” rozumiesz? Naucz się po ludzku, albo włącz translator...
POcztówka z Cannes
POcztówka z Cannes 04.01.2018, 01:09
Nie Potrafisz odpowiedzieć na proste pytanie spasiona ***owino oderwana od koryta?
prosta odpowiedź? Ja nie potrafię...
prosta odpowiedź? Ja nie potrafię... 04.01.2018, 16:27
W kwestii odpowiedzi na proste pytania to ty lepiej nie wywołuj spasionych ... z gabinetów:)
mi
mi 03.01.2018, 22:34
Tak czytam, co piszecie i dochodzę do wniosku, jak niewielu z was wie, na czym tak naprawdę polega praca na rzecz mieszkańców potrzebujących pomocy, także w Gryfinie. Interesuje Państwa w ogóle, w jaki sposób i jak skutecznie zainterweniował w tej sytuacji sztab kryzysowy, albo OPS? Czy i gdzie zostali umieszczeni mieszkańcy potrzebujący pomocy natychmiast? Pewnie większości komentujących w ogóle to nie interesuje.
pocztówka z Raciechowic
pocztówka z Raciechowic 04.01.2018, 00:11
Te informacje, o których piszesz, powinien podać urząd miasta w swoim komunikacie.

mi Wczoraj, 22:34 Interesuje Państwa w ogóle, w jaki sposób i jak skutecznie zainterweniował w tej sytuacji sztab kryzysowy, albo OPS? Czy i gdzie zostali umieszczeni mieszkańcy potrzebujący pomocy natychmiast?
Izis
Izis 03.01.2018, 21:51
A kiedy Paweł Nikitiński opowie o swoich dokonaniach w sprawie budownictwa społecznego?
I o losie i gminnych budynków i przede wszystkim mieszkańców?
Nemezis
Nemezis 03.01.2018, 21:18
Kiedy wreszcie ***u przestaniesz kwiczeć i pitolić głuPOty?

Zrozum POpierdułko że zaśmiecasz tylko ten portal wydzielinami swojej paranoi
cytat
cytat 03.01.2018, 21:48
cytat z papieża dla Pawła Nikitińskiego - dedykacja Dzisiaj, 13:00 „Często zdarza się, że ze strachu czy wstydu wskazujemy palcem oskarżając innych. Przyznanie się do winy kosztuje, ale dobrze jest szczerze ją wyznać”
„Nie bijemy się w cudze piersi, tylko we własne” „Wyznawajmy własne grzechy a nie cudze”

Z DEDYKACJĄ DLA PAWŁA NIKITIŃSKIEGO CYTAT z papieża Franciszka – dzisiejsza audiencja generalna!!!
Łowca komuchów z BBSu
Łowca komuchów z BBSu 04.01.2018, 00:01
To miło że papież dedykował naszemu Burmistrzowi swoją przemowę. W sumie kto by się spodziewał że Napoleon ma aż takie znajomości?
PAPIEŻ MAŁĄ BURMISTRZ WIELKĄ LITERĄ, WYZNAWCA:):):):):)
PAPIEŻ MAŁĄ BURMISTRZ WIELKĄ LITERĄ, WYZNAWCA:):):):):) 04.01.2018, 00:13
Mysz siadła przed ołtarzem i rzekła "mnie to kadzą"...

Łowca komuchów z BBSu Dzisiaj, 00:01 To miło że papież dedykował naszemu Burmistrzowi
:)
:) 04.01.2018, 16:30
Faktycznie to znamienne - ze "burmistrz" wielką a "papież" małą literą.
Jaki autorytet, taka pisownia:)
spiski, spiski spiski
spiski, spiski spiski 03.01.2018, 23:35
Papież Franciszek też spiskuje przeciw gminnym władzom?
POcztówka z Cannes
POcztówka z Cannes 04.01.2018, 00:02
Czytaj POwyżej uważnie :-)))

Franciszek i Pawełek to kumple są
ekskomunika Napoleona:)
ekskomunika Napoleona:) 04.01.2018, 00:13
Nikitiński jako histeryk;) powinien wiedzieć, że Napoleon z papieżem nie byli „kumplami”...
Pocztówka z Cannes
Pocztówka z Cannes 04.01.2018, 01:11
Nikitiński pewno to wie :-)))
Aleks kierowca furmanki
Aleks kierowca furmanki 03.01.2018, 19:11
Pohamuj gościu z hamstwem!
obrzydliwa propaganda władzy!
obrzydliwa propaganda władzy! 03.01.2018, 18:33
Jak można przy tragedii mieszkańców gminnej kamienicy rzucać obelgami na każdą krytykę! A co - NIC OD 2014 ROKU NIE ZROBILI W TEJ SPRAWIE, TO MUSZĄ ŻYĆ POPRZEDNIMI KADENCJAMI?

