Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Rozsmarowując pizzę na twarzy, pobrudził mu ubranie. Radny ma w sądzie kolejną sprawę. Tym razem o wykroczenie

  • 22.03.2018, 00:54 (aktualizacja 22.03.2018, 04:12)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Rozsmarowując pizzę na twarzy, pobrudził mu ubranie. Radny ma w sądzie kolejną sprawę. Tym razem o wykroczenie Sędzia Piotr Podleśny podczas rozprawy dotyczącej radnego powiatowego Marka B. w sprawie o wykroczenie.
Oprócz sprawy z karnej o naruszenie nietykalności, radny powiatowy Marek B. ma też drugi proces – z kodeksu wykroczeń. Tym razem chodzi o zniszczenie ubrania Michała S. podczas słynnej pizzafery. Dziś, 21 marca 2018 r. przed Sądem Rejonowym w Gryfinie odbyła się rozprawa w tej kwestii.
Sędzia Piotr Podleśny rozpatruje sprawę, ponieważ do Sądu Rejonowego w Gryfinie wpłynął wniosek komendanta powiatowego policji o ukaranie Marka B. za czyn z lipca 2017 r. przed budynkiem sądu. Tymczasem Marek B. złożył wniosek o… ukaranie go grzywną bez rozprawy.
-Sąd postanowił nie uwzględnić tego wniosku o wydanie postanowienia bez przeprowadzenia rozprawy. Taki wyrok może być wydany tylko wtedy, gdy sprawa nie budzi wątpliwości – powiedział sędzia Piotr Podleśny. – Sąd ma też wątpliwości co do kwalifikacji prawnej – czy czyn polegający na zabrudzeniu ubrania stanowi przestępstwo zniszczenia mienia – dodał na koniec sędzia Piotr Podleśny.
Co ciekawe, na rozprawę stawili się tylko sędzia, protokolantka i dwaj dziennikarze. Nie było ani poszkodowanego, ani podejrzanego.
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (33)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

łowca prymitywów
łowca prymitywów 23.03.2018, 23:14
W tym przypadku diagnoza jest jedna-no radny powiatowy nie podołał,no nie podołał zadaniu,które zwierzchnicy powierzyli,no cóż odejść trzeba,łeb zwiesić i nic ponadto nie gadać-odejść trzeba łeb zwiesić i i głupot nie pitolić-chłopie daj na luz i daj luz,bo takich ,jak ty to na pęczki są w Gryfinie a ty to bidulek jesteś-mało inteligentny,no taka prawda-inteligencją to ty nie grzeszysz!!!!!!!
sysek strzela, pan B pizze nosi:)
sysek strzela, pan B pizze nosi:) 22.03.2018, 18:21
Przed sądem zeznawał, że się pizzą „jak pługiem” rozpychał przez tłum. CZY PRZEWIDYWAŁ POBRUDZENIE UBRAŃ LUDZI WOKÓŁ?

Największy i najpotężniejszy na zdjęciach bardzo się zdziwił, że ktoś się go nie przestraszył?

Nie pochwalam reakcji radnego, chociaż rozumiem, i w kontekście ostatnich wydarzeń na miesięcznicach uważam, że jak właził, żeby przeszkadzać, musiał liczyć się z konsekwencjami.
Tym bardziej, że ta pizza nie była przypadkowym rekwizytem najwyraźniej...
łowca debili po ohp-ie
łowca debili po ohp-ie 23.03.2018, 22:40
jesteś (...) nr,1

Część komentarza usunięto. admin2
całe zajście!
całe zajście! 22.03.2018, 18:28
Zachowanie z pizzą w tłumie, krążenie, komentarze jednoznacznie wskazują, że celowo tam chodził w tę i z powrotem!
pizza
pizza 22.03.2018, 17:31
Tymczasem Marek B. złożył wniosek o… ukaranie go grzywną bez rozprawy.

