Starosta Konarski zrezygnował z mandatu

  • 16.03.2018, 20:30 (aktualizacja 17.03.2018, 12:23)
  • Admin Admin
Starosta Konarski zrezygnował z mandatu
Postanowieniem Jacka Szredera, komisarza wyborczego w Szczecinie, Wojciech Konarski nie jest już radnym Rady Powiatu w Gryfinie.

Stwierdzenia wygaśnięcia mandatu radnego Wojciecha Konarskiego nastąpiło w dniu 5 marca 2018 r. W 2014 roku startował z listy nr 12 KWW Inicjatywa Samorządowa w okręgu wyborczym nr 3 obejmującym gminy Chojna, Cedynia i Trzcińsko-Zdrój.

Wygaśniecie mandatu radnego Wojciecha Andrzeja Konarskiego nastąpiło w związku z jego pisemnym zrzeczeniem się mandatu.

Admin Admin

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (87)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

gonia
gonia 19.03.2018, 16:56
a z kasy tez.....
trako
trako 19.03.2018, 15:46
Konarski zawiódł. Kolejny raz!
Myślący
Myślący 20.03.2018, 11:25
I znow go wybierzecie bo nie macie alternatywy, tak jak kaczmara w moryniu do powiatu wybieracie od 12 lat,i tyle w temacie.
wyborca
wyborca 21.03.2018, 22:14
A ty wiesz ''myślący'', że pisząc znowu o p. Kaczmar sam się dziwisz że to cztery kadencji tj 16 lat w powiecie jako radny powiatowy, Kaczmar ciągnie ten wóz dla dobra gminy Moryń. Oby tak dalej p. Henryku.
Rycerz
Rycerz 21.03.2018, 22:37
Własnie ciągnie dla gminy Moryń a nie myśli o całym powiecie i dlatego tacy ludzie powinni odejść!
Ant
Ant 19.03.2018, 07:46
Konar okreg chojna zmieni na np. Mieszkowice lub Gryfino i tam bedzie na listach i dostanie mandat.
Bruno .
Bruno . 19.03.2018, 15:34
Gdy by było 50 mandatów to i tak nie dostanie.
pro
pro 19.03.2018, 09:49
PO tym co zrobił i obiecał, że zrobi anie zrobił to jedyny jaki mandat dostanie Konarski to może być od policjanta!
Klip
Klip 19.03.2018, 07:57
W okregu w gryfine jest az 8 mandatow weznie jak nic
Filip
Filip 19.03.2018, 15:28
Nigdy- może pomarzyć .
z gminy Chojna
z gminy Chojna 18.03.2018, 23:18
W.Konarski po tym co wyczyniał i co zawalił w tej kadencji nie ma już szans na ponowny wybór!
suweren
suweren 18.03.2018, 17:30
2014 wybory radni powiatowi z okręgu Chojna
KW Inicjatywa Samorządowa Andrzej Szelążek - 420
Wojciech Konarski - 419, oszukał wyborców z Chojny, oddał mandat w roku wyborczym. Warto zapamiętać tego Pana i jego komitet wyborczy
Piotr Bugajski - 390
gonia
gonia 18.03.2018, 15:39
Dobrze ze Konarskiego juz nie bedzie doczekaliśmy sie wreszcie,, ale martwi mnie ta kobita .. z nowu ze stron chojeńskich ......
podział na okręgi
podział na okręgi 18.03.2018, 16:06
Przecież to musi być z okręgu Trzcińsko-Chohjna -Cedynia.
Ulu
Ulu 18.03.2018, 23:01
Konarowy okreg.
dziadyga
dziadyga 18.03.2018, 23:19
Konarowy okręg to Mieszkowice i Moryń. Nie idzie tam gdzie mieszka a nie miesza w innych okręgach!
Chojna.
Chojna. 19.03.2018, 17:23
Kombinuje- gdzie się przytulać nic nie wykobinuje.
rambo
rambo 18.03.2018, 00:13
powiaty likwidować!! !
normal
normal 18.03.2018, 00:07
człowiek układów-nie chcemy takiego kogoś,już po nim,takich ludzi nam nie trzeba-starostwo -żegnamy pana starostę-są to ostatnie dni i nikczemnikom podziękować trzeba,nic nie robić i brać za to kasę,żenua-Starosta-czyj-no na pewno nie mój -ale kogo?no nikt nie poczuwa się do koagulacji z ,z,z tym kimś?człowiek widmo-no prawda jest jedna!!!nieudacznikom mówimy-won!!!
Mieszkaniec p/p
Mieszkaniec p/p 17.03.2018, 20:57
Stary cwaniak, mieszkańcy z południa powiatu zastanowią się czy jest sens oddac głos na kogoś kto i tak go sprzeda przed nastepnymi wyborami
Anty powiat
Anty powiat 18.03.2018, 23:05
5 wyborców juz tak myśli. konar i kaczmaresku wyborcow z południa o l e w a j ą. Nie dla inicjatywy Wojciecha z Mieszkowic.
suweren
suweren 18.03.2018, 17:31
2014 wybory radni powiatowi z okręgu Chojna
KW Inicjatywa Samorządowa Andrzej Szelążek - 420
Wojciech Konarski - 419, oszukał wyborców z Chojny, oddał mandat w roku wyborczym. Warto zapamiętać tego Pana i jego komitet wyborczy
Piotr Bugajski - 390