I zero współczucia, zero empatii
łowca cymbałów
łowca cymbałów 03.01.2018, 20:31
obrzydliwa propaganda władzy! Dzisiaj, 18:33

Odezwał się porządniś. Co ZABOLAŁ KOMENTARZ SAMA ???? Chłop napisał prawdę jaka to propaganda władzy???
I jeszcze obrzydliwa :)))))) Obrzydliwy to jest TWÓJ komentarz zero rozumu jakbyś trochę pomyślał to może napisałbyś coś mądrego a nie WKLEJAŁ CAŁY CZAS TE SAME BZDURY:))) DOBRZE CHOCIAŻ ŻE NICKI UMIESZ ZMIENIAĆ :)))
ty nawet nicków nie potrafisz wymyślić?
ty nawet nicków nie potrafisz wymyślić? 03.01.2018, 20:44
Wicek, a ty poza obelgami potrafisz coś powiedzieć na temat – jaki los mieszkańców, jaki los budynków, kto zarobi na terenie? Czy tylko wyzywać każdego potrafisz, kto ma inne zdanie?
Nemezis
Nemezis 03.01.2018, 21:19
Sam jesteś wicek nudny prosiaku
borsuk
borsuk 03.01.2018, 21:07
Widzę że pojemność twojego mózgu jest ograniczona dalej nic mądrego nie potrafisz napisać :))) Próbuj dalej może w końcu ci się uda :)))))
mylą ci się nicki łowco cymbałów borsukowych:)
mylą ci się nicki łowco cymbałów borsukowych:) 03.01.2018, 21:17
Refleksja o hałasie w mieście jako odpowiedź na konkretne argumenty...
prawda
prawda 03.01.2018, 19:19
Wójtowe żołnierzyki chcą pokazać w roku wyborczym, że nie pozwolą na krytykę "wodza" w jakiejkolwiek sprawie!!!
kuper
kuper 03.01.2018, 19:25
Żołnierzyki burmistrza niech sie wezmą za prace bo kadencja mija a efektów brak.
fakt
fakt 03.01.2018, 18:27
Do tego stanu doprowadziły władze Gryfina, które są właścielem tej kamienicy i nic tego nie zmieni. Można oczywiście wprowadzać tu różne inne wątki, ale nikt rzeczywistości nie zakrzyczy!
borsuk
borsuk 03.01.2018, 20:23
"fakt " brawooooooooo jaki ty jesteś "inteligentny " Tak władze Gryfina och jakie one są nie dobre doprowadziły stuletnią kamienicę do ruiny??? A co robiły "fakt" poprzednie władze ??? Gdzie one były jak się ona rujnowała ? Och poprzednie władze nie miały co naprawiać bo 3 lata temu wyglądała jak nowa zapomniałem :)))))))
do borsuka
do borsuka 03.01.2018, 20:46
Czy po to Sawaryn wygrał wybory, żeby NIC NIE ROBIŁ? SAM PRZYZNAJESZ, ŻE W TEJ KAMIENICY NIC OD TRZECH LAT NIE ROBIONO!
Nemezis
Nemezis 03.01.2018, 21:21
A co mieli robić z kamienicą którą ty *** zrujnowałeś?

Rozebrać?
glamour gryfińskiego czerepacha
glamour gryfińskiego czerepacha 03.01.2018, 22:35
Pan Nikitiński sugeruje, że poseł Jach, jak pracował w TBS to zawinił?
A to się pan poseł ucieszy z takiego zdania o jego pracy:)
Nemezis
Nemezis 04.01.2018, 00:05
A gdzieś to paranoiczny oszołomie wypatrzył taką sugestię?

