Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Burmistrz sprzedaje park

  • 22.03.2018, 22:30 (aktualizacja 22.03.2018, 22:43)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Burmistrz sprzedaje park
Park przy ulicy Wilsona zostaje wystawiony na sprzedaż - o tym poinformował na dzisiejszej sesji Rady Miejskiej w Chojnie burmistrz Adam Fedorowicz. Cena wywoławcza wynosi 700 tys. zł. Radni pytali dlaczego akurat park zostaje sprzedany.

Park ten jest mało atrakcyjny i jest to teren podmokły - odpowiedział burmistrz Adam Fedorowicz.

Gmina ma zainwestować w park koło platana "Olbrzyma".

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wkurzony !
Wkurzony ! 24.03.2018, 13:24
... a gdzie są radni , którzy pozwalają na to rozpasanie ? Zostaniecie podsumowani przy następnych wyborach.
Poirytowany
Poirytowany 23.03.2018, 16:09
Czyli co burmistrz juz nie ma żadnego budynku do sprzedania to sie teraz za parki wziął. A jak sprzeda parki to wezmie sie za ulice czy chodniki ?
ra
ra 23.03.2018, 14:11
zarabianie przez sprzedawanie
Doktor
Doktor 23.03.2018, 12:23
haha ale was wiesniaki z chojny burmistrz ladnie obraca. park wam sprzeda postawia jakiś lidl i pare innych sklepow :D a wy na to się zgadzacie ? zart jakiś... ogarnijcie się bo nie dość ze do ruiny wasza gmine doprowadzil to sprzedaje co mu się podoba. ruszcie *** pogońcie go.
Henryk
Henryk 23.03.2018, 12:08
Co za idiotyzm! Najpierw park trzeba przywrócić do stanu używalności.Odtworzyć tam należy rowy odwadniające, które tam były. Posadzić następnie nowe drzewka. Przedtem był tam piękne ogrody, alejki. A poza tym należy pamiętać o tym, że Chojna przedwojenna słynęła z parków. Najpiękniejszy był park leżący między ul. Szkolną a Rurzycą aż do ul. Bałtyckiej. A teraz co? Nie można tam wejść. Pozdrawiam i proszę o trochę rozsądku burmistrzu i litości dla tego miasta, bo gdyby nie te zaniedbane zabytki nie byłoby co pokazywać. Z poważaniem przewodnik PTTK Henryk Barszczewski
Oko
Oko 23.03.2018, 10:30
Pan burmistrz Adam Fedorowicz też jest mało atrakcyjny - proponuję wystawić go za drzwi i już nigdy nie wpuszczać.
OLO
OLO 23.03.2018, 08:47
Tak najlepiej wszystko zlikwidować ,sprzedać bo po co zamiast zrobić zainwestować coś dla ludzi żeby mieli gdzie przyjść z dziećmi i odpocząć takie rzeczy to tylko w Chojnie. I ma szczelność kandydować na burmistrza jak mu nie wstyd ! W ostatnim roku dużo obiektów w Chojnie zostało sprzedanych i nadal jak widać chcę sprzedać Chojnę .
Barbi
Barbi 22.03.2018, 23:51
Zapyutajcie Sławińskiego bo ten nawet sie o tym nie zająknął!
czuję kasę
czuję kasę 22.03.2018, 23:49
A jaki market z dużym parkingiem ma tam powstać?
roman
roman 24.03.2018, 09:44
Castorama ;)
petycja
petycja 22.03.2018, 23:48
Panie Mróz, ratuj pan nasz park bo gdzie my będziemy teraz spacerowali?
błagam
błagam 22.03.2018, 23:45
Mam nadzieję, że radni zablokują tą farsę!
Marcus
Marcus 22.03.2018, 23:21
W Gryfinie mają lepszy pomysł. Park wycinają od strony hali co ma powstać a park zostaje!
Hmmmm
Hmmmm 22.03.2018, 23:01
To park można sprzedać ?
komornik
komornik 22.03.2018, 23:21
Oczywiście. Nie widzę przeciwwskazań ;-)))
mięta
mięta 22.03.2018, 23:20
Wystarczy zakwalifikować go np. jako nieużytek.
Wargas
Wargas 22.03.2018, 22:46
Będzie nowy burmistrz z PiS i wszystkie decyzje tej rady i burmstrza zostaną odkręcone. Tak, ze spoko loko!
PiSman
PiSman 22.03.2018, 22:52
Prawdziwy kandydat na burmistrza może być tylko z PiS bo jest to partia , która ma obecnie największe poparcie w sondażach.
Kamil
Kamil 22.03.2018, 22:42
A pozwolenie na wycinkę drzew już jest?
rewal
rewal 22.03.2018, 22:41
I co tam będzie? Miejsce pod budownictwo.

Pozostałe