wyborca
wyborca 17.03.2018, 20:34
jeszcze troszeczkę,chwileczkę i wybierzemy naszego ,prawdziwego,merytorycznego.konkretnego starostę,złe odejdzie i nastanie oczekiwana radość!!!
Lulek
Lulek 17.03.2018, 17:23
No nie, patologia starostwa,jeden radny był starostą drugi bandzior i kłamczuch ...trzeci...
prawnik
prawnik 17.03.2018, 18:02
bandziorem to ty jesteś
wamp
wamp 17.03.2018, 16:51
Bardzo trudno nie zgodzić się dzisiaj z komentatorami. Ludek miejski bardzo uważnie się przypatruje ruchom w interesie królika.
ciekawy
ciekawy 17.03.2018, 16:45
Czy ktoś orientuje się z jakiego powodu Konarski zrezygnował z bycia radnym na pół roku przed wyborami?

Prawie cztery lata był i nic mu nie przeszkadzało?
ZASADA
ZASADA 17.03.2018, 16:39
A WYSTARCZYŁO BYĆ UCZCIWYM !
xyz
xyz 17.03.2018, 16:01
Co jakiś czas widzimy napompowanych, by zostali zauważeni, wybranych POlityków, którzy jako jedyni uratują nas przed głodem, smrodem, zarazą oraz nagłą, niespodziewaną śmiercią. Równi im zresztą są ci z SLD, oni nam nawet pomogą rozwiązać kwestię niechcianego dziecka, bo sięgają politycznymi ramionami aż do brzuchów kobiet, do których, jak twierdzą, one mają prawo, a integralnym organem tych brzuchów mają być nawet dzieci tam poczęte. Mogą być więc wycięte jak wyrostek (ich idea aborcji na żądanie).
Konarski był z SLD?????
Konarski był z SLD????? 17.03.2018, 16:46
Wolę jednak, żeby nie traktować kobiety jak rozpłodowej klaczy albo sprzętu typu inkubator i odbierać jej prawa do decydowania o własnym ciele i o tym czy chce rodzić, czy nie chce.

Jeśli mówisz o idei aborcji na żądanie to zauważ, że kilka komórek zarodka ma większe prawa niż kobieta!
My z chojny nie lubimy odzustów wyborczych
My z chojny nie lubimy odzustów wyborczych 17.03.2018, 14:20
Mandat z Chojny trafi do Trzcińska. Tyle mamy w Chojnie z byłego radnego konarskiego. Wyborcy aby wam ponownie.do fłowy nie przyszło głosować na liste tego pana i jego samego.
adresat
adresat 17.03.2018, 16:46
Przecież Konarski jest z Mieszkowic?
Chojna
Chojna 17.03.2018, 17:44
Konarski zostal wybrany ndo powiatu w okrwgu w chojnie byly na liscie inicjatywy samorzadowej zapamietajcie ta nazwe to partia konarskiego l. Nie glosujcie na nich bo to obciach miec takich radnych.
suweren
suweren 18.03.2018, 17:31
2014 wybory radni powiatowi z okręgu Chojna
KW Inicjatywa Samorządowa Andrzej Szelążek - 420
Wojciech Konarski - 419, oszukał wyborców z Chojny, oddał mandat w roku wyborczym. Warto zapamiętać tego Pana i jego komitet wyborczy
Piotr Bugajski - 390
Chojnianin
Chojnianin 17.03.2018, 10:06
Wojtek rozmawialiśmy i znów nie byłeś prawdomówny. Nabierasz ludzi i obiecujesz i słowo twoje nic nie jest warte.
Chojnianka
Chojnianka 17.03.2018, 10:32
Taki typ człowieka, co zrobisz
Obywatel z chojny.
Obywatel z chojny. 17.03.2018, 12:40
To prawda o Konarskim pamiętam spotkanie w Chojnie w 2014 i po 4 latach okazał się wyboryczym sciemniaczem.
Obserwator
Obserwator 17.03.2018, 03:17
Starostą się jest. Radnym się bywa. Znów będzie radnym od listopada a potem jako starosta zrezygnuje. Gryfińscy kandydaci są bez szans bo u nich zawsze ktoś interesowny zdradzi. Tylko za rządów SLD było inaczej.
Pójdą z Mieciem
Pójdą z Mieciem 17.03.2018, 03:13
Jak wejdzie Skrzypek to znaczy, że buduje silny komitet na listopad.
Mandaryna.
Mandaryna. 17.03.2018, 07:56
Skrzypek, Skrzypek ok ale Starosta musi odejść.
rozeznany
rozeznany 17.03.2018, 10:03
Nie zgodzi się bo do przegranej ekipy nie będzie wchodził. Dużą koalicję buduje PiS! I tu należy upatrywać starosty.
Tikm
Tikm 16.03.2018, 22:40
A kto wszedl wtedy ja vice zrzekl sie mandatu. Kto będzie nowym starosta od listopada a kto z gminy Gryfino vicestarosta????
S
S 17.03.2018, 11:55
Tak .Z Gryfina będzie jakiś vice.
rzekę
rzekę 16.03.2018, 23:20
Pytasz gościu czy starosta będzie ktoś z pisu, a niby kto?
Co wam obiecać ?
Co wam obiecać ? 17.03.2018, 15:39
Może Seweryn coś obieca. Dobrze mu to idzie.

Pozostałe