No chyba nie z wpisu który ciebie *** dotyczy?
borsuk
borsuk 03.01.2018, 21:17
żeby Sawaryn doprowadził do porządku gminę i posprzątał wszystkie brudy po poprzednikach
to potrzeba nie TRZECH lat ale trzy plus co najmniej trzy. Bo ma co sprzątać oj ma gdzie się nie dotknie to wszędzie brud i to pokaźnych rozmiarów. A w niektórych miejscach aż się wysypuje.
pa pa...
pa pa... 04.01.2018, 00:53
Brud faktycznie w gminie jest! Ale to w tej kadencji nie radzą sobie ani ze sprzątaniem ani z koszeniem trawy...
zombie
zombie 04.01.2018, 00:06
PO POprzednikach pełno trupów w szafach i jakiś zaPOmnianych raportów CBA
puk puk kto tam? CBA
puk puk kto tam? CBA 04.01.2018, 00:54
Trzeba było zanieść dowody albo zaprosić CBA żeby sobie zabrało - jakoś wolisz uniknąć?
 Sam
Sam 03.01.2018, 17:45
Już chciałam się ustosunkować to tego artykułu ale przyszło mi na myśl nie poczytam co piszą inni. I to był mój wielki błąd bo przez chwilę poczułem się jakbym znalazł się na oddziale psychiatrycznym. Co to chory człowiek może wymyślić jak może zemścić i opluwać drugiego człowieka mój mózg tego po prostu już nie ogarnia. Jak doszedłem do ostatniego komentarza na pierwszej stronie o wejściu na następne nie było już mowy. Ludziska przebrzydli przecież was nawet nie interesuje los ludzi pokrzywdzonych w tym pożarze tak naprawdę to wy macie w nosie co z tyli ludźmi się stanie ? Was interesuje kampania wyborcza i jak najboleśniej dowalić władzy. Takimi metodami kampanii nie wygracie i władzy nie zaszkodzicie. Bo gdybym nie był stąd to może i bym się zastanawiał czy to prawda czy nie ale ja jestem stąd znam realia tej gminy i powiem wam jedno takie metody się nie sprawdzą im więcej krzyczycie tym bardziej przekonujecie mnie do tego że ta władza dobrze zarządza naszą gminą i niech to robi dalej na złość takim oszołomom jak wy............ ;)
burza
burza 03.01.2018, 20:45
No wiesz panie / pani Sam
Określ się kim jesteś? Raz piszesz jako kobieta a za chwilę jesteś facetem... a może OBOJNIAK ?? Kampania i owszem już ruszyła i to wszędzie widać,ale co w tym złego ? Tylko do kogo piszesz ? Ja czytam i widzę, że tu obie strony "sobie dają" z tym, że jednym brak kultury, a Ty nie jesteś obiektywny / na. Więc nie masz prawa dawać "dobrych rad" i twierdzić że gmina ma dobrych gospodarzy. Każdy ma własny rozum i nikt nie będzie się kierował podpowiedziami interesownych ludzi, a krytyka to zdrowa reakcja mieszkańców,jeśli nikogo nie obraża, o tym jak będzie przebiegała kampania zależy tylko od nas,naszej kultury. Mam nadzieję, że ludzie wybiorą mądrze.
czytając czerepacha
czytając czerepacha 03.01.2018, 20:22
A WSKAŻ JAKIKOLWIEK CIEŃ WSPÓŁCZUCIA W WYPOWIEDZIACH TROLLI PROBURMISTRZOWSKICH?

Sam Dzisiaj, 17:45
Ludziska przebrzydli przecież was nawet nie interesuje los ludzi pokrzywdzonych w tym pożarze tak naprawdę to wy macie w nosie co z tyli ludźmi się stanie ?
"przebrzydłe ludziska" - to o mieszkańcach gminy?
"przebrzydłe ludziska" - to o mieszkańcach gminy? 03.01.2018, 20:49
Ależ właśnie interesuje "ludzisków przebrzydłych" dlatego pytają obecne władze o EFEKTY ICH CZTERECH LAT RZĄDÓW!
Bo poprzednie kadencje oceniali.
Trzy razy wybierali Piłata, czwarty raz nie.

to że twój mózg nie pojmuje to wiemy
to że twój mózg nie pojmuje to wiemy 03.01.2018, 18:19
Paweł, ile razy wklejałeś podobny tekst? Kto tu rzuca obelgami z żydowskiej karczmy na każdego, kto się ośmieli skrytykować władzę?