A może by tak 100- godzin sprzątania miasta?
lekarstwo
lekarstwo 23.03.2018, 08:40
A może pukniesz się w głowę
???
??? 22.03.2018, 18:23
Czy targani na miesięcznicach antydemonstranci dostają od policji odszkodowania?
Bobio
Bobio 22.03.2018, 16:41
Moze sysek na sędziego się robi. Od tego jarania to już rozum zabralo
knagulec
knagulec 22.03.2018, 16:39
Nastepny do gumowania typ
Polak
Polak 22.03.2018, 18:29
ty masz glowe gumowa głabie
radifil
radifil 22.03.2018, 14:22
Celbryta z kukiz + poseł z pis chodzą już razem do radia.
bohater
bohater 23.03.2018, 08:44
Młody prze jak spychacz. Do koryta leci po trupach. Dopcha się bo tacy tam są. Ale czy z hwałą o której tak chętnie mówi.
System 6
System 6 22.03.2018, 13:56
Pazury strasznie ten sysek szczerzy nie da się tego czytać taki społeczna. Całe życie bez baby tak jest
cumbajszpil
cumbajszpil 22.03.2018, 20:56
Pazury - pokazuje. Szczerzy - kły. Siadaj, nie zaliczone.
Waszka
Waszka 22.03.2018, 21:22
Ty tez cale życie z nim w ławce siedziales i szczerzysz pazury i samotny stary prawiczek bez baby. Siada zaliczone j
obserwator wnikliwy
obserwator wnikliwy 22.03.2018, 12:31
Do wyborów się to nie skończy...
ciuchbuda
ciuchbuda 22.03.2018, 11:38
To na ile swój dresik wycenił pan Mariusz?
kalikst
kalikst 22.03.2018, 12:32
Markowy kosztuje fortunę!
Kopa  trza mu było sprzedać
Kopa trza mu było sprzedać 22.03.2018, 13:08
Na markowy dresik to raczej nie stać jest bezrobotnego syska
kulsony i spólka
kulsony i spólka 22.03.2018, 18:30
A jak z kontrmanifestantami na miesięcznicach? Zwracają im za pobrudzone ubrania?
krycha
krycha 22.03.2018, 11:35
To ile spraw zrobili temu radnemu powiatowemu. Co tydzień coś nowego...
wstyd
wstyd 22.03.2018, 11:18
Myślałem, że to polityczne przedwyborcze przepychanki, bo tajemnicą poliszynela jest fakt to kto za tym stoi. Dziwne tylko , bo z tego co słyszę p Brzeziński nie jest w PO. Tak więc są to prywatne rozliczenia, też wiemy czyje i dlaczego ,tylko wstyd,że w ten sposób, że zabrakło panom kultury ,honoru....
żołnierz
żołnierz 23.03.2018, 08:47
O honorze Kamil mówi całymi dniami. Ale nie rozumie tego co mówi
Waszka
Waszka 22.03.2018, 10:09
Żenada ten sysek (...)

Część komentarza usunięto. admin2
Lulek
Lulek 22.03.2018, 13:03
Trzymam stronę poszkodowanego, ten radny gada jakby coś z głową miał nie tak. Obejrzałem film i wszystko widać jak on się zachowal. Ludzie czy to jest normalne , była na miejscu policja.jest film.Po co ciągnąć sprawy , ukarać łobuza i tyle.
całe zajście!
całe zajście! 22.03.2018, 18:31
Jak oglądałeś film, to czy tak samo byś się zachował wchodząc z pizzą w tłum i ganiając? I przeszkadzając głośno komentując?
Stare sprawdzone metody
Stare sprawdzone metody 22.03.2018, 13:12
Obiektywnie patrząc to w efekcie tej kaczystowskiej nagonki to pan radny jest poszkodowanym a łobuzem od początku był wredny faszystowski prowokator.

Kilka tygodni temu pisałem o stosowaniu przez rządzących scenariuszy typu „pożar Reichstagu", służących do rozprawy z opozycją i poszerzania zakresu władzy.
Krystek z Trójmista
Krystek z Trójmista 22.03.2018, 20:57
Wolność ludziom i złodziejom
Pobrudzenie to nie jest zniszczenie
Pobrudzenie to nie jest zniszczenie 22.03.2018, 09:02
Pralki sysek w domu nie ma?

To mi wygląda na urzędową kaczystowską nagonkę mającą na celu spacyfikowanie opozycji i wprowadzenir zamordyzmu. Wniosek śmiesznego komendanta żałosny i przypomina czasy stanu wojennego
łowca debili i komuchów
łowca debili i komuchów 22.03.2018, 18:21
jesteś na podium!!!
całe zajście!
całe zajście! 22.03.2018, 18:33
Czyżby? Czy te same standardy zastosowaliby wobec gościa pchającego się z pizzą na miesięcznicę?
Limahl
Limahl 22.03.2018, 02:42
The Neverending Story!
niby proste
niby proste 22.03.2018, 02:13
Okazuje się, że to jednak nie tak hop.

Pozostałe