Sam Dzisiaj, 17:45 mój mózg tego po prostu już nie ogarnia.
austeria
austeria 03.01.2018, 19:21
Obelgi z bardzo podłej żydowskiej karczmy. Kulturalny człowiek, niezależnie od wyznania nie rzuca obelgami!
Picoland
Picoland 03.01.2018, 20:43
Haaaaaaaa :))))) ale jaja nie wytrzymam jeden stażak Sam a ile zamieszania haaaaaaa :))))) Już cię lubię Sam.
Lokis
Lokis 04.01.2018, 00:08
Ja też !!!
do picusia
do picusia 03.01.2018, 21:19
Pożar w kamienicy należącej do gminy to dla ciebie powód do czkawki z radości, picusiu?
Przezornego Pan Bóg strzeże
Przezornego Pan Bóg strzeże 04.01.2018, 00:10
To chyba powód do radości że dach nie zapalił się np. od fajerwerków z miejskiego sylwestra
lepiej nic nie robić...
lepiej nic nie robić... 04.01.2018, 00:55
No tak, jakby Nikitiński organizował sylwestra na bank fajerwerki poszłyby w dachy!!!
zombie
zombie 04.01.2018, 01:14
Gdybyś to ty organizował sylwestra to POszłyby wpizdoo
Patologia
Patologia 03.01.2018, 17:42
Tragedia dla tabloidowego portaliku bo oprócz byłych władz Gryfina nie było innych ofiar tego POżaru?
do wójtowej patologi
do wójtowej patologi 03.01.2018, 19:23
To teraz "zeloto wójtowy" "tabloidowy portalik" zawinił, że komina w gminnym budynku nie czyścili, bo czekają, żeby się zawaliło i żeby opylić działkę w centrum miasta?
Pamiętam!!!
Pamiętam!!! 03.01.2018, 19:38
Przecież to Heniu z Maciusiem chcieli tę działkę opylić bo nie mieli już nic do roztrwonienia
pamiętasz selektywnie
pamiętasz selektywnie 03.01.2018, 20:20
A Mietek z Pawłem nie chcą opylić. OK. A co zrobili od 2014 z WŁASNOŚCIĄ GMINNĄ?
Proste jak drut
Proste jak drut 04.01.2018, 00:11
Zarządzają nią w imieniu mieszkańców
"drut" jest w zwojach, elektryku...
"drut" jest w zwojach, elektryku... 04.01.2018, 00:57
JAKIE "W IMIENIU MIESZKAŃCÓW"? TO WŁASNOŚĆ GMINY A NIE MIESZKAŃCÓW!
Łowca komuchów z BBSu
Łowca komuchów z BBSu 04.01.2018, 01:17
A jak ci się kwicząca *** wydaje - to gmina wybiera sobie zarządzających nią czy jednak mieszkańcy wybierają bo to oni są SUWERENEM?
łowca psychopatów
łowca psychopatów 04.01.2018, 02:10
A dlaczego mieszkańcy kamienicy będącej własnością gminy mają wybierać sobie zarządzającego?
Przecież wybiera właściciel?
jeszcze trzeba poczekać
jeszcze trzeba poczekać 03.01.2018, 18:22
Nikitiński odpowiada za komunalkę i sprawy społeczne. DOPIERO BĘDZIE BYŁY!
Paweł
Paweł 03.01.2018, 18:39
A mówili że on jest od oświatu i GDKu ?
che che
che che 03.01.2018, 18:50
No właśnie oprócz tego jeszcze od... targowiska!!!
Swoją drogą nie wiem, po co drugi wicek.
Paweł
Paweł 04.01.2018, 00:13
To ten Nikitiński to jakiś supermen,człowiek orkiestra, cudotwórca albo obiekt paranoicznych ataków POprzednika :-)))
błogosławieni, którzy nie widzieli a uwierzyli...
błogosławieni, którzy nie widzieli a uwierzyli... 04.01.2018, 00:59
społeczne, oświata sport, komunalka i targowisko. I aż się wierzyć nie chce - KULTURA...
pożar gminnego budynku
pożar gminnego budynku 03.01.2018, 17:22
Cztery lata rządów, kilka tragedii - i żadnej reakcji. Poza obelgami albo tępymi "jest fajnie"! Powiedz to człowieku rodzinom z dziećmi mieszkającym w tej kamienicy - WŁASNOŚCI GMINY!
żal
żal 03.01.2018, 17:48
Strasznie dla dzieci i rodziców zaczął się rok! Takie zakończenie pierwszego dnia w roku!
dzieci lokatorów to czytają!
dzieci lokatorów to czytają! 03.01.2018, 19:17
Straszne tym bardziej, że od pierwszych wpisów władza winna zaniedbań (co w podobnej sprawie potwierdził sąd w przypadku wójt sąsiedniej gminy) zaczęła wyzywać lokatorów od "patologii"
Nemezis
Nemezis 04.01.2018, 00:15
Gdzieś ty kwiczący paranoiku widział wpisy władzy wyzywające lokatorów od patologii?
trauma dzieci nie obchodzi!
trauma dzieci nie obchodzi! 03.01.2018, 20:19
Jedna trauma to pożar. A teraz zwolennicy burmistrza trąbią o "patologii" i "ruderach"!
Cztery lata - co zrobili? Nic!
Do kwiczącego paranoika
Do kwiczącego paranoika 03.01.2018, 19:40
(...)
Komentarz usunięty. zmień nick
administrator
Trzy kadencje marazmu i długów
Trzy kadencje marazmu i długów 03.01.2018, 17:45
Sam im POwiedz prosiaku jak bardzo olewałeś wszystkich mieszkańców przez wiele lat
JEDNA KADENCJA PSYCHOPATYCZNEJ NIENAWIŚCI I OBELG
JEDNA KADENCJA PSYCHOPATYCZNEJ NIENAWIŚCI I OBELG 03.01.2018, 18:21
I TYLE MASZ DO POWIEDZENIA PSYCHOPATO W SPRAWIE POŻARU?
Trzy kadencje marazmu i długów
Trzy kadencje marazmu i długów 03.01.2018, 18:42
A ty psychopato pewnie masz więcej do POwiedzenia w sprawie POżaru bo jesteś jego sprawcą?
popopopopopopopo
popopopopopopopo 03.01.2018, 18:51
Sprawca pożaru? Już znasz, czy może widzisz w swoich wizjach narkotycznych?
Masz chamie krew na rękach
Masz chamie krew na rękach 03.01.2018, 20:09
I tylko tyle masz psychopato do POwiedzenia w sprawie POżaru w zaniedbanej przez ciebie kamienicy?
nie tak ostro o wicku od spraw społecznych
nie tak ostro o wicku od spraw społecznych 03.01.2018, 20:15
Jakby Paweł Nikitiński nie meblował sobie sali, tylko poszedł na miejsce wiedziałby, że w pożarze nikt nie zginął.
Ale że przez 4 lata nic nie zrobił - to fakt
przyjazny
przyjazny 03.01.2018, 16:48
Niech jad wam z pyska tryska,natomiast wiem ,że jest bardzo dobrze a będzie jeszcze lepiej!!
z takimi przyjaciółmi wrogowie niepotrzebni
z takimi przyjaciółmi wrogowie niepotrzebni 03.01.2018, 17:21
I tyle w kwestii empatii władz...
empatia
empatia 03.01.2018, 15:27
A poza wyzwiskami i obelgami proburmistrzowskich trolli nadal ani słowa współczucia władz wobec ofiar pożaru czy jakiegoś zapewnienia poprawy sytuacji w budynku, KTÓRY JEST WŁASNOŚCIĄ GMINY!
musztarda po obiedzie
musztarda po obiedzie 03.01.2018, 17:46
To straszne! Heniek to by od razu tam z flaszką POleciał aby POcieszać
cztery lata psychopatycznej nienawiści
cztery lata psychopatycznej nienawiści 03.01.2018, 18:23
Twoje metody pocieszania Pawełku można obserwować na tym portalu!
Pawełek
Pawełek 03.01.2018, 18:44
Ciebie ***ze nie będzie nikt POcieszał
popopopopopopo
popopopopopopo 03.01.2018, 18:52
nie każdy lubi twoje używki....
śds
śds 03.01.2018, 16:17
Przecież za nic nie ponoszą odpowiedzialności. We własnym mniemaniu. Każda krytyka to obelgi i zwalanie winy na wszystkich - żywych i zmarłych!
Boli oderwany ryjek od koryta?
Boli oderwany ryjek od koryta? 03.01.2018, 17:48
Przestań kwiczeć w kółko to samo bo się zakręcisz ***u
cztery lata psychopatycznej nienawiści
cztery lata psychopatycznej nienawiści 03.01.2018, 18:24
A co, Sawaryn zakazał internetu w pracy to "ryjek zabolał"?
zapytanie
zapytanie 03.01.2018, 15:16
Co Sawaryn,z tym swoim nieudacznikiem od inwestycji zrobili w sprawie tej kamienicy od 2014 r., kiedy to Sawaryn objął władzę?
Kamienica
Kamienica 03.01.2018, 17:51
Pewnie to samo co zrobił Piłat z tym swoim nieudacznikiem od inwestycji zanim dostali kopa w wyborach od wściekłych mieszkańców
cztery lata psychopatycznej nienawiści
cztery lata psychopatycznej nienawiści 03.01.2018, 18:26
Zrozum psychopato, że akurat śp Piłat NIE TRAKTOWAŁ KAŻDEGO JAK WROGA I ZDRAJCĘ!

I ponad półtora tysiąca osób głosowało na czwartą kadencję!!!
Trzy kadencje marazmu i długów
Trzy kadencje marazmu i długów 03.01.2018, 18:47
Zrozum psychopato że Piłat nie traktował każdego jak wroga i zdrajcę lecz jak frajera i naiwną ofiarę
TY TO NIE "KAŻDY"
TY TO NIE "KAŻDY" 04.01.2018, 01:02
Frajera i naiwną ofiarę... Hmm, patrząc na czerwonych jak burak z nienawiści - MOŻE I MIAŁBY PODSTAWY...
śds
śds 03.01.2018, 16:18
Przecież gołym okiem widać. A kamienice ładne. I w Szczecinie podobne remontują!
Nadzór budowlany
Nadzór budowlany 03.01.2018, 17:52
Podobne również w Szczecinie wyburzają
handlarz nieruchomości
handlarz nieruchomości 03.01.2018, 18:31
Z reguły, gdy jest chętny na działeczkę!
DECYZJA
DECYZJA 03.01.2018, 18:54
Tak, ze starym domem można zawsze powiedzieć, że albo remontować albo burzyć.
A od 2014 roku ani w jedną ani w drugą stronę!

TYLKO ŻE TAM MIESZKAJĄ LUDZIE I BRAK REMONTU I NAPRAWY KOMINA TO SKANDAL!
Kwartały dla naiwnych
Kwartały dla naiwnych 03.01.2018, 18:50
O tak ;-) do dziś chętni na podwodne parkingi przy nabrzeżu stoją w kolejce
naiwny
naiwny 04.01.2018, 01:10
Na razie gmina usiłuje jak czyściciele kamienic wykurzyć lokatorów!
do krytykantów śp. Piłata
do krytykantów śp. Piłata 03.01.2018, 14:31
Wielu spośród żyjących zasługuje na śmierć. A niejeden z tych, którzy umierają, zasługuje na życie. Czy możesz ich im obdarzyć? Nie bądź tak pochopny w ferowaniu wyroków śmierci. Nawet bowiem najmędrszy nie wszystko wie.
John Ronald Reuel Tolkien, Władca Pierścieni
Santo subito
Santo subito 03.01.2018, 15:14
Dlatego należy pamiętać że nasze Słońce Gryfina ŚP. Pan Burmistrz nad burmistrzami nie tylko przez trzy kadencje wynalazł ogień i koło, ale też doprowadził do rozbudowy cmentarza komunalnego i w ten sposób zapewnił gryfinianom świetlaną przyszłość na wieki wieków!!!
pytanie
pytanie 03.01.2018, 15:27
Po czym poznać psychopatę?
odpowiedź
odpowiedź 03.01.2018, 17:54
Po tym że jego jedyną udaną inwestycją jest cmentarz?
cztery lata nienawiści
cztery lata nienawiści 03.01.2018, 18:27
Tam też wam nie wyszło, bo w styczniu zdjęcia śmieci leżących!
Santo subito
Santo subito 03.01.2018, 18:54
Jak śmiesz POdła gadzino POrównywać leżącego tam ŚP. Pana Burmistrza do śmieci?
do psychopaty!
do psychopaty! 03.01.2018, 21:23
A ty psychopato nie czytasz co piszesz? Twoi dziadkowie tam nie leżą???
Śmieci to też dziadkowie?
Śmieci to też dziadkowie? 04.01.2018, 00:19
cztery lata nienawiści Dzisiaj, 18:27
Tam też wam nie wyszło, bo w styczniu zdjęcia śmieci leżących!
osikowy kołek
osikowy kołek 04.01.2018, 02:15
http://www.igryfino.pl/wiadomo…
do śmiecia!
do śmiecia! 04.01.2018, 01:05
Nie wiem jak traktujesz groby swoich dziadków...

odpowiedź Wczoraj, 17:54 Po tym że jego jedyną udaną inwestycją jest cmentarz?

cztery lata nienawiści Wczoraj, 18:27 Tam też wam nie wyszło, bo w styczniu zdjęcia śmieci leżących!

Santo subito Wczoraj, 18:54 Jak śmiesz Podła gadzino Porównywać leżącego tam ŚP. Pana Burmistrza do śmieci?

do psychopaty! Wczoraj, 21:23 A ty psychopato nie czytasz co piszesz? Twoi dziadkowie tam nie leżą???
jesteś śmieciem prosiaku
jesteś śmieciem prosiaku 04.01.2018, 01:50
Nie wiem prosiaku jak traktujesz groby swoich dziadków zwłaszcza gdy oni żyją a matka siedzi z tyłu

do śmiecia! Dzisiaj, 01:05 Nie wiem jak traktujesz groby swoich dziadków...

odpowiedź Wczoraj, 17:54 Po tym że jego jedyną udaną inwestycją jest cmentarz?

cztery lata nienawiści Wczoraj, 18:27 Tam też wam nie wyszło, bo w styczniu zdjęcia śmieci leżących!

Santo subito Wczoraj, 18:54 Jak śmiesz Podła gadzino Porównywać leżącego tam ŚP. Pana Burmistrza do śmieci?

do psychopaty! Wczoraj, 21:23 A ty psychopato nie czytasz co piszesz? Twoi dziadkowie tam nie leżą???
osikowy kołek
osikowy kołek 04.01.2018, 02:15
http://www.igryfino.pl/wiadomo…
kultura trolla
kultura trolla 03.01.2018, 21:55
I to jest poziom proburmistrzowskich trolli - wspomnienie o artykule o śmieciach na cmentarzu - a ONI ŻE ZMARLI TO ŚMIECI!!!

Santo subito Dzisiaj, 18:54 Jak śmiesz Podła gadzino Porównywać leżącego tam ŚP. Pana Burmistrza do śmieci?
stoper
stoper 03.01.2018, 15:17
Santo dobrze, że o 15.30 UMIG kończy pracę to i bluźnierstw nie będzie.
minutnik
minutnik 03.01.2018, 17:56
Jakiś związek przyczynowo-skutkowy czy tylko mania prześladowcza i nieodparte kwiczenie za korytem?
cztery lata psychopatycznej nienawiści
cztery lata psychopatycznej nienawiści 03.01.2018, 18:28
A kto miał w dojnej problemy z wykorzystaniem internetu????
minutnik
minutnik 03.01.2018, 18:56
A kogo to obchodzi kwicząca ***?
śds
śds 03.01.2018, 16:16
Przegrywając notorycznie z Piłatem nabyli traumy. I teraz nie przyjmują do świadomości, że ani nie rządzi ani nie żyje!
Yeti
Yeti 03.01.2018, 17:58
Faktycznie to dość traumatyczne że facet puścił gminę w skarpetkach i nie zabrał ze sobą tych długów do grobu.
cztery lata psychopatycznej nienawiści
cztery lata psychopatycznej nienawiści 03.01.2018, 18:29
Psychopata to choroba. Ale to nie znaczy, że mu wolno wszystko!!!!
Yeti
Yeti 03.01.2018, 18:58
Nie wiem ;-) na tyle to cię nie znam psychopato
proroctwo
proroctwo 03.01.2018, 18:56
Nikitiński też umrze (jak każdy) ale zaniechań w dziedzinie mieszkań komunalnych w tej kadencji nie odrobi się przez lata!
tylko pytam
tylko pytam 03.01.2018, 13:36
Czy Tomasz Miler i Paweł Nikitiński to już nie mają nic do roboty? Czy burmistrz Sawaryn wie czym zajmują się jego urzędnicy?
tylko odpowiadam
tylko odpowiadam 03.01.2018, 18:00
Pewnie mają ale jak masz wątpliwości spasiona *** to zamiast kwiczeć zadzwoń do nich i zapytaj :-)
stręczycielstwo
stręczycielstwo 04.01.2018, 01:07
propozycja?

ylko odpowiadam Wczoraj, 18:00 zadzwoń do nich i zapytaj :-)
 zombie
zombie 04.01.2018, 01:52
do ***ka


Dzisiaj, 01:05 Nie wiem jak traktujesz groby swoich dziadków...

odpowiedź Wczoraj, 17:54 Po tym że jego jedyną udaną inwestycją jest cmentarz?

cztery lata nienawiści Wczoraj, 18:27 Tam też wam nie wyszło, bo w styczniu zdjęcia śmieci leżących!

Santo subito Wczoraj, 18:54 Jak śmiesz Podła gadzino Porównywać leżącego tam ŚP. Pana Burmistrza do śmieci?

do psychopaty! Wczoraj, 21:23 A ty psychopato nie czytasz co piszesz? Twoi dziadkowie tam nie leżą???
osikowy kołek
osikowy kołek 04.01.2018, 02:14
http://www.igryfino.pl/wiadomo…
dobre!
dobre! 04.01.2018, 02:55
kultura trolla Wczoraj, 21:55 I to jest poziom proburmistrzowskich trolli - wspomnienie o artykule o śmieciach na cmentarzu - a ONI ŻE ZMARLI TO ŚMIECI!!!

Santo subito Dzisiaj, 18:54 Jak śmiesz Podła gadzino Porównywać leżącego tam ŚP. Pana Burmistrza do śmieci?
zegarmistrz
zegarmistrz 03.01.2018, 14:31
Przychodzą do pracy na którą chcą.
POcztówka z Cannes
POcztówka z Cannes 03.01.2018, 14:15
A czemu kwiczysz w tej sprawie? Myślisz że wzorem POprzednika leczą kaca w brodziku na Lagunie?
???
??? 03.01.2018, 15:20
A umieją pływać???
Kac
Kac 03.01.2018, 18:02
W brodziku? POtrzepało cie wysokie napięcie czy od mieszkańców dostałeś kopa w zadek?
Vegas
Vegas 03.01.2018, 18:57
to gdzie łażą, jak ich nie ma w urzędzie?
dobry koniak i kwiaty
dobry koniak i kwiaty 04.01.2018, 00:22
Tęsknisz za którymś konkretnie?
stręczycielstwo
stręczycielstwo 04.01.2018, 01:08
A masz nadzieję? I od noszenia kwiatów do samochodu to już chyba jest?

dobry koniak i kwiaty Dzisiaj, 00:22 Tęsknisz za którymś konkretnie?
dobre!
dobre! 04.01.2018, 02:54
"dobry koniak i kwiaty" - kwiaty faktycznie już jeden nosi do samochodu - ale koniak?
zombie
zombie 04.01.2018, 01:53
do obleśnego ***ka

Dzisiaj, 01:05 Nie wiem jak traktujesz groby swoich dziadków...

odpowiedź Wczoraj, 17:54 Po tym że jego jedyną udaną inwestycją jest cmentarz?

cztery lata nienawiści Wczoraj, 18:27 Tam też wam nie wyszło, bo w styczniu zdjęcia śmieci leżących!

Santo subito Wczoraj, 18:54 Jak śmiesz Podła gadzino Porównywać leżącego tam ŚP. Pana Burmistrza do śmieci?

do psychopaty! Wczoraj, 21:23 A ty psychopato nie czytasz co piszesz? Twoi dziadkowie tam nie leżą???
osikowy kołek
osikowy kołek 04.01.2018, 02:16
http://www.igryfino.pl/wiadomo…
dobre!
dobre! 04.01.2018, 02:55
kultura trolla Wczoraj, 21:55 I to jest poziom proburmistrzowskich trolli - wspomnienie o artykule o śmieciach na cmentarzu - a ONI ŻE ZMARLI TO ŚMIECI!!!

Santo subito Dzisiaj, 18:54 Jak śmiesz Podła gadzino Porównywać leżącego tam ŚP. Pana Burmistrza do śmieci?
cud!!!
cud!!! 03.01.2018, 14:02
A jest teraz w pracy? Toż to cud!
Nawrócić kwiczącego za korytem
Nawrócić kwiczącego za korytem 03.01.2018, 14:17
Cuda to będą na organizowanym orszaku na Trzech Króli
K+M+B
K+M+B 03.01.2018, 18:58
Kacper Melchior i Baltazar?
konstatacja
konstatacja 03.01.2018, 14:10
Jakby by kot był to by myszy nie harcowały!
Kocisko
Kocisko 03.01.2018, 14:18
A gdzie myszy harcują zimą?
kuna
kuna 03.01.2018, 14:33
do Kocisko: w UMiG
Kocisko
Kocisko 03.01.2018, 18:02
A latem?
zapomnij
zapomnij 03.01.2018, 13:24
No proszę - jakich Sawaryn ma geniuszy - nawet kradną cudzy tekst wpisując jako własny!
Nie czytając treści. Bo przecież oni SĄ BEZ GRZECHU!!!
Łowca komuchów z BBSu
Łowca komuchów z BBSu 03.01.2018, 14:19
Zgłoś tę kradzież na policji. :-)
łowca złodzieja cudzych tekstów
łowca złodzieja cudzych tekstów 03.01.2018, 15:21
Nie każdy ma psychopatyczną przyjemność latania z donosami:)
Bez grzechu
Bez grzechu 03.01.2018, 18:05
Lepiej okradać budżet gminy czyli mieszkańców na dziesiątki milionów złotych?
okradanie budżetu na dziesiątki milionów złotych
okradanie budżetu na dziesiątki milionów złotych 03.01.2018, 18:59
Mówisz o wyprowadzaniu z gminy 20 milionów rocznie za śmieci?
Bez grzechu
Bez grzechu 04.01.2018, 00:23
Mówię o wyprowadzeniu z gminy 35 milionów pod pretekstem zabetonowania kawałka brzegu rzeki
zombie